Wróć   TheSims.PL - Forum > Izzie
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Konwersacja Pomiędzy Izzie i Łezka
Wiadomości odwiedzających od 1 do 8 z 8
  1. Łezka
    11.03.2014 18:34
    Łezka
    Jest to jakaś myśl, ale na lokaja też trzeba mieć fundusze... Niestety honoraria za kilka dni, a tantiemy za występy całe przepadają na rachunki... To jest dziwne, ponieważ mam oświetlony jedynie garaż, łazienkę, hall i sypialnię dziecka - razem 5 "obiektów emitujących światło" a muszę płacić ponad 1000 simoleonów w rachunkach... Nie rozumiem tego. W innych rodzinach takie rachunki mam do zapłacenia przy dużych, dobrze oświetlonych willach, a tutaj? Nie wiem sam...
  2. Izzie
    11.03.2014 14:41
    Izzie
    Hmm, a jakbyś spróbował chwilowo zatrudnić lokaja, to on by się nie liczył jako dorosła osoba przebywająca w domu? Jakby nie patrzeć on robi też za niańkę, no i staje się mieszkańcem danego domu, w końcu ma własne łóżko.
  3. Łezka
    10.03.2014 23:12
    Łezka
    Proszę bardzo. Pewnie, że tak... nie ma problemu... Chyba jednak ja będę gościł Twoich Simów, gdyż nie mogę swojej Simki wysłać w trasę, ponieważ ma małe dziecko, które samotnie wychowuje i nie mam jej z kim zostawić... : /
  4. Izzie
    10.03.2014 15:36
    Izzie
    Dziękuję Ci bardzo! Ostatnio nie miałam czasu na Simsy, ale zdołałam się już bez problemu przeprowadzić, także myślę, że możemy się już umówić na jakiś dzień i godzinę z tym Simportem, żeby tym razem wszystko wyszło jak trzeba.
  5. Łezka
    09.03.2014 10:23
    Łezka
    Droga Izzie, 1oo LAT, 1oo LAT! Wszystkiego dobrego, wszystkiego simowego oraz wszystkiego pomyślnego Tobie życzę. Z gorącymi pozdrowieniami - D_S

    P.S.: Mam już przygotowane słuszne zaplecze występowe w Roaring Heights, więc śmiało możesz przysyłać swoich artystów simwej estrady.
  6. Łezka
    24.02.2014 18:10
    Łezka
    Jak najbardziej rozumiem Twoje obecne zajęcia. Sam zawsze męczę się z przeprowadzkami... Teraz jestem po przeniesieniu Simki z córką (małe dziecko), z Moonlight Falls do Roaring Heights... Nie mam tam jeszcze miejsc występów, więc nie mam gdzie Ciebie ugościć. Z Sim Portem od niepamiętnych czasów są problemy, np. u mnie dopiero niedawno naprawiła się sama opcja odbierania prezentów od znajomych - wcześniej dostawałem upominki, ale nie mogłem ich odebrać... W takim razie jeśli będziesz już gotowa, to daj znać. Sądzę, że w niedługim czasie zajmę się organizacją występów w moim mieście, więc będę mógł przyjąć także Twoich karierowiczów.
  7. Izzie
    23.02.2014 22:19
    Izzie
    A ja dziękuję za przyjęcie owego zaproszenia. A co do tego Simportu, to w ogóle dziwne rzeczy się z nim dzieją, tzn. wtedy jak wysłałam do Ciebie raz swojego Sima, to on do Ciebie niby pojechał, ale z racji, że wtedy nie grałeś nic z tego nie wynikło. I teraz w sumie w Simporcie nie mogę znów go nigdzie wysłać, bo on tak jakby dalej jest "w trasie", mimo że już wieki temu wrócił. O.o
    No w każdym razie będę to chyba musiała tam jakoś anulować i kiedyś spróbujemy znowu, jak będziemy grać jednocześnie. Póki co jestem zajęta organizacją przeprowadzki rodziny tego magika do innego miasta, chcę połączyć kilka rodzin i zabrać je ze sobą, żeby nie stracić relacji, więc będę z tym miała trochę zabawy.
  8. Łezka
    23.02.2014 21:24
    Łezka
    Dziękuję za zaproszenie do znajomych. Muszę pochwalić Twój avatar, gdyż bardzo mnie się podoba. Pozdrawiam D_S

    P.S.: Okazuje się, że nie mam drugiego dorosłego Sima w rodzinie, więc póki co nie mam jak wysłać mojej magiczki, lecz Twojego/Twoją przyjmę z chęcią.

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023