ja ze Świdnicy (pomiędzy Wałbrzychem a Wrocławiem) . a Ty ?
nie. u mnie jest zdzierstwo i jest drogo :c jeżeli masz własne łyżwy to 4zł za godzinę (no chyba że przyjdziesz o 8 to 4zł za 2 godziny

) a jeżeli wypożyczasz łyżwy to aż 8 :/ a jak z klasą to 1,50 wstęp a 4,50 wstęp + łyżwy.