Wróć   TheSims.PL - Forum > Björk
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Konwersacja Pomiędzy Björk i Pink Panther
Wiadomości odwiedzających od 31 do 40 z 44
  1. Björk
    09.02.2014 14:13
    Björk
    Piszę właśnie wyjaśnienie.
  2. Pink Panther
    09.02.2014 14:00
    Pink Panther
    Gdyby nie to, że Flo udostępniła tę rozmowę, nie byłoby całej tej sytuacji. Jestem pewien, że większość userów się wzajemnie obgaduje. Taka natura ludzka. Dlatego sądzę, tak jak parę osób, że ewentualnie jedynie Flo zasługuje na jakąś karę, bo wstawiła tę rozmowę, która doprowadziła do kolejnej kłótni. Ale -20 pkt. to trochę za dużo, tak myślę.

    Korzystając z okazji, przepraszam za stwierdzenie "Nie spodziewałbym się tego po Tobie". Utwierdziłaś mnie w przekonaniu, że można z Tobą na spokojnie o wszystkim porozmawiać, tak jak zresztą myślałem do tej pory.

    Aczkolwiek rzeczywiście zamykanie i usuwanie tematów nie jest dobrym rozwiązaniem.
  3. Björk
    09.02.2014 13:57
    Björk
    Szkoda, tylko, że tak się nie da. Widzisz do czego prowadzi obgadywanie i naśmiewanie się z ludzi poza forum. Trudno, jak ktoś nie potrafi żyć w społeczności, to niechaj żyje poza.
  4. Pink Panther
    09.02.2014 13:55
    Pink Panther
    Nigdzie nie napisałem, że to jest śmieszne. Ale co na forum, to na forum, co poza nim, to poza nim. Nie łączmy świata FTS i świata poza FTS. Takie jest moje zdanie.
  5. Björk
    09.02.2014 13:53
    Björk
    Patrząc, jaka atmosfera panuje i jak użytkownicy chcieliby być dodatkowymi moderatorami i pokazują, jak to mają gdzieś zdanie administracji - nie. Nie uważam tego za "śmieszne". Śmieszne to może było posty Maqyrylla na początku, który się burzył.
    Nie chcę się zastanawiać wchodząc na forum, kogo teraz jest modnie objeżdżać.
  6. Pink Panther
    09.02.2014 13:51
    Pink Panther
    To nie jest bezsensowna dyskusja z osobami, które "wiedzą lepiej i są najmądrzejsze". Po prostu wydaje nam się, że banowanie za coś, co było poza forum jest żałosne. Nie uważasz?
  7. Björk
    09.02.2014 13:48
    Björk
    Gdyby nie to, że dostałam linka to offtopa to bym nie zauważyła.

    Nie PP - nie usuwam niewygodnych postów. Nie widzę sensu dalszej dyskusji z osobami, które i tak wiedzą lepiej, i są najmądrzejszi.

    Mam już dość tych wszystkich prowokacji, śmiania się z kogoś za czyimiś plecami itp.
    Jeżeli tego nie rozumiesz, to trudno.

    Aha - ale możesz czuć się bezpiecznie - to nie jest tak, że pobanuję wszystkich
    Ty akurat zachowujesz się zupełnie w porządku i nie musisz się niczego bać
    Ale już wyraziłeś swoją opinię, ja wyraziłam swoją, więc po co zaśmiecać temat?
  8. Björk
    13.01.2014 20:03
    Björk
    A nie ma za co - mnie się naprawdę konkurs podoba.
  9. Pink Panther
    13.01.2014 19:03
    Pink Panther
    Jejku Bjork, wielkie dzięki za zareklamowanie konkursu w sygnaturze
  10. Pink Panther
    28.12.2013 18:26
    Pink Panther
    Niezły pomysł Dzięki w imieniu drużyny i również pozdrawiam

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023