PDA

Zobacz pełną wersję : Rodzina Ćwir


More.Than.Most
29.04.2011, 15:27
Cześć :)
Chciałbym Wam dzisiaj pokazać pierwszy odcinek mojego pierwszego serialu w TS ;), co nie oznacza oczywiście, że nie liczę na porządną krytykę i wskazówki co można poprawić :D

Zapraszam wiec do oglądania:

KLIK! (http://www.youtube.com/watch?v=6YRqgzCX_y8)

Joopka
29.04.2011, 15:54
Bardzo fajne, ale... ja tak na początku przygłaśniam i przygłaśniam, bo myślałam, że dźwięku nie słyszę... a potem dopiero w połowie serialu mi muzyka "buchnęła" wręcz z głośników. :D
Fajne, ładnie zmontowane. 10/10

Edit: Pierwsza! ;D

neville
29.04.2011, 17:19
Ładnie zmontowane ... lecz :

- Kasandra dziwnie wyglądała w tej fryzurze i tej sukience
- Cera Aleksandra wygląda tak plastikowo
- Odcinek był za krótki

A zalety oprócz montażu to ciekawa fabuła , jak na 1 odcinek

Jak na razie 6/10 , czekam na następne odcinki

Searle
29.04.2011, 18:22
Zdecydowanie za krótko. No i ten brak podkładu muzycznego na początku denerwuje.

Ale za to bardzo ładne ruchy kamerą. A Kasandra podoba mi się w tej fryzurze :)

More.Than.Most
29.04.2011, 18:38
Dzięki za komentarze :)

Joopka przepraszam za to "buchnięcie"- następnym razem postaram się to jakoś przyciszyć :P

BK niestety nie mam wpływu na wygląd bohaterów, bo kompletnie nie wiem jak edytować ich w CAS już podczas gry :| Mogłem jedynie zmienić włosy, ale jak widać nie był to dobry wybór ;) A po zainstalowaniu modów niektóre skiny im się pozmieniały niestety.

Searle Ależ podkład muzyczny na początku jest, wystarczy jedynie podkręcić głośnik :) I mi też się jej fryzura podoba :D

kalafjor
29.04.2011, 19:41
Jeden z tych policamenów jest do Mortiego podobny. : D

neville
30.04.2011, 11:33
More.Than.Most - Może zrób odcinek o przemianie Kasandry , Koniecznie trzeba ją przebrac :D Fryzurka Gites

Master of Disaster
30.04.2011, 12:18
Cóż, aby trwale zmienić wygląd Sima w TS2, przydatny jest program SimPE, który można pobrać tu:
http://sims.ambertation.de/en/download/realdownload/
A serial... no cóż, początek nieco nudny, ale na początku często tak bywa. Plusy i minusy wymienili już chyba moi poprzednicy, mnie pozostaje tylko powiedzieć: czekam na ciąg dalszy.

More.Than.Most
30.04.2011, 15:29
BK Pomyślę nad tym :D Ale jeszcze nie teraz, póki co mam inne plany. No i w nast. odcinku na pewno pojawi się przebrana :)

KS Kiedyś coś czytałem o tym SimPE, ale stwierdziłem, że nie będę nic grzebał bo pewnie coś popsuję :D Dzięki za koma!