Wróć   TheSims.PL - Forum > Libby
Zarejestruj się Blogi FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Konwersacja Pomiędzy Libby i Annetti
Wiadomości odwiedzających od 101 do 110 z 281
  1. Libby
    30.07.2015 16:20
    Libby
    Ale to wszystko Twoja wina i tak
    I teraz martwię się o Tobiasza i Marcela
  2. Annetti
    30.07.2015 15:31
    Annetti
    Tak
    Ale Julita sama odeszła od Tobiego i nawet mu nie powiedziała o dziecku Gdyby powiedziała o Ksawim, to pewnie by nalegal zeby probowali
  3. Libby
    30.07.2015 15:21
    Libby
    Ile dzieci... :3
    Ta Laura to Laura Krakus?
    Marcel to idiota... Stracił Honoratę Zresztą tak samo jak Tobiasz Julitę Obu wsadzić do jednego wora :/
  4. Libby
    25.07.2015 23:31
    Libby
    Szesnasta książka i przeczytana 3 razy... Rzeczywiście coś w niej musi być
    Nie, nie... Ale coś takiego byłoby zbrodnią! o_O Aż mnie ciarki przechodzą na samą myśl...
  5. Annetti
    25.07.2015 22:14
    Annetti
    Nie, moją pierwszą książką była "Ostatnia Piosenka", kupiona przez totalny przypadek. Potem nie wiedziałam co kupić jego autorstwa, więc stwierdziłam, że nie będę się porywać na coś o dorosłych i pozostanę w temacie młodzieży, więc postawiłam na "Jesienną Miłość". "Dla Ciebie wszystko" było chyba moją szesnastą książką, albo coś koło tego
    Haha, może książka by ci się strasznie dłużyła? I wiele wątków uznałabyś za niepotrzebne?
  6. Libby
    25.07.2015 22:11
    Libby
    I to była Twoja pierwsza książka Sparksa? Ok, zacznę od niej xD
    I dopiero teraz mi piszesz zamiast od razu po obejrzeniu? Nieładnie...
    Też właśnie jakoś nie mogłam się wczuć... Zdecydowanie książka jest lepsza. Nie ma nawet co porównywać. No i się sprawdza, że jak ktoś zacznie od książki, to ten film już wtedy nie bardzo... Ciekawa jestem, co by było, gdybym zaczęła od filmu...
  7. Annetti
    25.07.2015 22:03
    Annetti
    Akurat to przeczytałam ze trzy razy, a to jedna z tych nowszych części, więc coś w niej musi być xd
    Haha, a z jakiś tydzień temu chyba. Oj tak, święta prawda. Tak jakby był pomysł ten sam, a wykonania kompletnie różne. Nie było Phila ;( No i w ogóle nie potrafiłam się w to wszystko wczuć. Alex, Katie itd... w ogóle niepodobni do siebie :< I oto nadchodzi ten moment, gdzie po raz kolejny muszę stwierdzić, że książka jest lepsza
  8. Libby
    25.07.2015 21:53
    Libby
    Tak się właśnie zastanawiałam nad "Dla Ciebie wszystko"...
    Czytasz mi w myślach, czy jak? Dosłownie pięć minut temu pomyślałam o tym, że muszę Cię spytać, czy obejrzałaś w końcu "Love, Rosie" xD Prawda, że spaprali? Połowę wycięli a resztę zmienili... Tylko sam zarys fabuły się zgadza :/ Gdzie brat Alexa? Gdzie Brian Maruda? Gdzie wirtualny konfesjonał? GDZIE, się pytam, to wszystko? Kiedy oglądałaś?
  9. Annetti
    25.07.2015 21:36
    Annetti
    Tak swoją drogą obejrzałam w końcu "Love, Rosie". Myślałam, że nie usiedzę do końca, tak straszne to było :< I tak bardzo niepodobne do książki ;(
  10. Annetti
    25.07.2015 19:01
    Annetti
    No to tak: nie zaczynaj od "Od pierwszego wejrzenia", bo to kontynuacja "Prawdziwego Cudu". Kurczę... W sumie mega ciężki wybór, ale bardziej chyba mimo wszystko podobało mi się "Dla Ciebie wszystko"

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023