TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Problemy z grą (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=226)
-   -   Studenckie Życie - proste pytania i odpowiedzi. (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=64691)

Kędziorek 15.03.2013 16:40

Odp: Studenckie Życie - proste pytania i odpowiedzi.
 
Simorośl kręci się po kampusie, nie można go znaleźć w tylko jednym, konkretnym miejscu. Można też zasadzić nasiono zakazanego owocu (można go zdobyć podczas badań), wtedy urodzi się niemowlę simorośli, oznaczone jako syn/córka sima.

Chloé 15.03.2013 17:08

Odp: Studenckie Życie - proste pytania i odpowiedzi.
 
Nie zawsze z nasiona zakazanego owocu wyrasta mała simorośl, tylko owy owoc. Po zjedzeniu sim dostanie nastrójnik na 4 godziny, po którym nastąpi przemiana.
Mnie też nie udało się jeszcze spotkać simorośli.

AMSTA 18.03.2013 19:09

Odp: Studenckie Życie - proste pytania i odpowiedzi.
 
1. Jak wprowadzić sima do akademika ? Kombinuję na różne sposoby i nic... -.-
2. Wysyłam z domu simkę (młody dorosły) na studia i wszystko pięknie się wczytuje. Przenosi mnie na widok Uniwersytetu ale nie ma mojej simki w rodzinach do wyboru, zwyczajnie znika...
Wybierając innego sima ze skrzyni rodzin mogę wprowadzić sima tylko do domu. Nie ma możliwości wprowadzenia do akademika.

Ktoś pomoże ?

Meggie 18.03.2013 21:13

Odp: Studenckie Życie - proste pytania i odpowiedzi.
 
Czy jest możliwość przeniesienia w trakcie studiów sima z akademiku do domu? Słyszałam, że można, ale nie mogę znaleźć takiej opcji...

anizali 19.03.2013 08:55

Odp: Studenckie Życie - proste pytania i odpowiedzi.
 
Nie można :( :( :(
A co jeszcze najlepsze, na II semestrze nadal będzie mieszkać w akademiku, w którym mieszkał za I semestru (przynajmniej u mnie tak było...)


A tak btw, ja mam pytanie:
O co chodzi, że z mojej ośmioosobowej rodziny ze studiów wróciło tylko trzech?

Charionette 19.03.2013 10:22

Odp: Studenckie Życie - proste pytania i odpowiedzi.
 
Czy Studenckie Życie jest kompatybilne z CPR? Chodzi mi o to, czy w kampusach są pory roku :)

Björk 19.03.2013 11:24

Odp: Studenckie Życie - proste pytania i odpowiedzi.
 
Cytat:

Napisał Charionette (Post 1673828)
Czy Studenckie Życie jest kompatybilne z CPR? Chodzi mi o to, czy w kampusach są pory roku :)

Tak - pogoda się zmienia.

A przy okazji - czy można przeprowadzić raz wprowadzonych simów do domku np. do innego domu lub akademika? Na telefonie i komputerze nie widziałam opcji przeprowadzki. Podobnie nie ma w Edycji miasta.

Kędziorek 19.03.2013 11:27

Odp: Studenckie Życie - proste pytania i odpowiedzi.
 
Cytat:

Napisał Björk (Post 1673835)
A przy okazji - czy można przeprowadzić raz wprowadzonych simów do domku np. do innego domu lub akademika? Na telefonie i komputerze nie widziałam opcji przeprowadzki. Podobnie nie ma w Edycji miasta.

Kiedy jesteś w kampusie nie ma opcji przeprowadzki. Dopiero po powrocie do domu i ponownym pójściu na studia można wybrać inne lokum.

Björk 19.03.2013 11:35

Odp: Studenckie Życie - proste pytania i odpowiedzi.
 
Dziękować Kędziorek :)

AMSTA 19.03.2013 19:15

Odp: Studenckie Życie - proste pytania i odpowiedzi.
 
Ponawiam moje pytanie. Jak od razu wprowadzić się do akademika ?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:36.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023