PDA

Zobacz pełną wersję : To jest to czego chcę


Color
09.10.2009, 19:58
Nowy serial!
Który opowiada o dziewczynie która pragnie dowiedzieć się co się stało z jej mamą.
Zapraszam do oglądania :)
Odcinek 1: http://www.youtube.com/watch?v=KVPD3xgEKpY
Odcinek 2: http://www.youtube.com/watch?v=ajYFdRC-ky0

mario
09.10.2009, 20:08
BOŻE. XD Przestań już spamować tymi swoimi durnowatymi filmikami. To jest dno, dno, dno, dotarło? Ośmieszasz się, nie rozumiesz tego? ... A ja się ośmieszam tym, że w ogóle obejrzałem kawałek tego czegoś.

Edit: mam nadzieję, że to prowokacja. A mnie jak zwykle poniosło. ;p

ddo bwayo
09.10.2009, 20:10
Wybacz, po połowie 1 odcinka skończyłam. Cały czas wchodzi w ściany, scenografia beznadziejna...

Gold_Chocolate
09.10.2009, 20:29
Słuchaj nie chcę być ostra ale może wreszcie do ciebie dotrze . Więc:

Plusy :
- Poprawiona grafika.
- Odwaga by wystawić coś takiego na Forum.
Minusy ( Tu się troszkę rozpisze) :

- Ruchy Kamerą- DNO.Wchodzisz na ściany chyba wcale nie używasz klawisz TAB .
- Dialogi. - No cóż... Nic z nich nie wiadomo ... Są bezsensowne i w ogóle nie na miejscu.
- Fabuła - Możliwe że sam pomysł o zaginionej matce był niezły tyle , że zrobiłeś z tego jeden wielki Kogiel mogiel.
- Matka się na coś nie zgadza, córka mówi proszę... i po sprawie . ? Mało realne. ?
- Ogółem o odcinkach : Wszystko jest tak pogmatwane i bez sensu , że nawet Einstein nie wiedziałby jak się w tym połapać.

Przykro mi , ale sam widzisz ... 0/100

pensivelane
09.10.2009, 21:26
PRZESTAŃ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BŁAGAM CIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
Wykończę się przy tobie....

"ale ma daleko dom"
- a ty masz daleko do jakiejś sensownej produkcji

Matko kochana, podobnie jak Inko-chan nie dotrwałam do końca pierwszego odcinka.

Sory, że Ci to mówię, ale twoje seriale to DNO.

blakistoni
10.10.2009, 07:05
Omg,to po prostu stapia mozg ;o
w 100% zgadzam sie z opiniami poprzednikow.

Antonina
10.10.2009, 08:52
Tytuł:
To jest to czego chcę
juz myslalam, ze jakies watki erotyczne beda, a tu lipa :(
nudne troche, ale przyznajcie, ze on robi postepy, czyz nie? moze kiedys bedzie robil takie filmy jak nasz kOfFaNy Designerek. pozdro

Merve
10.10.2009, 12:38
I znowu się uśmiałam. Widać, że lubisz robić z siebie pośmiewisko. Wszystko praktycznie zostało powiedziane przez poprzedników. Ja jeszcze dodatkowo wypiszę cytaty z twojego "filmu", no to tak:
* "Kocham czytać książki i muzykę" - :| Od kiedy czyta się muzykę?
* "Bardzo chciała bym ją odnaleść" - To zabrzmiało tak jakby to mówił obcokrajowiec i na dodatek zrobiłeś błąd ortograficzny. Powinno być "ODNALEŹĆ"
* "Rany ale ona ma daleko dom" - :|
* "To porozmawiaj z nim poważnie" "Aha dobrze" - OMG
* " Jesteś najleprza" - Tak z pewnością :).
Drugiego odcinka nie obejrzałam, bo szkoda mojego cennego czasu.

W sumie naliczyłam 5 twoich produkcji z czego wszystkie są beznadziejne. Postęp jaki na razie zrobiłeś to grafika i nic poza tym, więc albo weź się w garść i zrób coś porządnego, albo po prostu skończ już z tym. I nie wmawiaj ludziom, że lubisz to robić, bo osoby, które naprawdę coś lubią starają się by to coś było idealnie zrobione. Tyle ode mnie, nawet nie wiem po co to napisałam, bo i tak wiem, że masz to gdzieś.

pensivelane
10.10.2009, 14:54
I nie wmawiaj ludziom, że lubisz to robić, bo osoby, które naprawdę coś lubią starają się by to coś było idealnie zrobione.

