Wróć   TheSims.PL - Forum > Blogi
Zarejestruj się Blogi FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

stare

Liczba karier podstawa 3 vs podstawa 4

Napisane 19.11.2016 11:49 przez miłośniczka zwierząt

w podstawie 3 mamy 9 głównych karier i kilka miejsc gdzie simy mogą podjąć karierę dorywcza, co nam daje ok 13 możliwości pracy.

Za to w 4 łącznie z karierami, które doszły w aktualizacji mamy ok 7-8 karier. Także jest ogromna różnica i jakby nie patrzeć 3 jest pod tym względem lepsza.
Po mimo słabej optymalizacji 3 i tak sporo osób wraca do tej części ponieważ, to ona daje nam najwięcej możliwości opowiadania historii naszych simów.

Kreator stylu też jest...
Avatar miłośniczka zwierząt
Napisane w Bez kategorii
Odwiedzin 30234 Komentarze 0 miłośniczka zwierząt jest offline Edytuj tagi
stare

Wielopokoleniowe wyzwanie w 3 oraz wspominki z początków gry w 3

Napisane 25.12.2015 17:40 przez miłośniczka zwierząt

Hej, witajcie co tam u was? Jak wam święta mijają?
Ja dzisiaj jednak nie wytrzymałam z moja rodzinką w the sims 2 więc postanowiłam zainstalować podstawę 3 i tam spróbować zrobić wielopokoleniowe wyzwanie. Ile to ja się w 3 nagrałam, raz jak moja simowa rodzinka urządzała przyjęcie na zbieranie datków, bo mąż simki był politykiem i jakaś stara simka umarła na tym przyjęciu i się stypa zrobiła. innym razem zmieniłam sobie aktywna rodzinę i poprzednią zostawiłam samopas ja patrze a moja...
Avatar miłośniczka zwierząt
Napisane w Bez kategorii
Odwiedzin 11906 Komentarze 0 miłośniczka zwierząt jest offline Edytuj tagi
stare

Zaczyna się przerabianie SV

Napisane 07.07.2014 22:57 przez miłośniczka zwierząt

Witajcie dzisiaj postanowiłam zacząć przerabiać domy w SV oraz mieszkańców tej okolicy. Na pierwszy ogień poszła rodzinka Ćwir i ich dom który już prawie cały jest przerobiony. A potem wezmę się, za Agnieszkę Zadek i jej dom, następnie rodzinka Alto itd. Sporo pracy mnie czeka, ale co tam warto moim zdaniem bo potem będzie się jeszcze lepiej grało. Dzisiaj posiadłość rodzinki Ćwir przerabiałam przez 3,5 h. Jutro ich dam na GW wraz z domkiem.
Avatar miłośniczka zwierząt
Napisane w Bez kategorii
Odwiedzin 11580 Komentarze 0 miłośniczka zwierząt jest offline Edytuj tagi
stare

Historia rodziny Ćwir

Napisane 21.04.2014 11:02 przez miłośniczka zwierząt

Właśnie w czwartek zaczęłam grać rodzinką Ćwir w SV i bardzo dobrze mi się nimi gra. Maja córeczkę Genowefę oraz Agnieszka z psem i nagrobkiem swojego zmarłego męża się do nich wprowadziła.
Oboje Gwidon i Kornelia to już emeryci Genowefa jest małym dzieckiem a Mortimer nastolatkiem. Z Kornelii zrobiłam czarownicę , Agnieszka jest wróżką, a Mortimer wampirem i przemienił Bellę w wampira za pomocą eliksiru butelkowego ugryzienia który kupiła Kornelia w komisie z eliksirami.
Kornelia...
Avatar miłośniczka zwierząt
Napisane w Bez kategorii
Odwiedzin 11518 Komentarze 0 miłośniczka zwierząt jest offline Edytuj tagi
stare

;)

Napisane 21.04.2014 11:02 przez miłośniczka zwierząt

Właśnie w czwartek zaczęłam grać rodzinką Ćwir w SV i bardzo dobrze mi się nimi gra. Maja córeczkę Genowefę oraz Agnieszka z psem i nagrobkiem swojego zmarłego męża się do nich wprowadziła.
Oboje Gwidon i Kornelia to już emeryci Genowefa jest małym dzieckiem a Mortimer nastolatkiem. Z Kornelii zrobiłam czarownicę , Agnieszka jest wróżką, a Mortimer wampirem i przemienił Bellę w wampira za pomocą eliksiru butelkowego ugryzienia który kupiła Kornelia w komisie z eliksirami.
Kornelia...
Avatar miłośniczka zwierząt
Napisane w Bez kategorii
Odwiedzin 11857 Komentarze 0 miłośniczka zwierząt jest offline Edytuj tagi

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023