TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 2: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Jak wygląda życie twoich simów w the sims 2? (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=10736)

Nindë 14.11.2004 15:57

U mnie to wenezulelska telenowela..Ciagle sie zdradzaja maja wiele romansowych przygod z roznymi simami..Ja bym mogla tylko dawac im aspiracje romansowania....No ale musi byc jakis zroznicowanie.. :D :D W rodzinkach najczesciej jest status platynowy...Bardzo latwo mi go osiagnac... :D :D

AmazonkAA 14.11.2004 18:14

jak na razie u mnie to zyja normalnie. No ale napisalam "jak na razie" bo nastepna rodzinke, jaka chce stworzyc to jakies monstrualne potworki z zdeformowana twarzą :)

Paddie 14.11.2004 18:19

Cytat:

Napisał AmazonkAA
jak na razie u mnie to zyja normalnie. No ale napisalam "jak na razie" bo nastepna rodzinke, jaka chce stworzyc to jakies monstrualne potworki z zdeformowana twarzą :)

Biedni Simowie, nie wiedzą co ich czeka. Aż mi się ich żal zrobiło. Żyć z wielkim orlim nosem, wyłupiastymi oczami i innymi... rzeczami, chyba nie jest łatwo.
Zaczynam się Ciebie bać, wiesz?

Aweria 14.11.2004 18:54

Normalne życie, chociaż mam zamiar zrobić telenowele. Trudno będzie, oj trudno...

Meliana 14.11.2004 19:58

Mio simowie tez prowadza normalne zycie :D Chociaz stworzyłam taka rodzine , w której przypomina ono raczej wenezuelska telenowele :D Simka w tej rodzinie romansuje chyba z 7 albo 8 simami :) ( kobietami też :P )

Wampirencja 14.11.2004 20:05

Ah moi zawsze mają platynowy poziom aspiracji. Umierają gdy im karzę. Utożsamiam ich z bohaterami moich ulubionych książek (zaprośmy Śmierć aby nam zrobiłam obiad!! nie no, nie dasię, ale i tak młądnie). Telenowela tylko jeżeli mam zły humor ;) UFO? No proszę, i tatuś i mamusia w ciąży... OJEJ! TO GOLLUM!

one się tylko rodzą i umierają. reszta to moje dzieło ;D

Artusek 14.11.2004 22:32

zapomnialem
 
Wy tu gadu-gadu a ja zapomnialem powiedziec o swoich simach. No wiec, najczesciej wioda normalne zycie typu: Ojciec w pracy, matka w kuchni (choc zdarza mi sie odwrotnie :P) dzieci w szkole maja 6+, dziadkowie jak sie doczekaja wnuka to wynosza sie z domu :), a tak na marginesie to niecierpie tych glupich telenowel.

Bastila 15.11.2004 09:22

No wiece "normalnie życie" w rodzinie bohatera (z ciecioskim wdziankiem) i rekina finansowego? :D:D Przynajmniej się nie zdradzają...jeszcze.

Angeo 15.11.2004 10:53

Moi simowie prowadzą normalne życię.. Wiecie, simka, sim, dziecko

elaja2 15.11.2004 12:09

moi simowie wiodą normalne życie,na początku pograłam trochę z kodami żeby zapoznać się z możliwościami,ale taka idylla szybko się nudzi bo czy w prawdziwym życiu wszystcy mają kasy jak lodu,wypasione chaty i romansują na prawo i lewo ciekawsze jest czasami spełnianie co niektórych obaw wywalenie z roboty lub bójka


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:24.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023