Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : Czwórkowe Stwory Pantery


Pink Panther
13.08.2014, 19:57
Dzień dobry :hihi:
To mój pierwszy temat, gdzie zdecydowałem się prezentować Simy. W Dwójce i Trójce nie umiałem tworzyć na tyle ładnych postaci, żeby wrzucać je gdziekolwiek. Jednak nowy CAS jest dla mnie na tyle prosty w obsłudze i go ogarnięcia, że nawet takiej Różowej Panterze wychodzą w miarę ładni Simowie (tak mi się przynajmniej wydaje ;P ), a przede wszystkim bardzo lubię tworzyć ich w Czwórce :smile:
Bez zbędnego przedłużania zapraszam i liczę na jakieś komentarze ;P
Mam parę Simów w Galerii i najpierw wrzucę ich (znaczy, tych wyglądających, według mnie, ok).
Gdyby ktoś chciał jakiegoś pobrać, przerobić lub wrzucić do gry - na Origin jestem PinkiPP ;))

Na początek - rodzina Thin. Rodzeństwo mające się za nie wiadomo kogo. Jestem z nich baaardzo zadowolony :smile:

Elizabeth Thin

http://i.imgur.com/oIoFCN2l.png

http://i.imgur.com/xfPOPwul.png

http://i.imgur.com/nqxZkp9l.png

http://i.imgur.com/MNukgDOl.png

http://i.imgur.com/I8SkLi4l.png

http://i.imgur.com/i6PfYGxl.png

Teddy Thin

http://i.imgur.com/CDniJ5Jl.png

http://i.imgur.com/obtXvQEl.png

http://i.imgur.com/fH4OWDjl.png

http://i.imgur.com/R7CepRxl.png

http://i.imgur.com/qRUYGK2l.png

http://i.imgur.com/EzPEPWxl.png

I jak? :D

Marcysia
13.08.2014, 20:14
Nie znam się na tym za bardzo, ale skomentuję:redface:.
Ela jest zdecydowanie za chuda, głowa normalnej wielkości (a da się mniejszą), a reszta jak by miała anoreksję. Gdyby trochę utyła wyglądała by dużo lepiej (sprawdziłam to ;))).
Teddy za to bardzo fajny,a ta broda sprawia że aż chce sie przytulić. Elizabeth - średnio, ale Teddy będzie pewnie mężem mojej pierwszej simki którą będe grać.

Pink Panther
13.08.2014, 21:28
Ela jest zdecydowanie za chuda, głowa normalnej wielkości (a da się mniejszą), a reszta jak by miała anoreksję. Gdyby trochę utyła wyglądała by dużo lepiej (sprawdziłam to ;))).

Robiąc Elizabeth chodziło mi o to, żeby była typowym chuderlakiem (nazwisko zobowiązuje :D ), ale z tą głową chyba masz rację :)

Teddy za to bardzo fajny,a ta broda sprawia że aż chce sie przytulić. Elizabeth - średnio, ale Teddy będzie pewnie mężem mojej pierwszej simki którą będe grać.

Bardzo się cieszę, że zagości w czyjejś grze, bardzo mi miło! :D

Dziękuję za komentarz ;)

Skusi się ktoś jeszcze? Chciałbym wstawić kolejnego Sima, ale jedna ocena to troszkę mało... :redface:

Kędziorek
13.08.2014, 21:32
Elizabeth z twarzy bardzo ładna. Reszta, cóż, powinna robić za reklamę głodu. Ale skoro to było celowe...
"Teddy" kojarzy mi się z misiem i ten sim również :D Broda nadaje mu charakteru :)

Pink Panther
13.08.2014, 22:48
Dziękuję za komentarz, Kędzia :)

Miałem wstawiać innego Sima, ale w tak zwanym międzyczasie zrobiłem próbowałem zrobić Chińczyka. Myślę, że jest ok, ale też dupy nie urywa :| No ale nie mnie oceniać. Jakby co, dodałem go do Galerii (z hashtagiem #fts oczywiście :D ).

