Wróć   TheSims.PL - Forum > Blogi > Shiver
Zarejestruj się Blogi FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Oceń wpis

Łazienka

Napisane 07.05.2016 19:54 przez Shiver

Heloł
Coś mnie dzisiaj wzięło, odpaliłem dwójkę i zbudowałem sobie takie coś. To łazienka na (oczywiście ) challenge na Living Sims. Trzeba było zapewnić wannę "z widokiem", duży prysznic, dwie umywalki, toaletkę do robienia makijażu i fotel/leżankę do odpoczynku. Miało być nowocześnie, przytulnie (i tu pewnie poległem ) i z wykorzystaniem naturalnych materiałów



















Rzut

Mam nadzieję, że się spodobało
Napisane w Bez kategorii
Odwiedzin 147787 Komentarze 7 Edytuj tagi
« Poprzednia     Główny     Następny »
Komentarzy 7

Komentarze

  1. Stary komentarz
    Avatar Liv
    Łaaaadnie Chociaż ja przy malowaniu się wolałabym mieć trochę niżej to lustro
    PS: rety, jaka ona wielka!
    Napisane 07.05.2016 20:08 przez Liv Liv jest offline
  2. Stary komentarz
    Zawsze z ogromnym podziwem oglądam te twoje wytwory w TS2 i jestem naprawdę pod wrażeniem
    Rzeczywiście, na zdjęciach łazienka wydaje się o wiele mniejsza niż na rzucie, więc brawo za zdjęcia Wanna z widokiem <333333333 Brakuje mi tylko trochę więcej "clutteru" na toaletce i przy umywalkach, szczególnie na toaletce - jak robię makijaż, to biurko jest całe zawalone kosmetykami XD Prysznic też taki pusty, chociaż półeczka z szamponami i innymi pierdołami by się tam przydała I GDZIE SĄ RĘCZNIKI?!
    Ale ogółem pięęękne pomieszczenie <3
    Napisane 07.05.2016 20:27 przez Meryam Meryam jest offline
  3. Stary komentarz
    Jak można tworzyć coś takiego w dwójce, ja się pytam. NO JAK?
    To jest po prostu cudo, mam nadzieję, że jeśli to challenge w stylu "kto zrobi najlepszy" to jesteś zwycięzcą odrazu.
    Duża łazienka, idę wynająć!
    Napisane 07.05.2016 21:00 przez Laselight Laselight jest offline
  4. Stary komentarz
    Avatar Shiver
    Dziękuję

    Cytat:
    Napisał Liv
    Chociaż ja przy malowaniu się wolałabym mieć trochę niżej to lustro
    Zapamiętam na przyszłość

    Cytat:
    Napisał Liv
    PS: rety, jaka ona wielka!
    Cytat:
    Napisał Meryam
    Rzeczywiście, na zdjęciach łazienka wydaje się o wiele mniejsza niż na rzucie, więc brawo za zdjęcia
    Przyznam szczerze, że dawno tak łatwo mi się nie fotografowało żadnego wnętrza Zawsze robię je (za) małe i potem ciężko jest jakoś sensownie je ująć. A rzutów zwykle i tak nie daję, więc to chyba będzie moja nowa taktyka

    Cytat:
    Napisał Meryam
    Brakuje mi tylko trochę więcej "clutteru" (...)
    No tak, tutaj się zgodzę. Problem w tym, że znalezienie czegokolwiek w moim katalogu z dekoracjami to istna katorga, a że to miał być szybki projekt to nie chciało mi się go przewijać w tę i z powrotem

    Cytat:
    Napisał Laselight
    (...) mam nadzieję, że jeśli to challenge w stylu "kto zrobi najlepszy" (...)
    Nie, to jest po prostu takie wyzwanie, z którym trzeba się zmierzyć, ale nie ma zwycięzców. Chodzi o sprawdzene siebie, spróbowanie czegoś nowego.
    I uwierz mi, niektórzy robią tam takie rzeczy, że te moje im do pięt nie dorastają

    Cieszę się, że się Wam podoba, w ogóle nie spodziewałem się tylu komentarzy (i to na blogu, pewnie jakbym to wrzucił w zwykły temat to tylu bym nie dostał ).
    Napisane 08.05.2016 09:19 przez Shiver Shiver jest offline
  5. Stary komentarz
    Avatar Diana
    Super jest Bardzo podobają mi się kolory i ta nowoczesna stylistyka.
    Napisane 08.05.2016 19:32 przez Diana Diana jest offline
  6. Stary komentarz
    Avatar Nina14!
    Wow,cudo <3 !
    I do tego tyle roślinek...tylko gdzie są ręczniki,sim ma się w liście wycierać czy co xd ?
    W życiu bym nigdy tak ładnie wszystkiego nie skomponowała i poukładała, propsy dla ciebie, Shiver
    Napisane 09.05.2016 17:49 przez Nina14! Nina14! jest offline
  7. Stary komentarz
    Avatar Libby
    Super wyszło!
    Nie ma wygranej w tym challenge'u? Dla mnie i tak jesteś mistrzem
    Napisane 18.05.2016 23:13 przez Libby Libby jest offline
 

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023