Wróć   TheSims.PL - Forum > Sensoria
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Konwersacja Pomiędzy Sensoria i moissonneuse
Wiadomości odwiedzających od 1 do 3 z 3
  1. Sensoria
    01.02.2010 19:31
    Sensoria
    Dobra, to może ja to wyjaśnię jakoś...
    Jest możliwe, że użytkownik Krzykaczus_Pospolitus zarejestrował się na tym forum z mojeo komputera, bo jest to osoba, możnaby powiedzieć, znajoma. Nie lubimy się za bardzo, jest córką przyjaciół moich rodziców. Kiedyś wpadła na pomysł, żeby znaleźć "jakieś fajne forum o simsach" i zarejestrowała się z mojego komputera. Mnie też namawiała, ale jakoś mnie to nie kręciło. Żeby było jasne: Krzykacz nie ma żadnych tartaków.
    No i teraz ja się zarejestrowałam i Wy piszecie, że jestem nią. Napisałam jej o tej sytuacji, a ona, żebym oświadczyła, że to była prowokacja, bo jak powiedziała "Nie zależy już jej na tym forum".
    No i tyle. Myślę, że już dokładnie wytłumaczyłam, że nie jestem tym, za kogo mnie uważacie.
  2. moissonneuse
    01.02.2010 19:26
    moissonneuse
    nadal się wypierasz? boże, jaka ty jesteś... głupia. po prostu głupia. piszesz do mnie, że te tartaki to była prowokacja, a mimo to nadal twierdzisz, że nie jesteś krzykaczem. usuwaj sobie moje posty ile chcesz, moderatorzy i tak je widzą : ). nikt tu cię nie zbanuje za to, że wróciłaś, więc przyznaj się, że nią jesteś. zbanować mogą cię najwyżej za ponowne nominowanie w forum awards, więc po co się ukrywać i robić z siebie idiotę?
  3. moissonneuse
    01.02.2010 16:59
    moissonneuse
    facepalm


    xxxx

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023