Wróć   TheSims.PL - Forum > Levkoni
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Konwersacja Pomiędzy Levkoni i anie_1981
Wiadomości odwiedzających od 61 do 67 z 67
  1. anie_1981
    13.09.2011 20:36
    anie_1981
    http://forum.thesims.pl/blog.php?b=205

    Na końcu jest info o czyszczeniu cache gry.
  2. Levkoni
    13.09.2011 19:19
    Levkoni
    Nawet nie wiem jak wyczyścić te cache. Gdzieś widziałem kiedyś poradnik. Pograłem trochę na całkiem nowym wpisie, nic się nie działo, wróciłem do starego i zapisałem grę pod nowym save i na razie grałem godzinę w starej rodzinie i działało więc mam nadzieję, że to był chwilowy problem. Ten Nraas to potężne narzędzie, zdziwiłem się ilością opcji, mogę kontrolować całe miasto Tak więc póki dzięki za pomoc
  3. anie_1981
    13.09.2011 18:00
    anie_1981
    Pierwsze się spotykam z czymś takim. Masz dobrą wersję moda pod swoją wersję gry? Możesz spróbować założyć nowy zapis i zobaczyć co się będzie działo, ale szczerze, mi nigdy się nic takiego nie działo. Czyściłeś cache gry?
  4. Levkoni
    13.09.2011 16:06
    Levkoni
    Witaj znawczyni modów, mam do Ciebie pytanie, może będziesz umiała mi pomóc? Otóż zainstalowałem tego Overwatcha i Nraasa, jednak po tym tekstury w mojej grze wariują, pozmieniały kolory i wzory, nawet miałem teksturę uszów na trawie, wiesz co to może być i dla czego tak się dzieje? Może ma to związek z tym, że gram na starym zapisie? Już nie wiem, a jest mi potrzebny ten mod bo tylko tak mogę naprawić błąd związany z WP.
  5. Levkoni
    09.06.2011 20:42
    Levkoni
    No właśnie ja nie wiem co z tym mi się porobiło. Bo pisze że mam 100% zajęte, ale nie mam żadnych wiadomości
  6. anie_1981
    09.06.2011 20:27
    anie_1981
    Ja testowałam tego moda pod kontem drzewa i on owszem, nie rozłącza gałęzi, ale tylko tym, co zmarli po jego instalacji. Czyli drzewo dotychczasowe pozostaje niezmienione.

    Znowu to samo z wiadomościami. Podobno wykorzystałeś całe swoje wolne miejsce na wiadomości i trzeba poczekać aż zwolni się trochę miejsca. No nic, dobrze, że są te wpisy w profilach.
  7. anie_1981
    09.06.2011 09:25
    anie_1981
    Każdy ma inny pogląd na temat Awesomemod'a, ja uważam, że ten mod jest do niczego. Przynajmniej u mnie powodował błędy i gra naprawdę strasznie się muliła. Poza tym Simy często mi się blokowały, nie chciały korzystać z basenu, no i taki może drobiazg, ale jak się zapisuje własny kolor danej rzeczy, tzw. "styl", to przez awesomemod'a nie można tego stylu skasować (jak Ci się znudzi np.). Co do drzewa, to on nie rozłącza gałęzi zmarłym małżonkom, ale to jedyna modyfikacja drzewa. Poza tym nie znam się na tym modzie za bardzo, bo testowałam go wieki temu, może już naprawili niektóre błędy, ale ja tam nie chcę ryzykować.

    Opróżnij skrzynkę prywatnych wiadomości, bo nie da się napisać PW do Ciebie.

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023