PDA

Zobacz pełną wersję : default wampirrra


Alene
20.03.2009, 18:16
Chodzi o to, że ściagnęłam ten default wampirzy, ale po pierwsze mi sie nie spodobał a po drugie kolor skóry tego defaulta pokrywał sie tylko od stóp do szyli a głowy/twarzy juz nie.wiec wyszłam z gry i usunęłam ten plik taki jakby "ksiązki". wchodze ponownie do gry a tu dalej ten upirdliwy za przeproszeniem default nie zszedł. czemu? prosze o pomoc.

niepokorna
20.03.2009, 18:28
z tego, co rozumiem, to usunęłaś tylko plik winrara.
a nie usunęłaś rozpakowanego ;]

Wikki
20.03.2009, 18:30
Witaj!
Nie wiem, czy dobrze Cię zrozumiałam, że nie usunęłaś wypakowanego pliku package z folderu Downloads? Jeśli tak, to musisz go stamtąd usunąć.

Alene
21.03.2009, 17:38
uch...problem w tym że nie wiem gdzie mam te pliki już pousuwane.w prawdzie pousuwałam jakieś tam ale z tego wynika że nie wszystkie wypakowane.jak mam je znależć? strasznie duzo rzeczy ściągam i tak jak szukac igły w stogu siana ;(


a tak przy okazji jak ściagne nowego defaulta to to pójdzie w zamian za tego starego?

i jeszcze cos.dlaczego ten default nie dochodzi do głowy twarzy tylko od szyji do samego dołu? to tak głupio wygląda ;/

Alisha
21.03.2009, 17:41
Wpisz w wyszukiwarce DEFAULT albo nazwe kreatora lub vampire , cokolwiek! (Ja mam Viste wiec ta jest na górze - w XP-eku uzyj Wyszukaj)

Nyks
21.03.2009, 17:48
Chyba są takie defaulty, które są tylko do szyi i do nich się ściąga osobno twarze.