Wróć   TheSims.PL - Forum > Wednesday
Zarejestruj się Blogi FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Konwersacja Pomiędzy Wednesday i Arkia
Wiadomości odwiedzających od 1 do 7 z 7
  1. Wednesday
    01.11.2010 09:56
    Wednesday
    To widzę że jednak opłaca się kupić, ja na razie nie mogę zainstalować nawet tego co już mam, coś mi się zepsuło na komputerze. A PZ kupię dopiero we wtorek, więc zazdroszczę ci całą sobą Jak coś odkryjesz w grze to pisz
  2. Arkia
    30.10.2010 15:38
    Arkia
    Wampiry ekstra. Gwiazdy... Takie średnie jak dla mnie. Miasto niezbyt do mnie pasuje, tak samo jak apartamenty. Kluby i drinki są świetne. Zespołu jeszcze nie próbowałam, ale "Wspólne muzykowanie" jest wspaniałe. Całokształt jest jednak niesamowity
  3. Wednesday
    29.10.2010 18:14
    Wednesday
    Ale masz fajnie Ja będę miała może jutro I jak wrażenia, jak się prezentują wampiry i gwiazdy?
  4. Arkia
    29.10.2010 12:59
    Arkia
    [K]asia Przez trzy dni nie właziłam na forum, zajęta byłam graniem. Ale dzisiaj już jest premiera polska, więc dodatek powinien być we wszystkich sklepach. Powiem ci dwie rzeczy: po pierwsze, kupiłam w Media Markt'cie (jak przyszłam, to sprzedawca nakleił na pierwsze opakowanie cenę i dał w rękę tacie ), a po drugie, ten dodatek jest boski!
  5. Wednesday
    27.10.2010 11:55
    Wednesday
    no, troszeczkę trudno Ale ci zazdroszczę, możesz już dziś zagrać w PZ...Jak masz naprawdę na imię? Asia?
  6. Arkia
    27.10.2010 11:47
    Arkia
    Cóż, trudno się spotkać, jak się nawet nie wie, jak wygląda druga osoba
  7. Wednesday
    27.10.2010 11:43
    Wednesday

    Mieszkasz w Kielcach, tak?
    Szkoda, że się nigdy nie spotkałyśmy, niby nie mieszkam w Kielcach ale często tam jestem

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023