Color, weź sobie to do serca :)

Ellie
10.10.2009, 18:54
co wyscie sie tak uwzieli :|
moj pierwszy serial wygladal tak samo. nie wpadliscie na to, ze moze na tyle go stac? color, ile masz lat? 10?

oczywiscie jest masa bledow, fabula kiepska, slabe dialogi, ale jesli naprawde lubisz krecic seriale to po prostu rob to.

mario
10.10.2009, 19:13
Ja jestem naprawdę wyrozumiały, ale DO CZASU.
rob to
Nie, NIE RÓB TEGO. A jeśli już koniecznie chcesz, to niech to chociaż ma ręce i nogi, a przede wszystkim nie pokazuj tego nam, bo nikt tego nie ogląda i nikogo to nie interesuje.

ddo bwayo
10.10.2009, 19:17
co wyscie sie tak uwzieli :|
moj pierwszy serial wygladal tak samo. nie wpadliscie na to, ze moze na tyle go stac? color, ile masz lat? 10?

oczywiscie jest masa bledow, fabula kiepska, slabe dialogi, ale jesli naprawde lubisz krecic seriale to po prostu rob to.

On ma 6 otwartych seriali, pewnie żadnego nie dokończy, ciągle popełnia te same błędy i usprawiedliwia się wiekiem, mi nigdy nikt nie wybaczał dlatego bo miałam 10 lat, oczywiście mama mówiła, jakie to wspaniałe, ale w necie, mówili mi wprost co jest nie tak.
Słownik ortograficzny każdy ma w domu, a jak nie, to nawet głupie google powie jak się piszę najcięższy wyraz nawet.

Color
12.10.2009, 14:18
Słuchajcie przeskok grafiki od Hej Tu Sylwia do To jest to czego chcę to tylko ślepy tego nie widzi.... Nie ma dymków tylko są napisy! Jest czołówka i napisy końcowe... Fabuła jest chodź marna ale jest! Ludzie powtarzam to wam drugi raz.

Liv
12.10.2009, 14:37
Ale dymki z myślami Simów i kryształki jak były tak są! I te chałupy dwie takie same jak w innym Twoim VS (tytułu nie pamiętam).
Na razie obejrzałam 1 odc. i mogę powiedzieć tyle, ze fabuła mi się nie podoba. Infantylna, bez żadnego przemyślunku. Ze stratą matki można zrobić takie cuda wianki, jakich Ty sobie nawet nie wyobrażasz! Fabułę da się tak urozmaicić, że stworzy się z tego serial każdego typu (od romansów przez sci-fi, na horrorach kończąc).
Wyższa szkoła jazdy, ale- dla chcącego nic trudnego ;] (heh- i z tego punktu oceniła Cię forumowa pisarka)
Jednak dopóki nie nauczysz się robić dobrych ujęć nici nawet z najlepszej fabuły (chociaż widzę, że często jest tak, że jedno z drugim idzie w parze- tekst dobry, obraz także)

I zamiast gadać czytelnikom, że są ślepi, radzę Tobie otworzyć oczy i poprawić te błędy, które oni wyłapują.
Wśród komentujących widzę tych, którzy rzeczywiście się na tym znają albo mają więcej doświadczenia z filmem od Ciebie. Warto ich słuchać póki jeszcze pochylają się nad Twoimi dziełami.

Gio
12.10.2009, 15:33
Ja już mówiłem że od Twojego pierwszego VS bardzo dużo się poprawiłaś :)
I wierzę, że będziesz robić kolejne postępy. Bo widać, że niektórzy na siłę na Ciebie uwzięli, choć jest faktem, że po raz -ęty popełniasz te same błędy, które wypominamy Ci też wiele razy ;)

Życzę powodzenia

Color
14.10.2009, 18:03
Odcinek 3: http://www.youtube.com/watch?v=RiF7ZTE6Y4E
Odcinek 4: http://www.youtube.com/watch?v=MZI1fDuUCtA
P.S Dałem kod na kryształki i na chmurki :P I nie ma ich.

