TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   Pozostałe gry z serii The Sims (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=216)
-   -   The Sims Historie - pytania nie mieszczące się w innych działach (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=47779)

Juszes 28.12.2007 15:02

Odp: o co chodzi z tymi laptopami :/
 
To przygotuj się na to, że gra może się zacinać, pogorszy się grafika itp. Ja kiedy zainstalowałam simsy2 na laptopie chodziło okropnie! A mam całkiem dobrego laptopa... Z myślą o laptopach stworzona właśnie historie, które mają mniejsze wymagania sprzętowe i są dobrze przystosowane do laptopów ^^.

Carmine 28.12.2007 20:13

Odp: o co chodzi z tymi laptopami :/
 
taa, to cos nie macie takich dobrych laptopów.:). moja koleżanka, ma laptopa i nic jej sie nie pogorszyło.nie wiem dlaczego.;d. ja też mam laptopa, ale w simsy gram na normalnym.:D

Wickoo 29.12.2007 13:10

Odp: o co chodzi z tymi laptopami :/
 
Naiwne..

Laptopy to taki sam sprzęt jak komputery stacjonarne; Jeżeli faktycznie miałybyście "dobre" laptopy, to nic by się nie pogorszyło.

Większość obecnie sprzedawanych notebooków ma zintegrowane karty graficzne GMA X3100 lub GMA 950.
Są to najlepsze ze zintegrowanych kart graficznych, obsługują Shadery, X3100 nawet Transform&Lighting, którego używają Simsy.
Mimo to wydajności zbytniej nie mają. Poza tym trzeba pamiętać, że aby grafika była ładna pierwszorzędną rzeczą jest ustalenie natywnej rozdzielczości wyświetlacza, czyli najczęściej 1280x800.
Jest to więcej pikseli do wygenerowania, a w/w układy słabo sobie z tym radzą.
Ja na stacjonarnym komputerze mam monitor 22" i muszę ustawiać 1680x1050 - to jest dopiero wyzwanie, ale akurat mam dobrą kartę graficzną, więc wszystko chodzi ładnie.

Druga rzecz - jeżeli grafika z laptopa nie obsługuje T&L, to musi za nią to robić procesor, dlatego wtedy trzeba mieć procesor w laptopie około 2ghz.
Obecnie sprzedawane "dobre" laptopy mają dwurdzeniowe procesory Core 2 Duo 2,2ghz. Trochę starsze - Core 2 Duo 1,86ghz na przykład. Też dobrze.

Nie można sobie powiedzieć "mam dobrego laptopa" - może i masz, ale dobrego do pracy biurowej :shifty:
Trzeba wiedzieć jakiie podzespoły się ma w środku.

monika55 21.01.2008 14:32

Odp: Pytanie
 
A jak mam historie z zycia wziete i kupie z zycia zwierzat to sie zlacza czy będą dzialać oddzielnie??

Rëñáës 21.01.2008 20:09

Odp: Pytanie
 
Cytat:

Napisał monika55
A jak mam historie z zycia wziete i kupie z zycia zwierzat to sie zlacza czy będą dzialać oddzielnie??

Każde Historie działają oddzielnie.
To oddzielna gra.

Selena 05.02.2008 22:53

Seria "Historie" - Podstawowa gra, czy dodatek The Sims 2?
 
Do wszystkich, którzy nie wiedzą, a pytają w Każdym temacie xP

SERIA "HISTORIE":
- Z Życia Wzięte
- Ze Świata Zwierząt
- Z Bezludnej Wyspy

Każda z tych gier jest sama w sobie samodzielna, nie jest dodatkiem. Każda z tych trzech gier chodzi SAMA, bez pomocy niczego!

To by było na tyle ;P

jaguska368 07.02.2008 15:30

Czy można wgrywać dodatki z neta do historii?
 
Mam The Sims Historie ze Świata Zwierząt, i chcę się was zapytać czy do historii można wgrywać dodatki z neta ?

Angel 07.02.2008 16:09

Odp: Czy można wgrywać dodatki z neta do historii?
 
Ubrania, dodatki itd. wymagające tylko The Sims 2 można ;)

Selena 07.02.2008 17:45

Odp: Czy można wgrywać dodatki z neta do historii?
 
W przypadku The Sims 2 masz wszystko w folderze EA Games na Moje Dokumenty.

A w przypadku Historie, to jest to w folderze Electronic Arts także w moich dokumentach. Ale wśród foderów nie ma "Downloads" - poprostu stwórz taki foder i tam umieszczaj ;) Nie jest gwarantowane, że wszystkie ci pójdą, ale wiele będą działać :P ja sama do histori dodaję dodatki, bo te z głównej podstawy The Sims 2 są nudne i jest ich mało xP

Pozdro!

jaguska368 07.02.2008 18:43

Odp: Czy można wgrywać dodatki z neta do historii?
 
Achas to tak zrobie :) Oczywiście do TS2 umiem wgrywac dodatki :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:13.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023