PDA

Zobacz pełną wersję : Disarm Yourself


Malfurion
23.06.2012, 07:09
Hejka :)
Chcialbym wam przedstawic moja szosta machinime. Po zrobieniu "Hidden Passion", ktory glownie bazowal na historii, postanowilem wrocic "do korzeni", ze tak powiem ;) :D

http://youtu.be/TaB8U8v1SGU?hd=1
Mam nadzieje, ze sie wam spodoba

Liv
23.06.2012, 08:00
Weszłam, bo ciekawa byłam piosenki z tytułu, tzn. czy użyjesz tej, którą ja znam, czy jeszcze jakiejś innej o tym samym tytule. No i cieszę się, że wypadło na ta "moją" :)
Efekty mnie zwalają z nóg, naprawdę. Takiej czołówki nie powstydziłby się żaden filmowiec, a reszta użyta w teledysku to majstersztyk! (no i w pewnym momencie myślę "Dragon Ball!" xD) Nie do takich VS jestem przyzwyczajona ;]
Interpretacja piosenki również ciekawa - bynajmniej nie tak ją sobie wyobrażałam.

Świetna robota!

Malfurion
23.06.2012, 08:17
Czyzbym znalazl milosniczke trance'u? :D
Dziekuje slicznie :)

hellraiser
23.06.2012, 18:36
Teledysk jest wykonany po mistrzowsku. Wszystko dopiąłeś na ostatni guzik, dopracowałeś. Rewelacyjne efekty, ruchy, tańce... Wszystko tworzy spójną całość z podkładem muzycznym włącznie i mimo że ja osobiście nie przepadam za muzyką trance, teledysk zrobił na mnie duże wrażenie. Tylko pozazdrościć umiejętności.

Tylko mój transfer... A raczej teraz jego brak po obejrzeniu filmiku w jakości HD D:

Morgana
23.06.2012, 20:20
Eee no, fajne. Widac ze sie postarales ;) Szczerze? Chyba najlepsza twoja produkcja.

A, no i muzyczka fajna. Szczegolnie na poczatku. Pomimo, ze ja w ogole takich nie slucham :D

rudzielec
23.06.2012, 23:29
Że się tak wyrażę: "Staryyy to jest mega!" :D
Uwielbiam takie kawałki, po prostu zakochałam się w Twoim teledysku do tego utworu! <3
Wielbię Cię. Normalnie wbiło mnie w podłogę!
Ja sobie z prostym filmikiem w Sony Vegasie nie umiem poradzić (pewnie dlatego, że dopiero zaczynam się bawić tym programem :P).
Na prawdę wielki szacun, to najlepszy teledysk w simsach jaki widziałam.
Tylko dlaczego te trójkowe simy są takie sztywne i plastikowe? T__T
Mimo wszystko jest mega, you make my day <3

Volturia
24.06.2012, 14:34
Wszystko na swoim miejscu - dobre ruchy kamera sa, efekty sa, intro ofc tez - najlepsze z calosci jak dla mnie. Jedyne o co sie przyczepie to muzyka, niestety nie potrafie jej sluchac, ale kazdy ma swoj gust. Pomijajac audio bardzo wporzadku, aczkolwiek lubie gdy teledysk przedstawia jakas historie. Dobra robota :). V

PS mam jeszcze szybkie pytanie - na jakim programie montazowym pracujesz?

Malfurion
25.06.2012, 21:33
Montuje w Vegasie 9.0
Dziekuje slicznie za wszystkie komentarze :)

neville
25.06.2012, 22:04
no, no, postarałeś się jak mało kto! :)
teledysk jest genialny, a nawet niektórzy "spece" nie powstydziliby się takich efektów, rób więcej takich

aa, no i piosenka też genialna :)

Searle
26.06.2012, 12:36
Don, czy ja już Ci pisałam, że jesteś Mistrzem? Po prostu super!

Najbardziej podobają mi się te simko-laski tańczące synchronicznie :)

Ten teledysk to praktycznie zapowiedź nadchodzącego dodatku Supernatural (mam na myśli ten pojedynek na "czary") :P

Malfurion
01.07.2012, 22:05
Dziekuje za wszystkie komentarze :)
Zapowiedz Supernatural? Hehe :D

Meggie
30.07.2012, 15:26
Nie wchodziłam tu wcześniej dopóki nie przeczytałam w offtopie, że piszesz o VS. Muszę przyznać, że jestem w głębokim szoku. To jest genialne!!! Nawet nie chcę wiedzieć jak się napracowałeś i ile pracy w to włożyłeś, w ogóle to jest dla mnie niewyobrażalne, że można zrobić coś tak wspaniałego z simsów!
Prawdziwy szacun. Jesteś mistrzem :)

Gio
17.08.2012, 09:37
Powiem, że wbiło mnie w krzesło ;) Co prawda nie przepadam za gotowymi efektami (tak jak np. napisy w czołówce [tak a'propo z jakiej stronki pobierasz te efekty do vegasa?]), no i w 7:07 widać greenroom, który oczywiście jest niezbędny, no ale można się go było pozbyć na czas kręcenia scen "zewnętrznych" :D Tak czy siak wymiatasz :) pozdrawiam!