Gold_Chocolate
14.10.2009, 18:28
co wyscie sie tak uwzieli :|
moj pierwszy serial wygladal tak samo. nie wpadliscie na to, ze moze na tyle go stac? color, ile masz lat? 10?

oczywiscie jest masa bledow, fabula kiepska, slabe dialogi, ale jesli naprawde lubisz krecic seriale to po prostu rob to.



To chyba najpierw powinien poćwiczyć a nie byle badziewie wstawiać na forum .?
http://forum.thesims.pl/images/smilies/confused.gif

Color
14.10.2009, 19:37
Ja też umiem się postawić i nie wytrzymam tego że mnie ciągle obrażacie! Dość! Bez przerwy mnie przedrzeźniacie i nie wytrzymam tego!
DAJCIE MI BANA I CO? Ludzie porawiłem: grafikę,dymki,kryształki,są napisy,Movie Marker a wy się ciągle czepiacie to forum jest zarozumiałe!
A co do ortografii mam prawo się pomylić mam 10 lat! A nie 36!

Gio
14.10.2009, 19:56
Odcinki faktycznie powalają długością ;)
I jeszcze jedno:

nie ruszaj kamerą gdy kręcisz film! Możesz zrobić parę ujęć i potem to złożyć, ale nie w taki spospób, że ciągle przeskakujesz w tym samym ujęciu.

To tyle, pozdrawiam

Phuture.
14.10.2009, 20:01
Hm, tytuł nie ma w ogóle nic wspólnego z fabułą.
Zaoszczędź troszkę kieszonkowego i kup podręczny słownik ortograficzny.
Bardzo mało się dzieje w tym twoim VS.
Jak powiedziała Liv, jak o czymś nie wiesz, nie pisz o tym. Nie masz pojęcia, co dziecko mogłoby zrobić, gdyby się dowiedziało prawdy o swoich rodzicach.
Gdy przyszła mama Kasi na jej ślub, normalnie sobie porozmawiały? Nic "głębszego"? No naprawdę. :|
A jeśli chodzi o te 4 odcinki, to nic takiego się w nich nie wydarzyło.
Lepiej nakręć dobrze jeden serial, pomyśl nad fabułą, nad rozmowami, bohaterami.
Kręcenie kamerą też jest bardzo złe, wchodzisz w ściany, zmieniasz piętra, ściany pokazane tylko na końcu, nie z każdej strony. Nad tym również musisz popracować, jeśli chcesz zrobić dobre VS.
Może najpierw popracuj nad FS? VS jest dużo bardziej wymagające, wymaga większych umiejętności.
Spróbuj porobić dobre ujęcia, wykreuj ładne postacie, pościągaj jakieś dodatki. To właśnie one przyciągają uwagę widza, MAXIS'a już każdy zna na pamięć.

Pozdrawiam. :)

Color
14.10.2009, 20:34
A myślisz że nie szukałem dodatków?
I nic ciekawego nie znalazłem i były brzydkie... A jak coś znalazłem to nie pojawiło się w grze...
Okey nad piątym popracuję....
Gdy mówiłaś ''Gdy przyszła mama Kasi na jej ślub, normalnie sobie porozmawiały? Nic "głębszego"? No naprawdę'' to te ''głębsze'' sprawy wyjaśnią sobie w 5 odc.
Bo w 5 odcinku wiele się wydarzy :P Szykuje się tragedia.
P.S Wie kto gdzie pobrać pistolet w simsach 2
Wow 100 post :)

pensivelane
14.10.2009, 21:25
DAJCIE MI BANA I CO? Ludzie porawiłem: grafikę,dymki,kryształki,są napisy,Movie Marker a wy się ciągle czepiacie to forum jest zarozumiałe!
A co do ortografii mam prawo się pomylić mam 10 lat! A nie 36!

Okej, bez nerwów. Chcemy Ci pomóc, a nie wpędzać Cię w kompleksy. Fajnie, że poprawiłeś te rzeczy, bo jesteś na drodze do jakiejś sensownej pod względem wyglądu produkcji. Co do fabuły, to nie każdy rodzi się nie wiem jak utalentowany i nie z każdego można zrobić Woody Allen'a. Skoro mu się to podoba, to niech kręci. Ja już przestaje wytykać błędy, bo widzę, że coś robisz w tym kierunku i dobrze :).

A myślisz że nie szukałem dodatków?
I nic ciekawego nie znalazłem i były brzydkie... A jak coś znalazłem to nie pojawiło się w grze...



