Wróć   TheSims.PL - Forum > Blogi > Master of Disaster
Zarejestruj się Blogi FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Oceń wpis

Komiks - ogłoszenia i takie tam ;)

Napisane 12.12.2010 20:10 przez Master of Disaster
Updated 05.01.2011 at 16:59 by Master of Disaster

Jak już niektórzy być może wiedzą, pracuję teraz nad komiksem. Od razu powiem co nieco na temat tego "projektu". Otóż będzie to komiks fantasy na podstawie gry Crusaders of Might and Magic. Niektórzy może zauważyli, że swego czasu mocno skrytykowałam tą grę, i mogą być zdziwieni, że akurat tę historię zamierzam wykorzystać. Cóż, jest kilka powodów:
- po pierwsze, ponieważ gra jest liniowa i nie ma praktycznie żadnych wątków pobocznych, nie muszę się zastanawiać, z którą frakcją się przymierzyć i takie tam;
- po drugie, mało szczegółowy wątek główny też zostawia pewne pole do popisu dla mnie;
- po trzecie, chyba mimo wszystko mam słabość do tej gry.
Można powiedzieć, że "dostrzegłam w niej potencjał". Można to także tłumaczyć tym, że ja po prostu jakaś dziwna jestem i tyle. Mimo to, mam nadzieję, że dacie szansę mojej radosnej tfurczości. I może ktoś z Was posłuży mi radą? Szczerze mówiąc, nie bardzo mam pomysł na tytuł, a Crusaders of Might and Magic odpada, jest zbyt rozwlekły i... nie, po prostu się nie nadaje. Będę wdzięczna za każdą pomoc.

Na koniec koniecznie muszę podziękować Charionette, która już mi bardzo pomogła

EDIT: FS będzie prawdopodobnie nosiło tytuł Bohater mimo woli. Zapraszam także do mojego albumu: http://forum.thesims.pl/album.php?albumid=648, dotyczącego komiksu.

EDIT 31.12.2010: Myślałam, że prolog uda mi się zrobić już na dzisiaj, ale niestety komp i Simsy stawiają mi opór Postaram się skończyć w miarę szybko, ale lepiej spieszyć się powoli, niż dać "byle co".

EDIT 05.01.2011: Pokażę przykład, jak - mniej więcej - będzie wyglądać ten mój komiks. Zdjęcia poniżej są z trójki, ale nie sugerujcie się tym - komiks robię w dwójce, po prostu miałam z trójki parę dość fajnych zdjęć i postanowiłam je wykorzystać.

Uploaded with ImageShack.us
Napisane w Bez kategorii
Odwiedzin 16413 Komentarze 5 Edytuj tagi
« Poprzednia     Główny     Następny »
Komentarzy 5

Komentarze

1. Stary komentarz
    Czy masz zamiar zaprezentować go nam kiedyś na forum?
    A jeśli tak, to właśnie kiedy? :d
    Napisane 24.12.2010 12:29 przez Gio Gio jest offline
  2. Stary komentarz
    Gio - no pewnie, że mam zamiar, i to - mam nadzieję - całkiem niedługo. Nie udało mi się wyrobić na dziś, bo miałam pewne problemy techniczne, ale prolog postaram się zrobić i wstawić jeszcze w tym roku
    Napisane 24.12.2010 15:04 przez Master of Disaster Master of Disaster jest offline
  3. Stary komentarz
    O, nie myślałem, że to już taka niedaleka przyszłość
    W takim razie, na pewno skomentuję
    Napisane 27.12.2010 20:25 przez Gio Gio jest offline
  4. Stary komentarz
    Zmień czcionkę, proszę.
    Nie przepadam za zdjęciami wyedytowanymi na "komiksowy" styl, ale mogą być
    Napisane 08.01.2011 20:25 przez Liv Liv jest offline
  5. Stary komentarz
    Ja za to uwielbiam komiksy i uważam, że to najlepsza forma literacka! Dla mnie jest dobre!
    Napisane 28.10.2011 15:15 przez zolnierz1973 zolnierz1973 jest offline

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:43.

Partnerzy