PDA

Zobacz pełną wersję : Historie z Bezludnej Wyspy - Bezludna Wyspa w trzeciej edycji simów


nikodem
03.02.2010, 09:56
Od ukazania się The Sims 3 zastanawiam się, czy EA ma w zamiarze zrobienie czegoś na kształt "histotrii z bezludnej wyspy" w trzeciej edycji simów. Uważam, że z możliwościami jakie daje trójka, byłoby to wspaniałe posunięcie. Tylko sobie wyobraźcie - możliwość swobodnego poruszania się po wyspie, nowe misje, zadania, zwierzaki... Co o tym sądzicie? Oczywiście już teraz z narzędziami Stwórz Świat każdy może utworzyć własną wyspę i rozbitka, jednak wszyscy wiemy, że nijak ma się to do prawdziwych "historii".
Nie wiem na ile szanse powstania takiej gry są realne, ale mam nadzieję, że EA nie zapomni o miłośnikach "historii". Jak dla mnie to mogłoby powstać nawet kilka dodatków :rolleyes:
Zapewne musi wyjść jeszcze kilka dodatków do The Sims 3 zanim twórcy pomyślą o tworzeniu projektu "historie" - np. zwierzęta czy pogoda. Nigdzie w sieci nie znalazłam wzmianek na ten temat, ale mimo to zapraszam do podzielenia się opinią.

dirty_job
03.02.2010, 13:41
Możliwości było by dużo, ale trzeba będzie poczekać, bo musi być przynajmniej 5/10 dodatków by o tym pomyśleli.

Tytan14
01.06.2010, 12:38
Można by załatwić jakiegoś fana simsów który by zrobił taki dodatek do trójki.Jest bardzo dużo gier do których fani robią takie mody.

ultraviolence
05.06.2010, 12:34
A po co komu stary, odgrzewany kotlet? Niech oni lepiej uruchomią swoje komórki mózgowe i wreszcie wymyślą coś nowego...

Red Trumpet
20.06.2010, 15:40
Moim zdaniem byłby to niegłupi pomysł.
Sama jako nizbyt przepadająca za historiami uważam, iż ciekawe mogłoby być życie na wyspie! Niesamowite z tymi nowymi opcjami z 3 :)

Sherlock
22.06.2010, 08:36
Gdyby coś takiego wyszło, to prawdopodobnie bym zagrał, bo uwielbiam Historie :D

Jamniczka
19.02.2011, 20:37
Oh yea!! Ta wyspa... te ciuszki... te zwierzaki... w wymiarze THE SIMS 3!!! Tak, tak, tego potrzeba, stanowczo!! Albo niech zrobia dziką wyspę... albo... MAM!! Nie historią, tylko zwykły dodatek - gdzie Sim podczas podróży np. do Egiptu rozbija się na Dzikiej Wyspie... i tym razem NAPRAWDĘ decydowalibysmy, czy chcemy wrócić czy nie i co tam będziemy robić... co o tym sądzicie?? Takie połączenie do zwykłej trójki??

nikodem
20.02.2011, 11:58
Wydaje mi się, że twórcy skupią się teraz na The Sims Średniowiecze, ale kto wie - może w przyszłości powstanie również wersja gry z bezludną wyspą? Ja cały czas na to liczę, podobnie jak i wiele innych osób. System celów można by zrealizować na podobnej zasadzie jak w Wymarzonych Podróżach, czy Karierze. Moim zdaniem mogliby nawet dorabiać potem dodatki, bo w Historiach... jest sporo błędów i nie wiem jak wam, ale The Sims Historie wydają się takie... niewykończone pod pewnymi względami - ten pomysł niesie ze sobą tyle możliwości, szkoda, że nie pogłębili ich. Nadzieja pozostaje jak dla mnie w zupełnie nowej grze, która - na co liczę - miała by swoje własne dodatki.

Melasa
26.01.2012, 20:45
Gdyby wyszła taka historia w 3 edycji to by było mega:D Cała wyspa dla ciebie i możliwość swobodnego poruszania się, wszystko w lepszej oprawie graficznej.
Nie mam pojęcia czt ten pomysł kiedyś wejdzie w życie ale jak tak to ja jestem bardzo chętna...

nikodem
22.03.2012, 16:35
Chętnych z tego co widzę jest całkiem sporo :)
Teraz trzeba tylko śledzić newsy i mieć nadzieję, że w końcu ktoś ruszy ten pomysł.

revive
22.03.2012, 17:19
No to to było by niesamowite ;)
Ale jestem ciekawa ile by to bugów miało.

nikodem
02.04.2012, 16:41
może by na bieżąco łatki wydawali :D jak do trójki...