Wróć   TheSims.PL - Forum > Profesor Parker
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Konwersacja Pomiędzy Profesor Parker i Invidia Semper
Wiadomości odwiedzających od 1 do 10 z 113
  1. Invidia Semper
    18.05.2012 12:35
    Invidia Semper
    no właśnie on dzięki rozszerzonej mat może składać na więcej uczelni, chociażby do łodzi, o której ewa może już pomarzyć^^ ale będę się tym martwić w czerwcu. Kraków piękne miasto z mojego zadupia mam w sumie niedaleko więc często tam bywam xd
  2. Profesor Parker
    17.05.2012 21:16
    Profesor Parker
    dalej ma nadzieje na medycyne, bo zdawal roz mat i biol i wszystko mu poszlo na mniej wiecej 70%, a biologia nawet lepiej, a ludzie sie dostaja (chociaz dopiero w drugim naborze, ale to niewazne, dzienne to dzienne XD) jak maja srednio troche wiecej niz 70.
    KRAKOW PIEKNE MIASTO ZAPRASZAM, CHOCIAZ JESZCZE TAM NIE MIESZKAM
  3. Invidia Semper
    17.05.2012 18:13
    Invidia Semper
    i nie wiesz czy dalej ma nadzieje na medycyne?xd mi się marzyły katowice, ale pewnie wyląduję w krakowie więc nie zdziwię się jak Cie kiedyś spotkam przechodzącą przez plac matejki ;p
  4. Profesor Parker
    17.05.2012 16:44
    Profesor Parker
    ja rozwazam krakow albo torun w tym roku jesli tylko sie uda, do lodzi nie skladam papierow w ogole. bo jeszcze stchorze i nie wyjade XD. spoko, moj kolega tez bedzie mial w okolicach 70%. mowi, ze zadania same w sobie nie byly takie ciezkie, ale straaasznie malo czasu i praktycznie 0 czasu na sprawdzenie. wiec chyba niewielu pocisnelo bardziej
  5. Invidia Semper
    17.05.2012 16:15
    Invidia Semper
    Planujesz studia w Łodzi czy gdzieś dalej? dla mnie była trudna, według klucza powinnam mieć jakieś 70% więc niestety o medycynie mogę pomarzyć w tym roku :/ moją alternatywą jest coś bardziej przyziemnego, analityka medyczna, badanie sików to przecież pierwszorzędna rozrywka!
  6. Profesor Parker
    15.05.2012 21:19
    Profesor Parker
    jesli masz chemie na rozszerzeniu to nawet jak napiszesz na kolo 50% to masz duze szanse na kognitywistyke ;_;. ja mam duzo mniejsze bez scislych przedmiotow poza matma. BARDZO FAJNE STUDIA poczytaj
  7. Profesor Parker
    15.05.2012 21:15
    Profesor Parker
    taka zla byla chemia? bede musaiala zadzwonic do kumpla, ktory chce na medycyne XD. wg jego wyliczen, jako, ze rozszerzona matma poszla mu na jakies 60%, musi miec kolo 100% z chemii zeby sie dostac .
    jajajaaaa chce na asp na malarstwo w pierwszej kolejnosci, a poza tym kognitywistyka,a jak nie kognitywistyka, to zwykla filozofia na rok, a potem znow papiery na asp i kognitywistyke
  8. Invidia Semper
    15.05.2012 16:52
    Invidia Semper
    nie nie, tylko podstawa xd niedawno wróciłam z chemii no i jak mówiłam, porażka :/ a na co myślisz iść?
  9. Profesor Parker
    14.05.2012 21:52
    Profesor Parker
    patrzysz i myslisz ale n00b, a potem szok BD. ale matematyka na roz? ja zaluje, ze nie pisalam roz z polskiego, byl w miare ladny i dostalabym sie na alternatywne studia T_T
  10. Invidia Semper
    14.05.2012 21:10
    Invidia Semper
    dopiero jak zobaczyłam w znajomych stwierdziłam że to jednak znana osobistość ;p podstawy spoko, biologia dziś mieszane uczucia a jutro chemia leże i kwiczę, więc myślę co by tu robić z matematyka polskim i angielskim

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023