TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   Inne gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=26)
-   -   W co lubicie najbardziej i najdłużej grać? (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=42964)

Mroczny Pan Skromności 17.05.2013 11:11

Odp: W co lubicie najbardziej i najdłużej grać?
 
Simy, Pokemon (zwłaszcza Crystal <33), Worms (ofc Armageddon i World Party :D)

MrSiM 24.09.2013 19:09

Odp: W co lubicie najbardziej i najdłużej grać?
 
Ja gram w The Sims 2 i 3, muszę kiedyś też zainstalować ponownie 1 <3.
Gram też czasami w SimCity 4, z innych gier to też lubię serię RollerCoaster Tycoon i w tej grze buduje się wesołe miasteczka, polecam, ja osobiście mam tylko 1 część z dodatkami i w inne części nie grałem, ale 1 jest świetna. Kiedyś miałem okazję zagrać w Worms World Party i też fajna gierka, miałem z gazety, ale rozdałem xD. Grałem też w Pop Life, gra simsopodobna, a dokładnie to gra się osobą, która wygrała program typu Idol i potem prowadzi się jego/jej karierę, szkoda tylko, że gra ma scenariusz i kiedy się skończy to ponownie na nowo. Polecam też bardzo grę Gotowe na Wszystko, jest na podstawie serialu o tym samym tytule i też ma scenariusz, ale jest świetna, szkoda, że nigdzie nie ma już na półkach tej gry. Ta gra też jest simsopodobna tylko tutaj już nie można kierować kilkoma postaciami tylko 1 gospodynią, która wprowadza się do domu razem z mężem i synem. Jest otwarte otoczenie i scenariusz świetny.

Liv 24.09.2013 20:30

Odp: W co lubicie najbardziej i najdłużej grać?
 
@up: a propos RCT - wszyscy tak psioczą na "trójkę", ale wg mnie ta gra jest również świetna i zdecydowanie polecam :)

U mnie na kompie królują Simsy (od kilku lat stale i niezmiennie "dwójka" <33, niegdyś "jedynka" :>), Worms Armageddon :D, RollerCoaster Tycoon ("jedynkę" niedawno przeszłam :D, ale mam też 3 i 2, ale wieki nie grałam :P)

W PopLife'a też grałam, ale daaawno temu, w SC4 od czasu do czasu tez sobie "pyknę", zdarzą się też jakieś wyścigówki, po raz setny Beach Life xD, Combat Arms i windowsowy Pasjans :D

buczxs 24.09.2013 20:36

Odp: W co lubicie najbardziej i najdłużej grać?
 
póki co kompa mam zepsutego z grami no ale wiadomo - Simsy rządziły :D
Siedziałam nad GTA San Andreas, Stronghold, RollerCoaster Tycoon i NFS Most Wanted.
:D

Kestrel 28.10.2013 11:43

Odp: W co lubicie najbardziej i najdłużej grać?
 
The Sims 3 oczywiście (wcześniej 2, a jeszcze wcześniej 1), męczyłam GTA San Andreas i IV, Tomb Raidery wszystkie, Mafię II, Prince of Persia, L.A. Noire, Star Wars Knights of The Old Republic, Star Wars Jedi Academy i Star Wars The Old Republic online, Mass Effect 1-3, Alan Wake, Syberia 1-2, Broken Sword 1-4, Black Mirror 1-3 i ostatnio Skyrim The Elder Scrolls, w którym się ZAKOCHAŁAM i już jaram się, że w przyszłym roku Skyrim będzie online <3

Quixley 10.02.2015 08:39

Odp: W co lubicie najbardziej i najdłużej grać?
 
Paczając na forum na tablecie dotarłam na taki stary temat :P

Przez długi czas calymi dniami gralam w przegladarkowa gre arena-albionu, teraz nie gram od pazdziernika ale i tak wvhodzę odmladzac co 2 msc postać bo bym cierpiała jakby mi zmarła moja narbonus arcyksiążę Avril ^^ choć do graczy top i tak wiele mi brakuje :P dzieki tej grze w 2013 poznalam chlopaka z ktorym w zyciu normalnie bym sie nie poznala bo mieszkal 400 km ode mnie wiec tym bardziej sentyment do gry, juz poltora roku jestesmy arenowym małżeństwem i w realu parą kilka msc później ;p xd jak mnie wena najdzie to pewnie znowu wroce grac, od 2005 tam mam konto;d ogólnie fajna atmosfera gry, co jakis czas sa spotkania graczy a raz do roku w wakacje ogolnopolski zlot na ktorym 1 raz udalo mi sie byc :3 śmiesznie bylo sie nickami zwracac do ludzi jak nie moglam spamietać imion;p

debbraxxx1118 22.05.2015 07:25

Odp: W co lubicie najbardziej i najdłużej grać?
 
Ja należę do grona osób, które uwielbiają gry strategiczne. Mam naprawdę sporo spędzonych godzin przy grach z serii Tropico (jesteś dyktatorem i budujesz własne państwo). Od czasu do czasu pogrywam sobie jeszcze w Heroes of Might and Magic III (świetny i bardzo grywalny tytuł).

Paździoch Menda Złośliwa 22.05.2015 11:53

Odp: W co lubicie najbardziej i najdłużej grać?
 
Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura

Serio, nie znam lepszej gry i mocno ubolewam nad tym, że nie powstała żadna kontynuacja z nowszą grafiką. Gra jest stara, ale ogrom możliwości i losowości zaskakuje mnie do dziś i otwiera przede mną nowe drogi. Kto nie grał niech żałuje.

edit: po dłuższym namyśle do pełni szczęścia brakuje mi tam klasy barda, ale wszystkiego mieć nie można

Nusso 22.05.2015 17:03

Odp: W co lubicie najbardziej i najdłużej grać?
 
The Sims 2 to całe moje dzieciństwo :) Godzinami mogę też grać w Skyrim :love:

Nina14! 10.06.2015 18:29

Odp: W co lubicie najbardziej i najdłużej grać?
 
No to tak-jestem uzależniona od takich gier jak Simsy (najbardziej TS3,być może ze względu na większą ilość posiadanych dodatków niż do TS2),
do tego Minecraft.No w Minecrafta to klikam od dziecka...
Za to jeszcze fajną odmianą Minecrafta jest zdecydowanie Pokecraft,czyli Minecraft z Pixelmonem i dodatkami (do pobrania specjalny launcher).
W inne gry w sumie nie gram,nie licząc gier przeglądarkowych.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:06.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023