Wróć   TheSims.PL - Forum > Annetti
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Konwersacja Pomiędzy Annetti i Kowai-Neko
Wiadomości odwiedzających od 21 do 30 z 312
  1. Kowai-Neko
    19.02.2017 12:05
    Kowai-Neko
    Hej, hej. Co tam? Widziałam, że dalej opisujesz kto jest kim w swoich simowych rodzinach
  2. Kowai-Neko
    19.10.2016 03:06
    Kowai-Neko
    A widziałam, nawet odpowiedziałam To widzę, że edukacja cię pożarła już zupełnie Ale to dobrze, że przynajmniej nie nudzisz się na tym kierunku.
  3. Annetti
    15.10.2016 08:27
    Annetti
    Ooo, zaraz posprawdzam Geez, ja w simsy nie grałam już hoho ile xD Wzięłam drugi kierunek i chociaż historia jest świetna (naprawdę! W porównaniu do mojego pierwszego kierunku widzę kolosalną różnicę + nawet jak mam coś przeczytać, to potrafię znaleźć w tym coś ciekawego, a nie wiecznie marudzić), ale czasochłonna
  4. Kowai-Neko
    15.10.2016 05:26
    Kowai-Neko
    Hejo, szkoła mnie pożarła Na nic nie miałam czasu, ale dziś zabrałam się za notki na blogu wiec zapraszam A jak leci u Ciebie i twoich simsów?
  5. Annetti
    10.09.2016 15:49
    Annetti
    Heeej. Powoli, upalnie i całkiem kreatywnie. Rodzeństwo chodzi do szkoły, więc większość czasu spędzam przed telewizorem oglądając wszelkie seriale typu "Szkoła", "Szpital", "Trudne sprawy" + jakieś tureckie/argentyńskie/meksykańskie telenowele xd A co u Ciebie? Jak powrót do szkoły?
  6. Kowai-Neko
    10.09.2016 15:00
    Kowai-Neko
    Hejo. Jak mija czas? Ja tu dopiero wstałam, trzeba ode spać szkołę
  7. Annetti
    25.07.2016 21:38
    Annetti
    A ja różnie mam z tym zasypianiem. Czasami bez problemu, a czasami za Chiny Ludowe nie idzie przysnąć chociaż na pięć minutek
    Ahaha, to ja też siebie znam, ale poplanować sobie lubię. Jedyne plany z jakich się wywiązuję, to pisanie stu słów dziennie, ale to raczej już taka odruchowa przyjemność Miałam kilka takich dni, że zupełnie nie potrafiłam sklecić kilku zdań i już miałam sobie odpuszczać te sto słów. Aż tu nagle koło 22/23 uświadamiałam sobie, że jak to, jak mam tak przerwać taką śliczną passę. I za każdym razem udawało mi się przekroczyć nawet dwieście słów xD
    Do komentowania też zapraszam
  8. Kowai-Neko
    25.07.2016 21:19
    Kowai-Neko
    Fajnie Biedactwo XD Ja mam tak, że jak jeden raz się obudzę to potem już nie zasnę. To podziwiam, że choć masz plany. Ja nigdy nic nie planuję, za bardzo siebie znam A chętnie skorzystam z zaproszenia. Ostatnio szukałam czegoś do czytania.
  9. Annetti
    25.07.2016 21:02
    Annetti
    Historię Mi się już oczy przymykają xd Gdybym umiała to bym spała aż do południa, ale zazwyczaj koło siódmej/ósmej rano jeżeli chociaż jeden raz się przebudzę, to od razu zatyka mi się nos i koniec ze spaniem. Dzisiaj natomiast zapomniałam wyłączyć budzika w telefonie z wczorajsza (żeby się dobudzić do kościoła) i miałam nieoczekiwaną pobudkę.
    Och, ja to planuję tysiąc rzeczy, ale zwykle na planach się kończy. Chciałabym coś w końcu wrzucić i na bloga i na forum, zwłaszcza, że naprawili mi chrome'a (jestem przeciwniczką innych przeglądarek). Teraz jednak bardziej niż simsy i to co z nimi związane zajmuje mnie pisanie PSP - takiego jednego mojego opowiadania. Przykładowo dzisiaj napisałam prawie 3000 słów, co jest w zasadzie moim życiowym rekordem. A w sumie zapraszam na mojego innego bloga. Zamieszczam tam moje pierwsze skończone opowiadanie, a potem pewnie zacznę wrzucać PSP
  10. Kowai-Neko
    25.07.2016 20:56
    Kowai-Neko
    Gratulacje A na jaki kierunek się zdecydowałaś? Rozumiem twój ból. Ja ostatnio nie śpię po nocach, a śpię w dzień. Dziś poszłam spać o 11, a wstałam 18. Sama muszę wreszcie zabrać się za simy bo już ich nie odwiedzałam z miesiąc. Może też zabiorę się za notkę na blogu. No zobaczy się jeszcze. A Ty planujesz jakieś nowości dodać?

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023