TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   Forum i Scena The Sims (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=18)
-   -   KONKURSY - reorganizacja? (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=60811)

αγάπη 06.07.2011 19:47

Odp: KONKURSY - reorganizacja?
 
No to graficzny byłby chyba dobrym pomysłem, chyba większość osób umie obsługiwać się chociażby gimpem. Więc może dużo osób wzięło by udział, no bo np 0lka robi świetne avatary z których korzysta wiele osób, a nic z tego nie ma.

neville 06.07.2011 19:55

Odp: KONKURSY - reorganizacja?
 
Tak graficzny byłby spoko, ale te PMSW i MTU na prawdę były by godne uwagi, i np. jakby była edycja no nie wiem Jesienna to byłyby osobno Maxisy i osobno z neta. I np. rangi
"Najlepszy Maxisowy projektant Jesieni" i "Najlepszy Projektant Jesieni" czy coś ten teges.

Można by stworzyc nowe konki w stylu Żywiołów, takie wieloetapowe, np drużyny tam powiedzmy czerwoni, niebiescy, zieloni, i żółci mają takie tam zadania takie jak w Żywiołach + nowe.

Lub, że trzeba będzie wymyślec np. nowy dodatek do Simsów i szczegółowo go opisac. :)
A nagrodą była by ranga "Dyzio Marzyciel"

Podoba się komuś mój pomysł? :s

kalafjor 06.07.2011 20:03

Odp: KONKURSY - reorganizacja?
 
Co do konkursu typu żywioły, to wątpię, że w najbliższej przyszłości taki był. Nie wiadomo czy ktokolwiek chciałby go poprowadzić. Wiemy przecież co było teraz.

Raven 06.07.2011 20:05

Odp: KONKURSY - reorganizacja?
 
akurat były takie tematy z dyskusjami jakie zrobić jeszcze rozszerzenia do gry The Sims, więc nie sądzę, żeby to przeszło na konkurs. Jaki wyczyn znaleźć temat i przeczytać cudze pomysły

lithium 06.07.2011 20:12

Odp: KONKURSY - reorganizacja?
 
ja watpie, aby ktokolwiek sie chcial zglosic hehe (mowie o typu 4 zywioly)

αγάπη 06.07.2011 20:14

Odp: KONKURSY - reorganizacja?
 
no, ja postawił bym na proste konkursy które przyciągną użytkowników

Liv 06.07.2011 20:16

Odp: KONKURSY - reorganizacja?
 
Cytat:

Napisał Bluszczyk
Bardzo fajnym udogodnieniem byłoby tworzenie simów/domów z wyłącznie maxisowych rzeczy.

I TU WAS MAM! :D
Za jakieś 2 tyg. startuje MTU do dwójki ;) I dla odmiany postaram się wybrać ładną Simkę, żebyście się mogli popisać swoją kreatywnością :D

Konkurs graficzny będzie w sierpniu. Prowadzę ja. Banalny pomysł, ale niech pozostanie tajemnicą ;)
Związany z Simsami.

@Bluszczyk: dwie edycje MTU w jednym miesiącu... Sorki, ale mi się to nie widzi. Ostatecznie rangi mają stanowić jakieś wyzwanie. Pomyśl jakby to śmiesznie wyglądało, gdyby w jednym konkursie użytkownik zgarnął obydwie - byłby "Najlepszym Maxisowym projektantem Jesieni" i "Najlepszym Projektantem Jesieni" :)
Pewnie znajdą się osoby o odmiennym zdaniu, ale dla mnie jest to bez sensu ;)
Pewnie wprowadzę jakieś udogodnienia albo przerobię ten konkurs na coś innego (np. stworzyć podobiznę kogoś z samego Maxisa :)). Sugestie mile widziane :)
Staram się, żeby każda edycja była ciekawa, stąd np. pomysły na edycję ślubną i na stworzenie wizerunku biznesmena ;)

Opisywaniem dodatków zajmuje się Gingers na stronie głównej B). A przynajmniej powinien.
No i Jin w kolejnych numerach gazetki forumowej.

lithium 06.07.2011 20:28

Odp: KONKURSY - reorganizacja?
 
tez sądze, aby powinny byc jakies proste konkursy.

jakie? zapraszam do dyskusji!

kalafjor 06.07.2011 21:16

Odp: KONKURSY - reorganizacja?
 
Teraz mi wpadł do głowy taki głupi pomysł takiej bardziej forumowej zabawy, a nie konkursu.
Chodziłoby o to, że ktoś z kadry zrobi jakąś postać w dwójce i jakoś ją opisze, z dużą ilością szczegółów. Da ją do ściągnięcia. Użytkownicy będą się zgłaszać i każdy będzie coś od siebie dodawał. Ale coś zgodne z regulaminem. Np. Można dodać tylko jedną osobę do drzewa genealogicznego Imię Nazwisko*. W swojej kolejce musisz zrobić coś konkretnego, a nie tylko wynieść simem śmieci i zdobyć awans. Musisz postępować z opisem głównej postaci. Czyli np. żelazna dziewica nie może mieć po pierwszej kolejce dzieci (chyba, żeby ją ktoś zgwałcił, ale takich brutalnych scenariuszy nie planuję:)). Musisz wszystko co zrobiłeś dokładnie opisać.
Fajnie by było też ze zdjęciami posty dodawać.

Będzie chodziło o to, żeby stworzyć duże drzewo genealogiczne i zawiłą historię bez kodów.

Niektórzy może myślą, że to jest jak z wymienianiem się sejvami w trójce, ale według mnie jest to inna zabawa. Bawią się wszyscy w to samo.

Jest to taki suchy i świeży pomysł, ale mi się podoba.:)

* Tutaj imię i nazwisko głównej postaci.

Savigge 07.07.2011 05:46

Odp: KONKURSY - reorganizacja?
 
Mi się podoba konkurs graficzny. Np. jakieś logo lub obraz o jakiejś tam tematyce.
Pomysł z konkursem do The Sims 1 jest też dobry może na najśmieszniejsze zdjęcie ? Albo coś z domkami, ostatnio dużo ich. Np, urządzić domek w stylu wiejskim (:P) albo cuś innego.
To są moje propozycje.

a tak offtop: podoba mi sie Rpg, nawet ciekawy pomysł :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023