TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Problemy z grą (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=226)
-   -   The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=58114)

Sheila 30.10.2010 12:38

Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą
 
Wczoraj kupiłam sobie PZ i zainstalowałam.Wszystko pięknie chodzi gra się załącza ale przy wyborze rodziny(tylko w Brigdepot)gra się wyłącza,wychodzi do Windows. To się dzieje tylko w tym mieście tylko wtedy.Reszta działa normalnie.Zainstalowane jest na D: ale to chyba nie problem. Reinstalacja nie pomaga Proszę,wręcz błagam o pomoc,bo wydałam 80 zł,żeby coś się takiego robiło. Proszę!

Chryzantem Złocisty 30.10.2010 14:28

Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą
 
moja simka ma ciągle ujemny nastrójnik "paskudne otoczenie",mimo iż mieszkanie ma wysprzątane i na dodatek jest niechlujem.
czy to wina wieżowca w którym mieszka czy jak?

ej,nawet jak idzie do pracy czy do baru nadal ma taki nastrójnik.głupia jest?

@down - w plecaku ma tylko gitarę.

Searle 30.10.2010 14:35

Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą
 
Chryzia, a może ma coś w wyposażeniu zepsutego?

Patusiaa 30.10.2010 15:18

Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą
 
Przychodzi do mnie jakiś sim, po chwili wyskakuje okienko, że musi iść. Sim zamiast iść dalej u mnie siedzi, a ja mogę normalnie z nim gadać itd. Czy to normalne? Ja wcześniej się z tym nie spotkałam.

Sheila 30.10.2010 18:56

Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą
 
Patusiaa - to normalne. spox

hellraiser 30.10.2010 20:43

Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą
 
Cytat:

Napisał Chryzantem Złocisty (Post 1318033)
moja simka ma ciągle ujemny nastrójnik "paskudne otoczenie",mimo iż mieszkanie ma wysprzątane i na dodatek jest niechlujem.
czy to wina wieżowca w którym mieszka czy jak?

ej,nawet jak idzie do pracy czy do baru nadal ma taki nastrójnik.głupia jest?

Moja wampirka ma nastrójnik "zepsute jedzenie" ale nie ma żadnego jedzenia w wyposażeniu, ani obok. Pewnie kolejny błąd do poprawki.

adamo030 31.10.2010 15:14

Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą
 
A ja mam coś takiego że jak wchodzę w Tworzenie simów to po chwili nie mogę strzałką ruszać i się gra wyłącza. Co z tym zrobić?

Mamełe 31.10.2010 17:31

Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą
 
Cytat:

Napisał adamo030 (Post 1318554)
A ja mam coś takiego że jak wchodzę w Tworzenie simów to po chwili nie mogę strzałką ruszać i się gra wyłącza. Co z tym zrobić?

Grasz "clean" czy z dodatkami nieoficjalnymi?

unnami 31.10.2010 22:48

Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą
 
To chyba najgorszy dodatek w całej historii Simsów jesli chodzi o błędy.

Jest ich całe mnóstwo!
- ściany są jakieś cienkie, mają dziury na brzegach, jakoś dziwnie wystają
- jak mam simsa z poziomem gwiazdorstwa 4, to jak chce nim coś zrobić to wywala mi grę do pulpitu i muszę od nowa włączać
- budowałem sobie klub, chciałem postawić obiekt z dodatku - wywaliło do pulpitu
- generalnie gra potrafi wyłączyć się w najmniej oczekiwanych momentach
- jest mnóstwo błędów typu że coś wygląda nienaturalnie, gdzieś coś wystaje a nie powinno itp.
- czasem kursor po prostu znika, wraca po chwili
- The Sims Lancher włącza się a jak kliknę PLAY to mi wywala że wystąpił błąd, ale gra i tak się włącza; to samo miałem jak chciałem zainstalować mebel z neta; generalnie Lanchera zepsuli

i generalnie wiele innych, spotkaliście się z którymś z powyższych? łatwa potrzeba natychmiast.

Lady88 31.10.2010 23:15

Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą
 
@up
z tym ostatnim jeśli chodzi o launcher, że wystąpił błąd, ale nie mam problemów z instalacją dodatków z neta.
poza tym wywaliło mnie do pulpitu może ze 2 razy a gram już tydzień.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:54.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023