PDA

Zobacz pełną wersję : Narodziny z błędem


Roszpunka
05.11.2013, 19:22
Witam, chciałabym poprosić o pomoc w związku z powstałym u mnie około trzy miesiące temu bugiem w grze (nie wiedziałam wcześniej gdzie pytać o pomoc). Stworzona przeze mnie simka, którą zdążyłam bardzo polubić zaszła w ciążę. Wszystko fajnie ale gdy nadszedł czas porodu, pojawiła mi się informacja, że zaraz pojawią się dwa nowe maluchy, niestety chwilę potem zamiast urodzenia się małych simów wystąpił błąd i informacja, że aplikacja przestała działać i musi zostać zamknięta. Zmuszona byłam uśmiercić simkę, bo i tak większego pożytku bym już z niej nie miała.
Dodatkowa informacja, która moim zdaniem może być przyczyną powstałego błędu, jest fakt, że simka ma kolor skóry "manekina", który można uzyskać w menu tworzenia sima po wpisaniu ~boolProp TestingCheatsEnabled true~. Być może właśnie powodem wyłączania się gry jest brak możliwości tworzenia noworodka z takową skórą? Chociaż w menu tworzenia jest to możliwe ale już mniejsza o to. Pogodziłam się z niemocą narodzenia się małych simków i do głowy wpadł mi pomysł odratowania mojej simki. Jeżelibym usunęła ciąże, to mogłabym ją wskrzesić i na powrót "wrzucić" do gry. Pozostało pytanie jak taką ciąże mogę usunąć, bądź jeżeli ktoś mógłby mi pomóc w usunięciu tego buga to byłabym dozgonnie wdzięczna.

Agor-ia
06.11.2013, 13:18
To w trójce też są manekiny?

Do dwójki był odpowiedni mod na modthesims, może jest też do trójki. Musisz po prostu poszukać.

Roszpunka
17.11.2013, 12:10
O jejku, jestem nowa i nie zauważyłam, że napisałam w poradniku do trójki! :O Chodzi mi tu o część The Sims 2 Ehh :C

Agor-ia
17.11.2013, 12:27
Wystarczyło chwilę poszukać: http://modthesims.info/d/292423
Mod działa, bo sama z niego korzystałam.
I to chyba nie jest bug gry, że manekinów domyślnie nie można rozmnażać. Twórcy raczej nie przewidzieli, że gracze będą chcieli to robić, stąd brak tej opcji ;)