Wróć   TheSims.PL - Forum > Panna Lawenda
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Konwersacja Pomiędzy Panna Lawenda i Kethael
Wiadomości odwiedzających od 1 do 10 z 27
  1. Panna Lawenda
    27.06.2012 19:18
    Panna Lawenda
    Co u mnie? Myślę, że cudownie, biorąc pod uwagę fakt zbliżające się wakacje ^w^
    Jutro mam ostatnią lekcję, angielski, ale ACH, straszliwie nie chce mi się iść do tej szkoły :< Z ocen natomiast jestem cholernie zadowolona, bo mam lepsze niż w gimnazjum. Chyba widać efekty tego, że się przyłożyłam nareszcie do nauki. I może właśnie dlatego jestem już tak cholernie zmęczona i dostanę te upragnione kilka chwil odpoczynku, bo w końcu mi się należy, jak nam wszystkim.
    A pisać na razie nie piszę nic ciekawego, jedynie pewną jednoczęściówkę, ale cały czas mi coś w niej pasuje. I chyba Śmierć pachnie herbatą jest jak na razie moim najlepszym dziełem. Prócz tego mam jeszcze pewne opowiadanie o miłości i mnóstwo pomysłów na następne opowiadania, na które nie miałam czasu. Pomysły pozapisywane, myślę, że w wakacje postaram się je wykorzystać. No, ale to się jeszcze zobaczy.

    A co u Ciebie? Jak idzie pisanie? Do przodu czy stoisz w miejscu? Chętnie bym poczytała coś Twojego pióra :3
  2. Kethael
    11.06.2012 21:22
    Kethael
    Heh, rozwaliłaś mnie tą wiadomością Co u cb?
  3. Panna Lawenda
    11.06.2012 11:55
    Panna Lawenda
    O, jak miło, że tylu pamiętało >D

    Dzięki <3
  4. Kethael
    10.06.2012 14:52
    Kethael
    Wszystkiego naj, kochana ^___^
  5. Kethael
    30.03.2012 13:00
    Kethael
    W końcu się zebrałam na tego komenta. Wiem, że trochę bez sensu itd, noale ;p
  6. Panna Lawenda
    28.03.2012 16:31
    Panna Lawenda
    oh noes, ja mam dzis rownie duzo na zadanie domowe XD
    masakra, ostatnio siedzialam nad zadaniami cztery godziny bez przerw, czulam sie doslownie jak ZOMBIE

    spoxik, mi sie nie spieszy, moze byc nawet za tydzien :3
    to czekam z niecierpliwoscia na godzine <3
  7. Kethael
    27.03.2012 14:19
    Kethael
    19 stron z matmy na trzy dni potrafią nieźle człowieka wykończyć. Bosz, ale ja nie lubię matmy ;(
    Dzisiaj, jak znajdę trochę wolnego to wstawię Ci tego komenta i zacznę pisać godzinę
  8. Panna Lawenda
    26.03.2012 20:52
    Panna Lawenda
    Och, spokojnie, mam czas, nic nie ucieknie!

    Oho, skoro coś twojego to na pewno będzie niezłe! A może nawet więcej niż niezłe ^^.
    Zajrzę na sto procent. Pamiętaj, że wszyscy czekamy też na Godzinę śmierci. Chociaż może znów stwarzam presję XD
    Po prostu wszyscy bez twojej pisaniny czujemy się jak narkomani na głodzie
    Dobra, głupie porównanie, ale jestem zmęczona, więc plotę głupstwa XD
  9. Kethael
    25.03.2012 13:58
    Kethael
    Sorki, miałam wczoraj Ci skomentować, ale za nic nie mogę napisać nic sensownego
    Dzisiaj może się uda -_-'

    Mam pomysł na fabułę ''Złudzenia'', które już zaczęłam. Możesz sobie poczytać, bo historia (według mnie) może być całkiem niezła ^__^
  10. Panna Lawenda
    25.03.2012 13:52
    Panna Lawenda
    Oh noes, jakim cudem ja się nie dowiedziałam wcześniej, że to leci w telewizji? XD
    Moje koleżanki nie przepadają za wampirami, więc nic dziwnego w sumie 8D
    Żadna się nie interesuje TVD ;_;
    Oho, no, to naprawdę wkurzające. Popatrz, myślisz: "O Boże, jestem geniuszem, to będzie najlepsza część opowiadania!" A potem się budzisz i myślisz "Cholera, co to było..."
    Masakra :C
    Spoko, nic się nie stało 8D Uczę się powoli cierpliwości, całkiem dobrze mi to wychodzi XD

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023