Wróć   TheSims.PL - Forum > kalafjor
Zarejestruj się Blogi FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Konwersacja Pomiędzy kalafjor i ddo bwayo
Wiadomości odwiedzających od 1 do 10 z 143
  1. kalafjor
    27.01.2014 14:14
    kalafjor
    Ech, szkoła po prostu jest idealnym przykładem tego, jak życie jest niesprawiedliwe.
  2. ddo bwayo
    26.01.2014 16:18
    ddo bwayo
    w moim przypadku to jest nie umiesz - 1 umiesz - 2 dużo też od szkoły zależy bo np znam licea gdzie 2 na koniec roku masz od średniej 1.75 a w moim liceum od 1.81 no i wiadomo, że różne osoby mają inne możliwości najsmutniejsze jest jednak gdy na lekcji na chemii umiesz na 5 piszesz kartkówkę i dostajesz 3 XD
  3. kalafjor
    26.01.2014 15:15
    kalafjor
    Wow fajny ten profil się wydaje. U mnie jest tylko biolchemfiz i biolchemmat. Drugiemu podziękuję, a fizyka to w sumie tylko zainteresowanie. Podejrzewam, że i tak rozszerzenia nie będę pisał. : D
    Co do ocen, to już wiele słyszałem: umiesz - 3, nie umiesz - 2. Wydaje się to trochę dołujące, ale ostatecznie, to matura się liczy.
  4. ddo bwayo
    26.01.2014 09:06
    ddo bwayo
    jezu fizyka czarna magia ja mam biolchemang teorytycznie ale w praktyce to chyba slabo XD ale widze ambitnie, niech Ci te ambicje zostana i powodzenia, nie przejmuj sie tylko za bardzo jesli Ci oceny drastycznie w liceum spadna!!
  5. kalafjor
    25.01.2014 21:26
    kalafjor
    Hahaha, dziękuję za wyczerpujący wywód!
    Ja również nie widzę siebie na innym profilu. Z chemii czuję się dobry, więc chyba nie będzie problemu. Mam zamiar iść na biolchemfiz, więc będzie jeszcze ciekawiej. : D
    Hah zadania z matur też co jakiś czas przerabiam, bo mam kuratoryjny z biologii za trzy tygodnie i czuję, że jestem w czarnej dupie. Laureat by się przydał. :3
  6. ddo bwayo
    25.01.2014 17:31
    ddo bwayo
    aha i pozytyw jest taki, że dużo dziewczyn w klasie
  7. ddo bwayo
    25.01.2014 17:29
    ddo bwayo
    z biologią pod tym względem jest łatwiej chociaż w gimnazjum ją kochałam a teraz jakoś mój zapał spadł i to nieźle bo tak naprawdę na lekcji nie ma czasu omówić całych tematów i musisz dużo robić w domu a jak przeglądam matury z biologii to mam łzy w oczach bo mogą się niektóre zadania wydawać banalne ale jak robiliśmy na lekcji próbne to w zadaniu musisz napisać konkretne jedno słowo i jeśli nie napiszesz go to zadanie nie zaliczone wgl masakra i pogrom JEZU TO NIE MIAŁO WYJŚĆ TAKIE DŁUGIE W KAŻDYM RAZIE TO BYŁ ŻART, IDŹ NA BIOLCHEM, BIOLCHEMY SĄ FAJNE (AŻ SIĘ NIE ZMIEŚCIŁAM PŁACZE)
  8. ddo bwayo
    25.01.2014 17:29
    ddo bwayo
    nowa podstawa programowa jest tak beznadziejna ze nawet nauczycielki od chemii i biologii nam mowia ze to za duzo godzin i ciężko to ogarnąć np jak mam w czwartek 2 biologie i potem w piątek i pyta z 3 ostatnich lekcji to ciężko to przyswoić z dnia na dzień XD znaczy ogólnie to szczerze nie żałuję wybranego profilu i nie widzę się na żadnym innym a przynajmniej nie w liceum i tak bardziej w żartach to było (wow ciężko się nie domyślić) ale przygotuj się na niezły zapierdziel w 2 i 3 klasie a jeśli czegoś z materiału z gimnazjum chemii nie ogarniasz to siądź już teraz by ogarnąć bo potem nikt się nie będzie pytał to jak z matematyką, musisz umieć i do przodu. +
  9. kalafjor
    25.01.2014 17:00
    kalafjor
    Hahaha, dlaczego?
  10. ddo bwayo
    24.01.2014 18:44
    ddo bwayo
    niE IDZ NA BIOLCHEM

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023