TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   Inne gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Szukam gry... polecam grę... - czyli gracze graczom (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=51085)

Pink Panther 11.03.2014 15:40

Odp: Szukam gry... polecam grę... - czyli gracze graczom
 
Kojarzy ktoś grę Battlefield: Heroes? Jest online, loguje się przez Origina. Byłby ktoś chętny, żeby razem pograć? :)

ddo bwayo 22.03.2014 19:01

Odp: Szukam gry... polecam grę... - czyli gracze graczom
 
kojarzy ktoś taką starą grę w której było się psem i pilnowało sie podwórka przed kotami? można było spać w budzie i wtedy jakieś sny sie miało, czasem kot psa zamykał w jakimś schowku, był jakiś ogródek warzywny (chyba??) i np była bramka w której była dziura i jak się przez nią patrzyło to były jakieś koty. taka stara pewnie typu bez ograniczeń wiekowych męczy mnie to już długo a nigdzie nie mogę znaleźć i nikt jej nie kojarzy :c

Lubie 22.03.2014 22:13

Odp: Szukam gry... polecam grę... - czyli gracze graczom
 
gra ktuś może w dotę dwa?

Malfurion 24.03.2014 17:13

Odp: Szukam gry... polecam grę... - czyli gracze graczom
 
Cytat:

Napisał Don Lotario (Post 1806914)
Szukam jakiegos fajnego MMORPG, bo ostatnio stwierdzilem, ze dawno w nic tak naprawde nie gralem!
Tylko nie polecajcie mi wowow, aionow i tych wszystkich dobrze znanych gier, bo je juz dawno temu ogralem :P

Nie wiem czy to dobrze, czy moze zle, ale po wielu latach przerwy, wrocilem do swiata Azeroth :O;P

loki 15.05.2014 17:35

Odp: Szukam gry... polecam grę... - czyli gracze graczom
 
Szczerzę polecam grę Nostale, nie zniechęcajcie się na samym początku bo gra rozkręca się z czasem :)

Pink Panther 06.07.2014 20:51

Odp: Szukam gry... polecam grę... - czyli gracze graczom
 
Poleci mi ktoś jakąś grę osadzoną w czasach II wojny światowej? Poza Wolfensteinem :)

Agor-ia 01.08.2014 20:02

Odp: Szukam gry... polecam grę... - czyli gracze graczom
 
Lekko odkopuję temat :P Czy ktoś wie gdzie (poza allegro) można kupić gry z serii HP od 5 do 7? Te zwykłe, nie LEGO :P

marandile 17.03.2015 17:58

Odp: Szukam gry... polecam grę... - czyli gracze graczom
 
Ktoś grał w Cities: Skylines i może podzielić się wrażeniami?

Sovillian 17.03.2015 19:01

Odp: Szukam gry... polecam grę... - czyli gracze graczom
 
@marandile Mój chłopak obecnie gra w Cities:Skylines i bardzo mu się podoba. Z tego co mi mówiła to taka o wiele bardziej rozbudowana wersja Sim City. Ale też trochę do pomęczenia się. Jakiś workshop tam mamy też czy coś takiego. Muszę się spytać jak będzie w pobliżu. Polecam zobaczyć sobie na Twitch'u jakie ma możliwości ta gra i jak wygląda ogólnie gameplay przy takim rozbudowanym już mieście.

Piwusia 11.05.2015 16:33

Odp: Szukam gry... polecam grę... - czyli gracze graczom
 
Co myślicie o serii trzech gier "Gardens Inc."? Niedawno w Polsce wyszły wszystkie trzy gry w jednym pudełku - jest to edycja kolekcjonerska. Warto się zainteresować, jeśli lubię gry casualowe w typie prostej strategii i przydzielania ról postaciom?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023