Wróć   TheSims.PL - Forum > MarcoweZwidy
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Konwersacja Pomiędzy MarcoweZwidy i Libby
Wiadomości odwiedzających od 1 do 3 z 3
  1. Libby
    01.01.2015 14:15
    Libby
    Niestety nie gram w trójkę i kompletnie jej nie znam. Napisz na forum w temacie poświęconym problemom z TS 3, a na pewno ktoś Ci pomoże .
  2. MarcoweZwidy
    01.01.2015 14:11
    MarcoweZwidy
    Ja mam taki problem że po odświeżeniu windows 8 pokazała się wiadomość że nie widzi karty graficznej czy jakos tak, wszystko nie bylo dostosowane do mojego ekranu ale w koncu jakos to recznie ustawilem, ale jak wszedłem do the sims 3 wszystko było takie ciemne i ekran byl zly wiec chcialem ustawic to w opcjach a tam bylo o wiele mniej możliwości ustawienia grafiki ustawiłem coś co troche mi pasowało do ekranu ale jest to takie brzydkie że nwm, a na dodatek gra chodzi bardzo wolno.
    Czy wie może ktoś jak zaktualizować grafikę w kompie czy jakiś tak HELP
  3. MarcoweZwidy
    30.12.2014 13:59
    MarcoweZwidy
    HEJKA
    Mam problem z ponowną instalacją gry the sims 3
    Gdy próbuję zainstalować grę pokazuję się okno z napisem Czy chcesz usunąć zaznaczoną aplikację i jej wszystkie składniki?
    I jak odinstaluję pojawia się to znowu
    Temat był już poruszony tak wiem że problem jest spowodowany niedozwolonym ręcznym usunięciem gry
    Ale w temacie rozwiązanie problemu mi nie działa po pierwsze link do programu który powinienem ściągnąć jest nie aktywny nie ma już tej strony szukałem tego programu gdzie indziej ale nie działa tak jak go opisywano no i nadal mam problem.Była wzmianka o mozolnym usuwaniu tych pozostałości po sims w rejestrze lecz nie wiem jak to się robi a to nie zostało wytłumaczone.Sprawdziłem internecie jak usunąć ręcznie the sims 3 i postępowałem zgodnie ze wskazówkami lecz nic z tego Bardzo proszę o pomoc szczególnie dlatego że problem ten mam z podstawką co oznacza że chyba sobie niegdy nie pogram na moim komputerze w sims 3http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=24489

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023