Wróć   TheSims.PL - Forum > Blogi > Meryam
Zarejestruj się Blogi FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Oceń wpis

what the heck am I doing

Napisane 30.12.2013 17:00 przez Meryam

swiss fcking cheese co ja tu robię

Tak, przyznaję, nudzi mi się okrutnie. Powinnam pisać jakiś artykuł do Trudnych Spraw, albo jakiś wywiad chociaż, albo przynajmniej linijkę do tristitii, ale NOPE, musiałam wylądować tu. WHEEEEEEE

Tak, to prawda, że jestem pokręcona. Prawdą jest też, że jestem wredna i niemiła, i sram hejtem, i pluję jadem, i fogule jestem taka ZUAAAAA i tak mi z tym wszystkim przykro, że aż wcale.

Okej, to zaczyna źle wyglądać, jeszcze sobie ktoś coś o mnie pomyśli i będzie źle. Okej, Mery, włącz myślenie.

Więc generalnie, Mery zaczyna pisać bloga. To naprawdę dziwne uczucie, bo zdecydowanie bardziej wolę pisać coś z sensem, ale czasami są takie dni, kiedy moja wyobraźnia zaczyna robić dziiiiwne rzeczy i zmusza mnie do radykalnych kroków, takich jak ten. Oczywiście, zawsze mogłabym odejść od komputera (moja mam chyba by oszalała z radości)(i zdziwienia) i zająć się czymś pożytecznym, ale nie, skąd, po co, skoro można pisać głupoty na blogu.

No ale dobra, jak kliknęłam "Napisz na swoim blogu" to jednak coś w tej głowie jeszcze miałam (to było zanim zaczęłam świrować) (oh god, epoka kamienia łupanego ok). Uuu, zaczyna się ta część, gdzie wyjawiam swoje sekrety i fogule jest tak tajemniczo, uuuuuuuuuu.

A tak całkowicie poważnie, to jeśli jeszcze wam nie odwaliło od moich wywodów, to chyba najwyższy czas bym wytoczyła ciężkie działo.
Otóż, szanowni państwo, pomyślmy sobie, dlaczego taka Mery, tak pałająca optymizmem i dobrocią, zamieniła się w taką bezczelną zdzirę? Tak, wiadomo, dojrzewanie, nastolatki, bla bla bla, ale tak głęboko pomyślmy, cóż takiego mogło się stać, że (jak to zostało ładnie ujęte w Pamiętnikach Wampirów) Mery wyłączyła swoje człowieczeństwo?
No i nadchodzi BAM.
Bo Mery ma depresję. I nie hasa więcej na swojej tęczowej łączce pełna radości i bóg wie czego jeszcze (albo nie wie bo nie istnieje. SZACH MAT ATEIŚCI).
"Ale jak to?" Normalnie, oh god.
Meryam, czyli ja, ma stwierdzoną depresję. Nie jakieśtam, stres pourazowy czy inne bzdury, tylko najzwyklejszą w świecie depresję. Kto by się spodziewał, nie?
No właśnie. Nikt.
Bo ludzie to dobrzy kłamcy. Jestem tego idealnym przykładem.
"Tak, wszystko w porządku", "Nie, nic mi nie jest", "Sama jesteś smutna, pffff"
A z drugiej strony, niektórzy ludzie to tacy idioci, że dają się nabrać. Nie do wiary, wychowuje się nas na bezmózgich idiotów (FCK YEAH ODNIESIENIE DO SYGNATURY), którzy umieją wypełniać testy, ale nie myśleć logicznie i odczytywać ukryte sygnały. Jesteśmy pokoleniem tępaków używających sarkazmu w każdej swojej wypowiedzi myśląc, że jesteśmy tacy fajni, bo sarkazm jest taki fajny, oł jea. Używamy tak dobrego kamuflażu dla swojego smutku, że sami zaczynamy się nim stawać. Marną wersją siebie, próbującą być fajną i okrutną, bo lajf is brutal, kopas w dupas, full of zasadzkas... sratytaty. Nosimy jakieś debilne maski po to, by ukryć swoje prawdziwe uczucia. Bo tak naprawdę wszyscy się boimy. Boimy się odrzucenia, które może nas spotkać ze strony innych, boimy się samotności, bo niefajnie jest siedzieć samemu na korytarzu gdy wszyscy inni rozmawiają, boimy się, że ludzie nie polubią nas takich, jakimi jesteśmy naprawdę.
Co za chore społeczeństwo.
Może wszyscy chorujemy na depresję?
A może po prostu nas wszystkich zdrowo po***ało.
Napisane w Bez kategorii
Odwiedzin 2647 Komentarze 1 Edytuj tagi
« Poprzednia     Główny     Następny »
Komentarzy 1

Komentarze

1. Stary komentarz
    Tak idealnie trafiłaś tym w mój dzisiejszy nastrój.
    Napisane 24.01.2014 14:27 przez Gold_Chocolate Gold_Chocolate jest offline

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:22.

Partnerzy