Wróć   TheSims.PL - Forum > Libby
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Konwersacja Pomiędzy Libby i Annetti
Wiadomości odwiedzających od 21 do 30 z 281
  1. Libby
    10.02.2016 17:23
    Libby
    Hej! Co tam? Zapomniałaś już o mnie?
    Nadal nie mogę się zebrać, żeby skomentować Twój odcinek... Ale komentarz będzie! Przy okazji: piękne drzewo Przybyszewskich i cudowne zdjęcia rodu Martyniuków
    U mnie pomysłów sporo, jest rozpiska kilku głównych rodów, ale nie mam kiedy gry zainstalować
    A jeszcze ostatnio wsiąkłam w jeden cykl (książek)... i już w ogóle dramat xD Ale zainspirował mnie do paru wątków więc nie ma tego złego.
  2. Libby
    19.12.2015 21:34
    Libby
    Super! Czekam z niecierpliwością! Ciekawa jestem, czy uda mi się przeczytać przed wyjazdem...
  3. Annetti
    19.12.2015 21:10
    Annetti
    Wyobraź sobie, że notka na forum już się tworzy. Została jeszcze mniejsza połowa do stworzenia! Może zdążę przed nowym rokiem, ha xd
  4. Libby
    26.11.2015 15:38
    Libby
    ahahaha
    Tak coś czułam, że tak będzie Polecam, pierwszy tom jest świetny Właśnie kończę drugi i już rozpaczam, co to będzie, jak się skończy... xD
  5. Annetti
    26.11.2015 07:38
    Annetti

    Jasne, że lubię, chyba, że dzieciaki przyjeżdżają na dłużej, to wtedy różnie bywa
    Przeczytałam opis pierwszego tomu i chyba muszę się bliżej zainteresować tą lekturą xD
  6. Libby
    25.11.2015 22:25
    Libby
    Niecierpliwie czekam!
    Chyba lubisz być ciocią, co?
    To oglądaj jak najszybciej
    http://lubimyczytac.pl/cykl/1739/the-coincidence Aktualnie czytam Ocalenie Calle i Kaydena Faajne Czyta się w sumie jak posty na dobrym rpgu. Przynajmniej ja mam takie skojarzenia, bo historia jest opisywana na zmianę z perspektywy Callie i Kaydena i często to samo wydarzenie jest opisane z obu perspektyw. A i sama historia ciekawa
  7. Annetti
    25.11.2015 14:05
    Annetti
    Ave! Powiem Ci, że na blogu zaczęłam już robić notkę, ale musiałam przerwać albowiem, gdyż, ponieważ pojechałam na noc igrzysk śmierci, a w weekend nie bardzo miałam siły się zabrać za dokończenie. Poniedziałek i wtorek odpadły, bo zajęcia na uczelni, a dzisiaj kursuję między uczelnią, domem, serwisem wymiany opon (?) i ciociuję najmłodszemu członkowi rodziny Ale luuuz, jutro planuję skończyć notkę o Bieleckich i zagrać porządnie w simsy (a od piątku maraton z łaciną xD Całe szczęście, że mam z tego chociaż satysfakcję, bo inaczej to bym chyba oszalała ).
    Nie Ale wciąż pamiętam o tym, że mam obejrzeć
    Ooo, a jaką to?
  8. Libby
    24.11.2015 22:28
    Libby
    Hej. Kiedy coś nowego na blogu lub forum? Obejrzałaś w końcu Przeminęło z wiatrem? :>
    Czytam kolejną fajną serię
  9. Libby
    07.11.2015 23:05
    Libby
    Szkoda, że tak kiepsko z czasem, bo bym chętnie poczytała Ale są rzeczy ważne i ważniejsze
  10. Annetti
    07.11.2015 19:27
    Annetti
    Miałam dzisiaj zabrać się za notkę na bloga, ale nie wypaliło :< Od wczoraj siedzę sobie w łacinie i metryce chrztów i nic się nie zapowiada żeby jutro było lepiej. Może spróbuję siąść nad wszystkich w środę jak będzie wolne, bo wcześniej jakoś czarno to widzę.

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023