TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Problemy z grą (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=226)
-   -   Pytania i odpowiedzi (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=59032)

my name is not Susan 13.02.2011 13:12

Odp: Pytania i odpowiedzi
 
dziękuję:) po polsku czy nie, chyba sobie z nim poradzę:D

fizz 15.02.2011 12:27

Problem z edycją siatki parceli
 
Witajcie, nie mogę nigdzie znaleźć kodu ani programu do edycji siatki parceli (chcę ją powiększyć). Czy macie jakiś sprawdzony sposób? http://forum.thesims.pl/images/smilies/smile.gif

Horsez 15.02.2011 13:31

Odp: Pytania i odpowiedzi
 
nie mam wskaźników na mapie!
Brakuje także, gdy ustawie na tej konsolecie np. nieruchomości itd.
Wyswietla sie tylko Głęboki tłuszcx . POmocy!

Vidar 15.02.2011 18:32

Odp: Pytania i odpowiedzi
 
Witam!

Konfiguracja:
Intel Core2Quad 2.83GHz; ASUS P5Q-Deluxe; GeForce 8800 GTX; 3,5GB RAM; Windows XP SP3
Wersja Gry: 1.19.44.010002 bez żadnych dodatków
Mody: Package + Sims3Pack

Opis problemu:
Próbowałem wrzucić do gry dodatki w formacie .package. Wszystko zrobiłem zgodnie z internetowymi poradnikami (folder Mods/Packages w folderze gry w moich dokumentach, plik resource.cfg), jednak gra nie widzi żadnych z tych modyfikacji. Wrzuciłem również modzik usuwający cut-scenkę przy włączeniu gry, ale to również nie działa
I o ile wcześniej w grze chodziły dodatki instalowane z formatu .Sims3Pack, o tyle te wyparowały (zniknęło działające wcześniej otoczenie Riverview) wraz ze zaktualizowaniem gry z wersji 1.4.6 do 1.19.44.

Czy ktoś miał taki problem? I czy go ktoś jakkolwiek rozwiązał?

anie_1981 16.02.2011 13:28

Odp: Problem z edycją siatki parceli
 
Przepraszam, ale nie rozumiem. Jak to powiększyć siatkę parceli? Chcesz mieć większą działkę, czy coś? Bo jeśli chcesz większą działkę to musisz iść do większej działki, bo powiększyć jej się nie da. "Siatki Parceli" w sensie tych krateczek też się powiększyć nie da.

Klaudiolina 16.02.2011 17:29

Odp: Pytania i odpowiedzi
 
Hej.Jestem tu nowa i mam problem z przygodą z reliktem życia w Egipcie.(Zrobiłam taki temat ale nie mogę go znaleźć o.O)Przeszłam już prawię całą piramidę ze strony prawej ale nie znalazłam reliktu.Doszłam do momentu ze studnianmi.I micałam przesunąć posążek na drugie pole by odkryć coś tajemniczego xD Ale gdy najłatwiejszym sposobem było by popchnąć a natomiast pociągnąć pisze,że nie można !! Moja simka spędziła w tej piramidzie kilka dni po czym kilka razy przesuwałam posążek i nic !! :(Czy ktoś mógł by mi napisać instrukcje na [email protected] ? Albo tutaj w temacie ? Gdy nie wiedziałam co zrobić chciałam odkryć drugie drzwi ale nie miałam klucza ze świątyni wody xD Gdzie go znaleźć ?
Z góry dziaaa za odpowiedzi ;D

Czyniąca_Hałas 16.02.2011 17:35

Odp: Pytania i odpowiedzi
 
Klaudiolina, musisz szukać w Wielkiej Piramidzie, w Salach Śmierci (taka duża czacha na posadzce) Tam potem będą dwa sarkofagi, i trzy skrzynie. A jak nie, to wyjdź, stań przed Wielką Piramidą, i krok po kroku używaj piasku zrozumienia (kup go sobie najlepiej w buydebug).

Klaudiolina 16.02.2011 17:41

Odp: Pytania i odpowiedzi
 
Jaki piasek zrozumienia ? A nie powinnam dokończyć piramidy Niebios ?

Czyniąca_Hałas 16.02.2011 17:47

Odp: Pytania i odpowiedzi
 
W Piramidzie Niebios tego nie znajdziesz. Szukaj w Wielkiej. A piasek zrozumienia to jedna z rzeczy, które Sim może kupić u kupca w każdym kraju. Potrzeba do niego wizy, ale dzięki kodowi możesz zdobyć go darmowo, wystarczy że wpiszesz testingcheatsenabled true, potem buydebug on, klikniesz LPM na ziemię, wybierzesz opcję kupuj lub buduj, wejdź w tryb kupowania, na sortuj wg. przeznaczenia (powierzchnie, oświetlenie), i na "?" Tam to znajdziesz. Powinnaś poszukać więcej na ten temat w problemach z misjami w wymarzonych podróżach.

Klaudiolina 16.02.2011 17:51

Odp: Pytania i odpowiedzi
 
Aha.Dzięki.A gdzie znajdę Klucz serca do wodnej świątyni ? Ten co potrzeba by otworszyć wrota świątyni niebios
?
DZIĘKI :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023