Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : Zmiana kierunku parceli


hubertp
31.05.2015, 22:29
Wybudowałem budynek na postawionej już dawno parceli (przy skrzyżowaniu ulic), ale pod sam koniec budowania zauważyłem, że budka telefoniczna i kosz znajdują się jakby "na tyłach" budynku.

Czy istnieje możliwość zmiany kierunku działki, na której jest coś wybudowane?

Ewentualnie czy można skopiować zawartość parceli na inną?

Liv
14.06.2015, 14:09
Nie możesz ich przenieść moveobjectsem?

Wiem, że ten (http://modthesims.info/download.php?t=384656) program ma opcję zmiany ułożenia parceli względem ulicy, ale musiałbyś sam to rozgryźć (wcześniej możesz sobie zrobić kopię zapasową otoczenia, gdyby coś poszło nie tak ;) ), bo ja się w to nigdy nie bawiłam.

Vanesa
12.01.2026, 16:33
Niestety w Sims 2 nie można zmienić kierunku parceli już po jej wybudowaniu. Najłatwiejszą opcją jest zapisanie domu do katalogu (ikona folderu podczas trybu budowy), a następnie umieszczenie go na nowej parceli obróconej w pożądany sposób. Pamiętaj, że nie wszystkie meble się zapiszą, ale większa część wyposażenia i struktura budynku zostaną zachowane.