PDA

Zobacz pełną wersję : Dziecko..


Horsez
06.03.2009, 11:13
U mnie simka urodziła dziecko i wpisałam boolprop bo chciałam żeby było już małym dzieckiem...
Potem simka przyniosła je do tortu i gdy zdumuchnęło świeczki., ta zaraz je kładła...
Wyprowadziłam ich rodzinę a potem skasowałam..
A oni nadal są w drzewie gen. siostry simki co robić by ich tam nie bylo?

Łezka
06.03.2009, 11:17
Z mojego punktu widzenia nie można modyfikować drzew genealogicznych także chyba już nic nie da się zrobić.

Horsez
06.03.2009, 11:21
ach...szkoda może coś jezcze wymyślicie pliss

Aya de Chat
06.03.2009, 11:25
Dziurawiec, nie ma to jak pisanie, byle pisać.

Co do tematu:
Nie bawiłam się drzewami genealogicznymi w SimPe, ale można tam je edytować, więc sprawdź czy jest możliwość usuwania simów.

http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=43051

Tu masz poradnik, na screenie jest napis 'usuń' więc wydaje mi się, że właśnie o takie usuwanie chodzi :)

Horsez
06.03.2009, 11:30
ach...dzięki zaraz wypróbuje :P

ultraviolence
06.03.2009, 14:17
W InSIMenatorze, a dokładniej w jednej z jego części - EDYTORZE DRZEWA GENEALOGICZNEGO - jak sama nazwa wskazuje, można modyfikować drzewo genealogiczne sima.

Charionette
09.03.2009, 16:33
Myślę, że nie warto zakładać nowego tematu. Więc tak: Moja mała simka normalnie dorosła. Ale ja oczywiście leniwa, chciałam by już była w szkole prywatnej. Wpisałam więc boolProp... i kliknęłam na niej Spawn/Scenario cośtam i Add to Private School Czy jakoś tak. No i teraz ona nie chodzi do żadnej szkoły. Co zrobić? Niestety zapisałam już grę...

avenly
09.03.2009, 16:40
A nie przyjeżdża autobus? Spróbuj może kliknąc na dorosłym simie, żeby ją zawiózł do szkoły samochodem, jak się nie będzie dało to po prostu zaproś dyrektora i powinien ją przyjąc do szkoły prywatnej.

Charionette
09.03.2009, 17:06
Jutro będę grać w simsy to sprawdzę...

zelkam
09.03.2009, 17:06
Co do problemu Horsez- mialam tak samo, wystarczy usunąć boolPropem tort i kupić nowy ^^

Charionette
11.03.2009, 17:16
Niestety... Autobus nie przyjeżdża a gdy kliknę na telefon nie pokazuje się opcja 'Zaproś dyrektora'... :-(

rajaaa92
09.04.2009, 22:11
Jeśli jest nastolatkiem, to w połowie bycia nastolatkiem czasem nastolatek do szkoły już nie chodzi. Powód? Nieznany, na razie nie ma sposobu na to. Też tak mam i nie tylko ja. Wtedy się nie przejmuj, pogódź z tym ;) Ale jeśli to dziecko (bo "dorosło" jest niejednoznaczne) to nie mam pojęcia.

zelkam
10.04.2009, 08:27
Może jeśli masz NS, to podczas tego czasu nastolatek ma czas na zastanowienie się czy iść na studia?

Alisha
10.04.2009, 11:17
To z boolProp'em tez kiedys zrobilam.
To Cie nie dodaje do prywatnej szkoly, tylko sprawia ze Sim nie musi nigdzie chodzic :O
I to nieodwracalne :(
Spróbuj lepiej Insima (jesli chcesz dodac sima do prywatnej) :D

Titellè
10.04.2009, 11:27
Nysia - dlatego ja nie stosuje boolpropów ,bo psują strasznie grę ,tylko mam taki specjlany obraz , który daje na maksa aspiracje , skille , potrzeby etc. i tam jak sobie klikniesz dzieckiem na ten obraz to masz zakładkę - school - trade public/private... i z głowy ; ) żadnych problemów niczego. Dlatego nie polecam boolpropów tylko ten obraz - zdecydowanie jest od wszystkiego. A jeżeli masz takowy problem to po prostu musisz sama zawozić dziecko do szkoły.

kasiula215
23.04.2009, 19:23
jest możliwość ;ppp ale musisz wiedzieć jak plik z tym simem się nazywa ;ppp ja przypadkiem usunęłam jakiś plik i moja ulubiona simka przepadła .... jak przywracałam plik to nie wrócił