Wróć   TheSims.PL - Forum > Blogi > Shiver
Zarejestruj się Blogi FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Oceń wpis

Noworoczne porządki

Napisane 30.12.2015 09:49 przez Shiver
Updated 30.12.2015 at 10:27 by Shiver

Heloł!
Postanowiłem ogarnąć moje otoczenie do budowania (bo zaczynało mi już brakować miejsca) i stwierdziłem, że popstrykam zdjęcia wszystkim (no w każdym razie tym odpowiednio interesującym) zaczętym i niedokończonym projektom, bo pewnie i tak ich nigdy nie skończę (zresztą to może nawet lepiej, bo za niektóre trochę mi wstyd, noale...)
Trochę tego jest, więc lecimy.


#1 - Randomowa sypialnia:




#2 - Kolejna sypialnia:
Fotki są trochę większe, bo te zrobiłem akurat dawno temu i miałem inną rozdzielczość






#3 - Bryła inspirowana stylem z połowy XX w., mam też rzut




#4 - Bachelor pad w garażu, który był robiony na jakiś challenge na LS:






#5 - Nie pytajcie...






#6 - To chyba miało być coś w stylu takiego typowego szeregowego domu z Londynu, tyle że z jakimiś nowoczesnymi przybudówkami




#7 - A ta bryła była robiona na ostatnie PMSW Niestety, przy wnętrzach poległem i ostatecznie nie wystartowałem w konkursie.




#8 - Ciąg dalszy tego wpisu:




#9 - Ciąg dalszy tego wpisu:













#10 - Ciąg dalszy tego wpisu:










#11 - Strasznie zagracone i ponure wnętrze, nie wiem co sobie myślałem












#12 - To też ponure, ale bardziej mi się podoba








#13 - Z tego co pamiętam to miał być budynek remizy strażackiej






#14






#15 - A to loft zrobiony przedwczoraj Ale chyba nic z niego nie będzie












Jak tak sobie na to wszystko patrzę to nasuwa mi się stwierdzenie, że jestem strasznie monotematyczny...
No ale mniejsza o to, szczęśliwego Nowego Roku kochani!
Napisane w Bez kategorii
Odwiedzin 52201 Komentarze 9 Edytuj tagi
« Poprzednia     Główny     Następny »
Komentarzy 9

Komentarze

  1. Stary komentarz
    Avatar Liv
    MIÓD NA MOJE OCZY!!!
    Będę wracać do tego wpisu, żeby upajać się takimi pięknymi widokami. Może też wtedy wyduszę z siebie jakiś bardziej konstruktywny komentarz xD
    Napisane 30.12.2015 10:05 przez Liv Liv jest offline
  2. Stary komentarz
    WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOW
    Jak zawsze, jestem pod ogromnym wrażeniem. Nawet nie wychodzi mi złożenie jakiegoś lepszego komentarza xd Uwielbiam wszystko w Twoich budowlach <3
    Napisane 31.12.2015 08:42 przez Meryam Meryam jest offline
  3. Stary komentarz
    Avatar Shiver
    Jejku, nie spodziewałem, że tak się Wam spodoba
    Dziękuję!
    Napisane 01.01.2016 16:45 przez Shiver Shiver jest offline
  4. Stary komentarz
    Avatar Lubie
    Świetne zdjęcia. Ja jednak trzymam kciuki za ten ostatni projekt. Ciekawie sie zapowiada.
    Napisane 01.01.2016 20:50 przez Lubie Lubie jest offline
  5. Stary komentarz
    Avatar Libby
    Świetne zdjęcia! A domek na plaży cudowny <3 Może jednak go dokończysz?
    Napisane 02.01.2016 21:42 przez Libby Libby jest offline
  6. Stary komentarz
    Avatar Rainbow
    za które Ci wstyd, bo nie widzę tu takich, za które mogło by Ci być wstyd... wręcz przeciwnie, cholerajasna, sama chciałam coś wrzucić ale po obejrzeniu Twoich zdjęć to mi jest teraz wstyd za moje lepianki z dirtu :{{
    a jak będę bajecznie bogata to wynajmę Cię i zbudujesz mi taki domek na plaży w rzeczywistości
    Napisane 07.01.2016 18:27 przez Rainbow Rainbow jest offline
  7. Stary komentarz
    Avatar Shiver
    Dzięki!

    @Rainbow - no niektóre są takie trochę z pupy, chociaż może tak mi się tylko wydaje bo wiem jak to wszystko wyglądało "od kuchni"
    Wrzucaj, wrzucaj, chętnie zajrzę
    Dobra, ale skoro będziesz bogata to mam nadzieję, że dobrze zapłacisz
    Napisane 07.01.2016 20:59 przez Shiver Shiver jest offline
  8. Stary komentarz
    Jeju, Szywer, potrafisz tworzyć ciekawe wnętrza, ale – jak się okazało – koszmarne również i nie powinieneś ich pokazywać, bo rzeczywiście wstyd. 2 wygląda jak prezentacja słabego cc, nawet nie umiem tego konstruktywnie skrytykować, bo nie podoba mi się absolutnie wszystko. 8 – te drewniane krzesła zepsuły ten pokój. 10 – tragedia po całości, jak półmaxisowe wnętrza niedoświadczonych twórców. 11 to rzeczywiście koszmarna graciarnia. 12 – syf. Za to 9… Trzecie zdjęcie jest świetne. Pierwsze trochę mniej, bo ta betonowa ściana jest okropna. Ale gdyby je tak obciąć od lewej do połowy, to byłoby też świetne.
    Apel: mniej tych obskurnych mebli i ścian! Tutaj zepsułeś wszystko właśnie tą usyfioną szafką.
    Napisane 09.01.2016 22:39 przez Kotelarski Kotelarski jest offline
  9. Stary komentarz
    Avatar Shiver
    Dziękuję za komentarz
    Z częścią Twojej opinii się zgadzam, z częścią nie, nie będę odnosił się do wszystkiego, bo za długo by to zajęło, ale chciałbym tylko żebyś wziął pod uwagę, że większość (jeśli nie wszystkie ) z tych projektów nie jest skończona, więc jakby nie patrzeć wszystko mogło ulec zmianie na lepsze albo na gorsze
    A do tematu szafki odniosłem się w temacie z mieszkaniem, jeśli byłbyś zainteresowany.
    Napisane 15.01.2016 19:49 przez Shiver Shiver jest offline
 

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023