Wróć   TheSims.PL - Forum > noir
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Konwersacja Pomiędzy noir i Malin
Wiadomości odwiedzających od 11 do 15 z 15
  1. noir
    27.03.2013 13:35
    noir
    Wow, wlasnie skonczylem 1 sezon
    Ten bal, a pozniej jak siedzial w tym szpitalu w tym zakrwawionym szaliku... ;c i moge powiedziec jedno - ten serial powolutku niszczy mnie od srodka D:

    ale chyba tylko ja tak emocjonalnie reaguje na seriale, czy filmy xD
  2. Malin
    26.03.2013 21:29
    Malin
    A ja Michaela akurat nie znoszę xD Strasznie mnie denerwował, że tak się ciągle pałętał koło Briana... Brian i Justin! I nikt więcej A Debbie rzeczywiście przekochana, uwielbiam ją <3 Wszyscy ludzie powinni być tacy, jak ona i od razu żyłoby się lepiej. Moim ulubionym bohaterem jest Brian. Nie było tak od początku, ale po drodze przeszedł przemianę, która mi zaimponowała i w rezultacie jego lubię najbardziej, za to czasami strasznie denerwował mnie Justin. Ale co tam, sam zresztą zobaczysz, nie będę spoilerować
  3. noir
    26.03.2013 18:02
    noir
    zaczalem 2 dni temu - jestem na 21 odcinku masz racje, niesamowicie wciąga. uwielbiam Michaela i jego matkę <3 chociaz w sumie kazdy bohater jest swietny
  4. Malin
    26.03.2013 07:44
    Malin
    Daj spokój, ja 5 sezonów dosłownie wchłonęłam w 1,5 tygodnia, kocham ten serial <333 Oglądałam już jakiś czas temu, ale ciągle wracam do niego, nie mogę się oderwać. Zdecydowanie mój numer 1 wśród seriali ))
  5. noir
    25.03.2013 23:44
    noir
    heh, przegladam sobie forum, patrze na Twój avatar i widze... Justina i Briana!
    ten serial jest swietny, wczoraj zaczalem ogladac 1 sezon i jestem juz w dlugiej polowie. niesamowicie wciaga ;p

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:27.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023