TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=223)
-   -   Ciąża - Pogawędki (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=51596)

nmin 09.08.2010 16:03

Odp: Ciąża - Pogawędki
 
Ten sposób z telewizją i muzyką dziecięcą jest super! Nie miałam ostatnio żadnego pojedynczego dziecka, za to w testowych rodzinach już dwie pary bliźniąt (jedna para chłopcy, jedna dziewczynki), a przed chwilą moja Simka urodziła moje wymarzone trojaczki - dziewczynki :)


Czy komukolwiek urodziły się w jakikolwiek sposób wieloraczki RÓŻNEJ płci?

Adu$ 09.08.2010 19:46

Odp: Ciąża - Pogawędki
 
Hej !
Ja cały czas jadłam gofry i urodziły mi się bliźniaki - dziewczynka i chłopak ;-) !!

Wednesday 10.08.2010 11:56

Odp: Ciąża - Pogawędki
 
Adu$- Naprawdę? Ekstra :). Przetestuje sobie to :P

Mroczny Pan Skromności 10.08.2010 12:16

Odp: Ciąża - Pogawędki
 
Cytat:

Napisał Adu$
Hej !
Ja cały czas jadłam gofry i urodziły mi się bliźniaki - dziewczynka i chłopak ;-) !!

Wątpię, żeby to był sposób. Raczej przypadek. Ale przetestuję, może to faktycznie działa...? ; P

Wednesday 10.08.2010 21:28

Odp: Ciąża - Pogawędki
 
Ja też to testowałam i nie udało się, a może to przez to, że simka przez przypadek zjadła pół hot doga? Może :)

Vila 11.08.2010 10:04

Odp: Ciąża - Pogawędki
 
Ja przetestowałam to z telewizją dla dzieci. Moja simka oglądała w wolnym czasie (czyli po zapełnieniu pragnień) i urodziły jej się bliźniaczki.

Jeszcze jest takie coś u mnie.
Sim miał zakupioną wzmożoną płodność. Najpierw zaszła w ciążę jego żona to urodziła 1 dziecko, w drugiej ciąży bliźniaki, a w trzeciej - trojaczki.
Potem żona mu zmarła i znalazł kochankę. I znów było tak samo.
1 ciąża - jedynak
2 ciąża - bliźniaki
3 ciąża - trojaczki

Owl Finch 11.08.2010 10:38

Odp: Ciąża - Pogawędki
 
A ja jak kupię wzmożoną płodność, to zawsze już przy pierwszej ciąży są bliźnięta. Ostatnio nawet nie kupuję tej nagrody, a i tak od trzech pokoleń są TYLKO bliźniaki i TYLKO dziewczynki, już mam tego serdecznie dosyć :<

Wednesday 11.08.2010 16:48

Odp: Ciąża - Pogawędki
 
Carolyn, może spróbuj gdy simka będzie w ciąży (i będzie już o tym wiedzieć) to niech zje jedno jabłko. Mi zawsze rodzi się w ten sposób jeden chłopiec. A jak chcesz jedną dziewczynkę, to jednego arbuza. Ale to nie jest jeszcze dokładnie przetestowany sposób, więc mogą się urodzić bliźniaczki.
Swoją drogą szkoda, że nie ma kodów na takie rzeczy. Jeszcze nigdy nie miałam chłopca i dziewczynki razem. Czy miałam? Nie, nie miałam. A chciałabym. A może ktoś zna taki kod? Lub dobrze wypróbowany sposób?

Owl Finch 12.08.2010 10:52

Odp: Ciąża - Pogawędki
 
Jak się zaprzyjaźnisz z lekarzem to możesz na niego kliknąć i chyba w przyjaznych jest "ustal płeć dziecka". Ale niestety ilości ustalić się nie da :P

Wednesday 12.08.2010 11:41

Odp: Ciąża - Pogawędki
 
No, niestety :(. Jeszcze spróbuje z tym lekarzem ;)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023