Wróć   TheSims.PL - Forum > Marian...
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Konwersacja Pomiędzy Marian... i dżin.
Wiadomości odwiedzających od 1 do 10 z 32
  1. dżin.
    13.02.2013 22:26
    dżin.
    Wszystkiego najlepszego
  2. dżin.
    14.02.2011 09:20
    dżin.
    Życzę ci, abyś dale tworzył nadzwyczaj niemożliwe projekty,
    abyś zawsze na twej twarzy, panował wyraz uśmiechnięty.
    Skończ najlepiej swoje studia,
    a wszystko co zrobisz, to będą cuda

    Nie jestem za dobry w pisaniu wierszy, więc po prostu - wszystkiego najlepszego !
  3. dżin.
    08.01.2011 17:31
    dżin.
    jeżeli znalazłbyś czas, why not ? :3
  4. Marian...
    08.01.2011 16:36
    Marian...
    Ciężko jest, owszem. Męczą szczególnie na tym pierwszym roku. Ale jakoś ciągnę.

    Postaram się zajrzeć tu w najbliższym czasie i rzucić okiem na kolejną Twoją pracę. Z przyjemnością
  5. dżin.
    08.01.2011 16:07
    dżin.
    Bardzo dziękuję za em...subiektywną opinię Z tego, co pamiętam, studiujesz na wydziale architektury, tak ? Jej, tak strasznie chciałbym być w twoim wieku i też już studiować, ale z drugiej strony, wtedy czas będzie mi płynął dużo szybciej :c
    Z chęcią zobaczyłbym twoje nowe dzieło, jeżeli "dzieło" to wystarczająco odpowiednie określenie dla twoich projektów. Podejrzewam, że dzisiaj albo jutro, ja opublikuję coś nowego, bardziej monumentalnego jak na mnie :]
    Jak ci idzie w ogóle na tych studiach ? Ciężko ?
  6. Marian...
    08.01.2011 16:04
    Marian...
    Studiuję i właśnie dlatego nie mam czasu na częste odwiedzanie forum, nie mówiąc o wrzucaniu czegoś nowego.

    Widziałem Twoją pracę, gratuluję, bardzo zgrabna
    Też chciałem wziąć udział, ale nie zdążyłem przed terminem. Ale może za jakiś czas wrzucę to po prostu w dział "domy".
    Może.
    A póki co obserwował będę walkę Jin-Gingers
  7. dżin.
    08.01.2011 15:56
    dżin.
    Witaj, jak tam ? studiujesz ? ;D
  8. dżin.
    12.09.2010 20:07
    dżin.
    Jak słyszałem od kilku nauczycieli plastyki, mówią że liceum plastyczne powoduje, że człowiek głupieje, ale to tylko plotki, więc nie trzeba się ich specjalnie przestrzegać
  9. Marian...
    05.09.2010 18:27
    Marian...
    Koncepcja ciekawa. A przyznam, że też miałem myśl o liceum plastycznym, ale w końcu wybrałem przeciwny biegun, tzn mat-fiz:/
    A teraz architektura i urbanistyka
  10. dżin.
    05.09.2010 18:19
    dżin.
    Uuu, ja ze swoim laptopem już kilka razy wyszedłem na balkon i darłem się na niego nie dość, że nękają mnie trójkąty, to gra sama mi się wyłącza, nawet bez żadnego komunikatu, ani nic :c nie mogę się doczekać twoje projektu, a tak wgl, ja po gimnazjum chciałbym iść do liceum plastycznego, a potem na asp w Krakowie na architekturę wnętrz

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023