Co do dodatków, to być może źle zainstalowałeś. Wejdź w poradniki i jest tam na bank jakiś temat o dodatkach. Poza tym niektóre z nich wymagają określonego dodatku (nie tyczy się to ubrań, fryzur, makijażu itd. ). Po włączeniu gry trzeba nacisnąć, że chcesz aby zawartość zmodyfikowana pojawiła się w grze.

pensive.

mario
14.10.2009, 21:41
Ja też umiem się postawić i nie wytrzymam tego że mnie ciągle obrażacie! Dość! Bez przerwy mnie przedrzeźniacie i nie wytrzymam tego!
DAJCIE MI BANA I CO? Ludzie porawiłem: grafikę,dymki,kryształki,są napisy,Movie Marker a wy się ciągle czepiacie to forum jest zarozumiałe
No i kogo to obchodzi? Nikt cię tu na siłę nie trzyma. Coś nie pasi - wypad. A nie tutaj jakieś fochy.
A co do ortografii mam prawo się pomylić mam 10 lat! A nie 36!
Nie rozśmieszaj mnie chłopcze.

Malfurion
14.10.2009, 23:07
Kogo to obchodzi? Chociazby administracje (przynajmniej powinno obchodzic..) wkoncu dzieki nam to forum istnieje...wiec troche wiecej kultury dla mlodszego kolegi

Widac robisz postepy to bardzo duzy +, dobrze ze krecisz juz w tak wczesnym wieku, bedziesz mial czas zaglebiac techniki montazu i zaczniesz przechodzic na lepsze programy jak chociazby Sony Vegas, najwazniejszy jest pomysl bo samymi "efekcikami" tez sie nie zablysnie, a widzialem juz kilka produkcji (na tym forum tez) gdzie tylko montaz byl perfekt a reszta lezala :P

Trzymam kciuki i zycze powodzenia :)

Liv
15.10.2009, 14:51
Kogo to obchodzi? Chociazby administracje (przynajmniej powinno obchodzic..) wkoncu dzieki nam to forum istnieje...wiec troche wiecej kultury dla mlodszego kolegi
Mamy na forum NAPRAWDĘ wielu użytkowników (w końcu czy to nie nasze forum jest największym forum o Simsach w Polsce?), codziennie rejestrują się nowi.
Jeśli odejdzie jeden user, wcale nie ma tragedii. Gorzej, gdy opuści nas kilkaset userów- wtedy możemy zacząć się zastanawiać co robimy nie tak (administracja ofc).

Ale do rzeczy.
odcinek 4- nie żebym przesadzała, ale widać poprawę! :) Przeskoczyłeś trochę z tą akcją, odcinek pod względem fabuły (a właściwie życiowości) też kiepski (ledwo co stała się dorosłą a ten już się jej oświadczył- jak myślisz, czy w realu też tak jest?). Poza tym, oświadczyny zazwyczaj odbywają się, gdy młodzi są sam na sam. Poza tym- romantyczna atmosfera, zdenerwowanie u oświadczającego się chłopaka... Po prostu chwila przepełniona uczuciami, prawdziwe przeżycie! Ty potraktowałeś to strasznie sucho... Zaraz mi powiesz- a co dziesięciolatek może o tym wiedzieć?
Fakt, może nie wiesz nic na ten temat, ale takie jest życie. Jesteś jeszcze dzieckiem (nie mam zamiaru Cię obrazić tym stwierdzeniem, ale taka jest prawda), na niektóre sprawy patrzysz mniej poważnie aniżeli taka 15-latka (mówię tu o sobie). Ale tworząc takie sceny zamień się na chwilę w bohaterów. Dobrze rozwinięta wyobraźnia bardzo pomaga artystom- pisarzom, malarzom a nawet reżyserom. Rozwijamy ją np. przez czytanie książek.
Zabawiłam się w nauczycielkę (ave moja mama! :D), ale mam nadzieję, że mój wykład przyniesie efekty.
Oprawa graficzna też nie zachwyca. Jeżeli np. sam nie potrafisz zbudować ładnego domku skorzystaj z neta, gdzie znajdziesz miliony ładnych domków.
odcinek 5- skąd ona wiedziała, że ta kobieta to jej mama? Wgl ta scena jest tak jak te oświadczyny- sucha i pozbawiona uczuć. SZTUCZNA po prostu. Masz nad czym pracować przy tworzeniu poszczególnych dialogów... Sama przysięga też wyssana z palca. Chyba masz w domu książeczkę do nabożeństwa? Tam jest napisana ta cudowna formułka- wystarczy poszukać ;)
I muzyka też mogłaby być inna, bo ta nie jest zbyt dobrze dobrana.
Widzę, ze to koniec sezonu pierwszego... Domyślam się, co będzie w drugim i podejrzewam, że fabuła również będzie kiepska :|
No ale cóż- może kiedyś i w tym się poprawisz ;]

