Wróć   TheSims.PL - Forum > goomaki
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Konwersacja Pomiędzy goomaki i ddo bwayo
Wiadomości odwiedzających od 11 do 20 z 33
  1. goomaki
    11.04.2011 20:25
    goomaki
    Jakoś tak na środku, ale było spoko, Miyaviego widziałam i nagłośnienie w tym miejscu było idealne <3 I nie zostałam aż tak bardzo zgnieciona, na co się przygotowywałam xD Za to czekanie pod klubem gdy zaczęli wpuszczać, to dopiero była dżungla. Ale byli bardzo mili panowie ochroniarze, tylko nie bardzo się orientowali czyj to koncert xD I jeszcze jest pewna zagadka wieczoru dla mnie, bo perkusista Miyaviego pod koniec koncertu został bez spodni ^^' Kompletnie nie wiem o co cho ;_;
  2. ddo bwayo
    11.04.2011 20:13
    ddo bwayo
    ahh, czułam, że tak będzie! Miyavi jest genialny *w* jak ja Ci zazdroszczę, że tam byłaś~^w^ jeśli będzie to za rok i nie dalej niż w Warszawie to wybłagam rodziców bym mogła iść. o ile przyjedzie ;w; Ale to dobrze, że go pokochałaś! Daleko od sceny stałać? :3
  3. goomaki
    11.04.2011 20:08
    goomaki
    Megaaaa...Brak słów po prostu, kompletnie się nie spodziewałam, że będzie utrzymywać taki kontakt z publicznością. I sami ludzie tworzyli klimat + Miyavi i jego gitara ^___^ Po tym koncercie go po prostu pokochałam :< On nas na pewno też! I z pewnością wróci, wtedy koniecznie musisz iść~~~!
  4. ddo bwayo
    11.04.2011 19:41
    ddo bwayo
    i jak po koncercie? ^w^
  5. goomaki
    05.04.2011 21:21
    goomaki
    Jasnee ^_^ i dzięki!
  6. ddo bwayo
    05.04.2011 21:17
    ddo bwayo
    dokładnie! nie idzie się na koncert bo się zespołu nie zna ,po 2 tygodniach się go poznaje i się żałuje cały czas, że czemu się nie poszło ;w; w każdym razie dobrej zabawy na Miyavim i liczę w poniedziałek na relacje ^w^
  7. goomaki
    05.04.2011 21:14
    goomaki
    No właśnie, najczęściej w Trójmieście wszyscy koncertują i właśnie w Niemczech, w kilku miastach na dodatek.
    Chociaż ze mną jest tak, że nie chodzę bo nie znam zespołu a później żałuję .-.
    Dlatego jak Miyavi się tak chamsko pojawia w mieście, w którym mieszkam i bym nie poszła... To byłaby pewnie też masakra
  8. ddo bwayo
    05.04.2011 21:01
    ddo bwayo
    no niestety :c tutaj na inne koncerty niż doda czy Coke live music festival nie ma co liczyć bo tylko błonia mamy :x a żadne z tych 2 mnie nie interesuje. jedyny plus jest taki, że tu konwenty są, jednak i tak wszystkie zespoły jakie chce zobaczyć to albo jak Mev z Gdańsku lądują albo z Niemczech (ta, tam jeszcze prędzej niż do Gdańska pojade =x=)
  9. goomaki
    05.04.2011 20:54
    goomaki
    Ojaa, Ty jesteś z Krakowaa? Rany, drugi koniec Polski :< Kurcze szkoda

    http://www.lastfm.pl/user/theoell ^^
  10. ddo bwayo
    05.04.2011 20:43
    ddo bwayo
    O jezu, zazdroszczę Ci, serio! *w* Może jakbym chociaż w Warszawie mieszkała to wybłagała bym rodziców bym mogła iść (tata mógłby mnie zawieźć czy coś) ale Kraków to stanowczo za daleko Dx Nawet sobie nie wyobrażasz, jak bardzo Ci zazdroszczę, uwielbiam go!
    btw. masz lasta~?

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023