Przed Państwem Jing Hyungjong!

http://i.imgur.com/wsCZY5Wl.png

http://i.imgur.com/vgtPkyCl.png

http://i.imgur.com/sr6CO29l.png

Kędziorek
14.08.2014, 00:19
Nie za małe ma te oczka? :D I jeszcze te usta w dzióbek, rany... xD
Sama nie wiem, nieszczególnie mi się podoba, ale jednak ma w sobie to coś, co sprawia, że bym nim sobie pograła :P

Zielona Herbata
14.08.2014, 09:07
Co mi przychodzi do głowy, jak patrzę na tego sima: "But first, let me take a selfie" XD
Wygląda iście śmiesznie, zagrałabym nim aczkolwiek czwórki mieć nie będę. ;)

Pink Panther
14.08.2014, 12:59
Nie za małe ma te oczka? :D I jeszcze te usta w dzióbek, rany... xD

Podobno Chińczycy mają takie usta :D

Sama nie wiem, nieszczególnie mi się podoba, ale jednak ma w sobie to coś, co sprawia, że bym nim sobie pograła :P

Pociągający Jing? :redface:

Co mi przychodzi do głowy, jak patrzę na tego sima: "But first, let me take a selfie" XD
Wygląda iście śmiesznie, zagrałabym nim aczkolwiek czwórki mieć nie będę. ;)

Ahahah :D

Dziękuję, Dziewczyny :)

Teraz Simka, którą prawdopodobnie sobie pogram we wrześniu :) Marzy o byciu słynną satyryczką, jest bardzo kontaktowa, przyjacielska i wesoła. Dodana do Galerii ;)
Suzzy Bright

http://i.imgur.com/iwXfiB6l.png

http://i.imgur.com/iNjwdRtl.png

http://i.imgur.com/ojTPYkBl.png

Suzzy zastanawia się, czy dostanie jakieś komentarze.
Dostanie? ;P

Kędziorek
14.08.2014, 13:05
Dostanie :P
Ładny nosek ma kobitka i spoko makijaż. Tylko na drugim zdjęciu średnio mi się podoba bransoletka do tej sukienki.

Cytryśnia
14.08.2014, 13:51
Masz taką grafikę w grze, czy jakość wyszła "w praniu"?
Elka to typowa pani z urzędu, poza tym zastanawiam się, czy da radę utrzymać tę głowę :D a u Tadka ta broda jest denerwująca (to dlatego, że po prostu źle wygląda)
Jak dla mnie normalni simowie już są nudni i wolę Kosmotów, Azjatów i Rusków :D
I Jing wyszedł bardzo fajnie, sama zrobiłam Chinkę, ale nie umiem tworzyć facetów, więc podziwiam.

Pink Panther
14.08.2014, 21:43
Ładny nosek ma kobitka i spoko makijaż.

Rzadko udaje mi się makijaż, także podwójnie dzięki! :D

Masz taką grafikę w grze, czy jakość wyszła "w praniu"?

W grze takiej nie mam. Zdjęcia robię Narzędziem Wycinania, więc to może od tego.

Dziękuję Ktosico :*

Kolejne rodzeństwo, z którego jestem dosyć zadowolony...
Państwo Morgan!
Kochają sport.

http://i.imgur.com/r9B9F3ol.png

Ann Morgan

http://i.imgur.com/S8LbETXl.png

http://i.imgur.com/IBEZGVTl.png

http://i.imgur.com/Sb1rLy4l.png

Henry Morgan

http://i.imgur.com/b3Y7MzWl.png

http://i.imgur.com/ifdjSb7l.png

http://i.imgur.com/a5s8lOql.png

Of course są w Galerii ;p

Kędziorek
15.08.2014, 00:17
U Ann dziwnie wygląda wąziutka dolna warga przy szerokiej górnej. Nos też taki sobie i u obojga nie podoba mi się kolor włosów. Plus za dołeczki w policzkach. Osobiście za nimi nie przepadam, ale tu świetnie pasują :P
Co do Henry'ego to jego podbródek jest jakiś taki wielgachny. Ale poza tym fajnie wyszedł. Po sylwetce zdecydowanie widać, że to sportsmen :P

Irbis
15.08.2014, 15:44
Ann wygląda na simkę z charakterem, nie jest klasyczną ślicznotką, ale ma ciekawą urodę.
Jej brata trudno mi ocenić, ponieważ gdy patrzę na niego nie widzę nic poza kwadratowym podbródkiem. No ale, nie każdy musi być idealny, a siostra powinna być ładniejsza od brata :D