@down: a co ma piernik do wiatraka?

papatka
15.10.2009, 15:34
Mamy na forum NAPRAWDĘ wielu użytkowników (w końcu czy to nie nasze forum jest największym forum o Simsach w Polsce?), codziennie rejestrują się nowi.
Jeśli odejdzie jeden user, wcale nie ma tragedii. Gorzej, gdy opuści nas kilkaset userów- wtedy możemy zacząć się zastanawiać co robimy nie tak (administracja ofc).

Możliwe... ale na CS co chwilę ktoś się rejestruje (kiedy nie spojrzysz na Stronę Główną jest nowy user.). // Sorry za offtop.

The FerG
16.10.2009, 15:10
Już nie będe wspominac tego co inni bo po co...ale mnie poprostu dobija to że w kazdym odcinku musze słyszec ciągle te 2 same piosenki oO...I te 2 ostatnie odcinki...Są sobie urodziny na dworze....Nagle 5 min potem robią se wesele bo im tak przyszlo na mysl ,z nikad przychodza se goscie ,wsrod nich matka ktora przed weselem im osiwiala ,pogadala chwilke z mamusia i pomysla ''No zrobmy to wesele wkoncu! ; )'' ...Moze sprobuj posiedziec nad serialikiem miesiac przynajmniej to moze ci cos wyjdzie...

Color
16.10.2009, 20:37
Te dwie piosenki JUŻ NIGDY SIĘ NIE POJAWIĄ zamiast tego będą zupełnie inne:
odcinek 5: http://www.youtube.com/watch?v=XQne9isHzwY
A co do 6 to mam już pomysł.

Liv
16.10.2009, 21:34
Jak można włączyć auto? :|
Napisy na pół strony nie są dobrym rozwiązaniem...
A ta kłótnia to aż... Wyrzuciła dopiero co odnalezioną matkę tylko dlatego, że BEZPODSTAWNIE posądziła ją o śmierć jej ojca (głupie, ale nvm)
SZCZEGULNIE rozwaliło mnie.
O błędach w dialogach już nie wspominam.
Heh, jest troszkę lepiej ale i tak cały czas słabo.

bubel-96
16.10.2009, 22:20
Buhaha xDD
Cóż, ja się nie zirytowałam - ja się śmiałam :D
Co głupsze (bez obrazy) teksty, tym bardziej mi poprawiłaś humor. "No to bierzmy ślub!" (czy jakoś tak xD)
Błędy, błędy, błędy... Nie lubisz słownika? Masz google i jeszcze kilkanaście stron na których wystarczy wpisać słowo i błąd ładnie zostanie wyłapany.
Cóż, osobiście wole Rihanne od Miley, ale nvm...

Tyle ode mnie :D

Color
16.10.2009, 22:50
Bubel-96 okey Rihanne może dam w III serii. Jeśli ona powstanie.
Liv no ale wiadomo emocje bardzo ponoszą i mogła powiedzieć co cokolwiek.

mario
16.10.2009, 23:31
Wszyscy z niecierpliwością czekamy na III serię, a nawet IV. :) Ten serial jest boski. ;* Poziom dialogów i fabuły stoi na światowym poziomie. A scenografia...? MNIAM. Loffciam twój serial. ;)

papatka
17.10.2009, 08:24
Nie no... zgadzam się z Désignérem!. bossko. : D A grafika jest świetna.. i postacie akie realistyczne.. mmm... : D

Color
17.10.2009, 11:43
Ta... Już mnie nie dobijajcie tym. NIKOMU nie podoba się mój serial. Jak tak bardzo chcecie to będzie jeszcze więcej seriali aż w końcu nie zwariujecie psychicznie.
Ja robię co w mojej siły. Nie podoba się to nie oglądać.

papatka
17.10.2009, 11:53
Nie podoba się to nie oglądać.

