PDA

Zobacz pełną wersję : Nie ma to jak hotel - The Sims 2


Color
15.11.2009, 13:28
Nie chcę mi się opowiadać :( Więc krótko: serial na podstawie znanego serialu TV: Nie ma to jak hotel, serial wzorowany na tym sitcomie :)
Odcinek 1: http://www.youtube.com/watch?v=P8j8IP8Fkz4
Zwiastun odcinka 2: http://www.youtube.com/watch?v=z5vhx5_RPiU

ddo bwayo
15.11.2009, 14:22
No ale przyznam, że się poprawił, mimo iż dialogi są sztuczne i strasznie razi przechodzenie przez ściany, to jest ok.

Liv
15.11.2009, 14:44
1 odc
Nie jest najgorzej, aczkolwiek na tym etapie dymków i innych niewskazanych rzeczy nad głową Sima mogłoby już nie być. Dialogi ostatecznie mogą być, grafika nie zachwyca (jak widziałam ten hotel i jego ogromne wnętrze... nie chciałabym tam mieszkać)
90% zwiastuna to napisy :| Jest tam tylko jeden krótki urywek z filmu.
Tragicznie.

misterio
24.11.2009, 21:51
Nie podoba mi sie czolowka. Jest strasznie nudna, chociaz o jakies przejscia moglbys sie postarac. Tak, dymki i krysztalki strasznie raza. A kody byly juz tyle razy podawane... Kolejne co mnie uderzylo to jego dlugosc... Czytam tekst " a to nie przypadkiem jego hotel (...) " a tu nagle wyskakuje mi koniec Oo
Dialogi rzeczywiscie odrobine nudnawe...
Co do zwiasttunu : nudny strasznie, nie wiem po co tak dlugo te napisy trzymasz. a to 2009 bylo niepotrzebne, wydaje m iise ze tylko po to zeby przedluzyc zwiastun...
Wiecej juz nie bede krytykowac, bo rozumiem, kazdy mial jakies poczatki. Ale popracuj nad tym, zlikwiduj krysztalki i dymki, no i rob dluzsze odcinki.
Czekam na kolejny odcinek .

mario
24.11.2009, 21:59
Tam w pierwszym odcinku w 0:52 zamiast "To chyba sen" powinno być napisane: "To chyba koszmar". To jest okropne. Wszystko. Już pomijam grafikę. Ale ta scenografia obleśna, dialogi i reszta... Masakra. Aha, odcinek strasznie długi, naprawdę.
Wiecej juz nie bede krytykowac, bo rozumiem, kazdy mial jakies poczatki.
On miał tych początków już mnóstwo i wszystkie okazały się falstartem. W ogóle nie bierze pod uwagę niczyich rad.

caalam
04.12.2009, 12:08
to znowu ty, color ? ugh, nie lubię twoich filmów, ale weszłam z ciekawości.
czołówka mnie już trochę zniechęciła, dialogi sztuczne... nie mam sił na krytykowanie.
chociaż jedno mnie powaliło. muzyka celine dion w zwiastunie 2 odcinka. <tarza się ze śmiechu>

Gio
04.12.2009, 13:28
jest lepiej... ale błagam- nie ruszaj kamerą kiedy filmujesz!
I ta czołówka... straszna.

bubel-96
04.12.2009, 16:14
Co jest takiego fajnego w kręceniu seriali na podstawie drugiego?

Charionette
16.12.2009, 14:47
Obejrzałam i powiem, że film pozostawia wiele do życzenia. Grafika, drętwe dialogi. Nie, nie...

Czekam na lepsze odcinki :D