Wróć   TheSims.PL - Forum > Vipera
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Konwersacja Pomiędzy Vipera i rudzielec
Wiadomości odwiedzających od 1 do 10 z 711
  1. rudzielec
    07.08.2012 14:50
    rudzielec
    Nie ma za co, jak coś to wal :3
  2. Vipera
    07.08.2012 14:44
    Vipera
    Mam już tylko tą przerobioną, ale coś spróbuję wykombinować W każdym razie dzieki.
  3. rudzielec
    07.08.2012 14:24
    rudzielec
    To może po prostu wyjmij ją z gry poprzez SimPe, przerób ją w warsztacie i przyłącz do rodziny przez ten sam program... a tamtą simkę usuń, albo wyprowadź z domu, lub zabij i po sprawie
    A jak warsztat Ci nadal nie działa, to podeślij ją mnie, póki mam jeszcze te dodatki z neta to spróbuję ją przerobić :3
  4. Vipera
    07.08.2012 14:15
    Vipera
    Ma tak krzywą mordę, ze nie da sie jej zmienić tym... oczy ma mega zapadniete i policzka, a tego sie nie da naprawić. Dolną powieke ma rozjechaną megaśnie
  5. rudzielec
    07.08.2012 14:11
    rudzielec
    He he no to próbuj! Zmień ją w dorosłą, zamień jej włosy i potem znowu w nastolatka Albo po prostu przywróć jej starą twarz i zmień jej buzię poprzez ten aparat do chirurgii plastycznej który jest na grze :3 Nastolatkę już można tam zmienić.
  6. Vipera
    07.08.2012 14:06
    Vipera
    W ogóle jeszcze wsześniej miałam tak, że jak ją zmieniłam to była dorosłą w ciele nastolatka. W sensie, że miała tam pod zegarem dorosłego i głos też, ale była nadal mała. Wzięłam ją zmieniłam w nastolatka, ale nadal było bez zmian. Spróbuję w dorosłego i znów w nastolatka, moze to coś w końcu da, bo to mi psuje gre:/ a plan mam!
  7. rudzielec
    07.08.2012 14:03
    rudzielec
    To może zmień jej grupę wiekową? wiesz, może być tak, że to właśnie tego wina, a jakby tak dorosła to już nie będzie mieć powiązania z poprzednią simką, bo tamta została w innej grupie wiekowej
  8. Vipera
    07.08.2012 13:57
    Vipera
    Ja zmieniałam drugą córke Vinca jak sie stała nastolatką. Twarz jej sie zmieniła, ładna jest, ale teraz jak chce jej zmienić fryz to wraca do poprzedniej, brzydkiej mordy :/
  9. rudzielec
    07.08.2012 13:55
    rudzielec
    Kurcze nie mam pojęcia, co bym Ci mogła poradzić :/
    Jedyne czego jestem pewna, to że warsztat na pewniaka nie uruchamia Ci się przez SimPe, nic więcej nie wiem, nie miałam nigdy problemu z dziećmi... wiem natomiast, że można zmienić wygląd, zaraz jak maluchy zmieniają grupę wiekową na tą wyższą od niemowlęcia, za pomocą specjalnego lusterka, tylko nie mam pewności, czy można im w buźkach bezpośrednio grzebać
  10. Vipera
    07.08.2012 13:41
    Vipera

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023