A pf! Nikt tego nie ogląda tak na serio jak np. seriale Amethyst czy kogotam innego .. my chcemy się ponabijać z twoich błędów bo są tak absurdalne, że szok. xD Jeżeli tylko na to cię stać to przestań kręcić. ;]]. A jak chceesz sobie pograć to sobie pograj a nie robisz filmiki jeszcze w tak złeg grafice.
Ah! I masz ode mnie jeszcze jednego minusa bo źle dobierasz dodatki z neta ;p

blakistoni
17.10.2009, 12:02
Z takim nastawieniem to daleko zajdziesz,serio ;p
Ale krec te seriale,serio,sa super,bo mozna sie na prawde niezle posmiac :>

Milou
17.10.2009, 14:06
Ej no sory, ale może byście przestali? Rozumiem, błędów jest masa, ale nie musicie tego pokazywać w tak ironiczny i sarkastyczny sposób... Ja tu nie widzę nic śmiesznego w tym, że ktoś robi błędy. :/

Color, nie powiem, że filmiki są dobre, bo niestety tak nie jest. Nie wiem też dlaczego nie bierzesz sobie do serca naszych rad, a dzięki nim byłyby one znacznie lepsze. :)

Color
22.10.2009, 19:54
Odcinek 6: http://www.youtube.com/watch?v=cI9QXVnJyuE
Jest on robiony w The Sims 3 :)
Powiem szczerze że w The Sims 3 dziwnie mi się kręci...

pensivelane
22.10.2009, 20:16
Wreszcze jakaś fajna piosenka na początku. Ta sąsiadka jest spoko :) Powiem Ci, że lepiej mi sie ogląda ten twój serial w trójce.

Color
22.10.2009, 20:19
Dzięki na serio? Okey będę kręcił w trójce ale nie co dziennie tylko co jakiś czas.

pensivelane
22.10.2009, 20:26
serio, serio.

Color
22.10.2009, 20:32
No to zdecydowane trójka.
Bo lepiej mi się kręci i wam się lepiej podoba.

Phuture.
22.10.2009, 20:34
Dużo lepiej to wygląda w 3. :) Ale od razu się pobiła z nową sąsiadką? Miała z nią tylko porozmawiać. :|

Color
23.10.2009, 13:18
Okey 13 odcinków to za dużo będzie 9.
A z tą sąsiadką to mój błąd :( Ta sąsiadka miała ją zaatakować.
EDIT:
Zaszła mała zmiana będzie 7 odcinków z powodu braku czasu, pomysłów.

mario
23.10.2009, 14:47
A to już druga seria? ... Kurcze, jak szybko zleciało. ; DD Te ruchy kamerą na początku to kompletnie zbędne są. Wygląda to tragicznie, naprawdę. Nie będę ci mówił, że w TS3 jest lepiej, bo nie jest. Odcinek trwa 3 minuty... Hm, ok. Wyłącz chmurki i kryształki. Dialogi żałosne i tragiczne. Domy bez dachów, akcja rozgrywająca się w 90% przed płotem. No po prostu powaliło mnie to... Czyli jak zwykle DNO.

Gold_Chocolate
23.10.2009, 15:14
Jest poprawa.. już można coś z paru dialogów zrozumieć ... ale reszta jeszcze taka...chaotyczna.
;p

Color
23.10.2009, 15:19
Jak mówiłem 7 odcinków.
Bo im szybciej zakończę serial to tym lepiej dla was? Czyż nie tak?

papatka
23.10.2009, 16:26
TAK!!
Tylko jeszcze przestań kręcić. ;]]. źle oO.

Color
23.10.2009, 16:40
...
Proszę o zamknięcie tematu.

blakistoni
23.10.2009, 16:40
No w trojce nawet lepiej jest,ale nadal te dialogi sa zalosne,pracuj nad tym ;d

mario
23.10.2009, 17:17
...
Proszę o zamknięcie tematu.
LOL. No ale może to lepiej... Dla ciebie, dla nas wszystkich. Naprawdę.

pensivelane
23.10.2009, 17:18
Ej, dobra, nie jeździjcie już tak po nim - zajęło to wam 5 stron : /

Liv
23.10.2009, 19:58
Na chwile obecną życzenie autora nie uległo zmianie, dlatego zamykam.

Zawsze można wysłać do mnie (albo kogokolwiek z moderki) PW z prośbą o ponowne otwarcie ;)