Wróć   TheSims.PL - Forum > Quixley
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Konwersacja Pomiędzy Quixley i Annetti
Wiadomości odwiedzających od 1 do 6 z 6
  1. Annetti
    17.02.2015 16:24
    Annetti
    Aaaa, no chyba, że tak Ja jestem na hist-wos-ang
  2. Quixley
    17.02.2015 16:02
    Quixley
    Ja chodziłam do klasy mat-ang więc i matmy i angielskiego miałam dużo :p
  3. Annetti
    17.02.2015 15:39
    Annetti
    5h matmy w tygodniu?! Ja mam trzy Za to wcisnęli nam 6h angielskiego, na który nie mogę już patrzeć :< mam jakieś repetytorium, ale na razie tylko się marnuje. Korzystam jedynie ze spisu treści, żeby zobaczyć z czego mam mieć najbliższe sprawdziany powtórkowe.
  4. Quixley
    17.02.2015 15:21
    Quixley
    Jak chodziłam do szkoły to chociaż był ten komfort ze miałam 5h matmy w tygodniu i robiliśmy powtórki a teraz studia mam humanistyczne

    do poziomu podstawowego też jest to repetytorium jakby co ^^ poziom podst mi się przyjemnie robiło ale z rozsz już problem :C
  5. Annetti
    17.02.2015 15:02
    Annetti
    Rozszerzona matma to zdecydowanie nie moja bajka Ja chcę tylko zdać podstawę Chyba czas żebym zaczęła rozwiązywać jakieś zadania w domu, a wiem, że gdybym się nauczyła tak porządnie i powtarzała, to nie byłoby to wszystko takie trudne.
    Powodzenia z geografią Mnie jakoś słabo z tym szło, chyba jednak wolę historię (tam, to nawet mapy w miarę ogarniam xD ).
  6. Quixley
    17.02.2015 14:36
    Quixley
    Łączę się w bólu z powodu matmy :dd
    delta najlepsza na wszystko a potem nie wiadomo co zrobić dalej xd
    ja chcę poprawiać matmę rozsz żeby startować na ekonomię ale troszke sie podłamałam :< zaczęłam robić na nowo repetytorium takiego gościa Dariusza Kulmy (polecam), i na początku robiłam zadania rozochocona ale doszłam do 11 i klapa ;_; moje umiejętności matematyczne wyparowały troche odkad skonczyłam liceum

    dobrze że się zapisałam jeszcze na geografię rozsz, geogr zawsze mi dobrze szła w gimnazjum i liceum więc jest większe prawdopodobienstwo uzyskania dobrego wyniku a waga w rekrutacji ta sama

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023