TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 2: Poradniki (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=292)
-   -   zero rachunków (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=32241)

Ona:) 06.11.2006 16:04

No właśnie o tego komornika mi chodziło bo jak sprzedasz skrzynke i rachunków nie zapłacisz to bedzie przychodził

Natix 26.11.2006 09:11

Niewiem jak wy ale wole niesprzedawać skrzynki.
Wole płacić rachunki jak mi mają znikać żeczy ;P .

rzezU 26.11.2006 09:17

Ale jak sie usunie skrzynke... to i listy miłosne nie przychodzą.. i pocztówki.. (w NŻ) ;D
Ja już też wole płacić :D

gregorycroft 26.11.2006 15:23

Co do 1 to jesli usuniemy plik na ulicy nie beda przyjezdzac samochody - oczywiscie mozna tez ten plik przeniesc i stworzyć np. ulice w innym miejscu :).
P.S. Pisze się ,,rzeczy", a nie ,,żeczy"

Natix 26.11.2006 16:41

Cytat:

Napisał gregorycroft
P.S. Pisze się ,,rzeczy", a nie ,,żeczy"

Co śpieszyłam się i zrobiłam przez przypadek ż a nie rz.

Josh 23.12.2006 08:17

Cytat:

Napisał Ona:)
Nierozumiem o co Ci chodzi, jak usune skrzynke to wszystko jest normalnie. Simy normalnie są i jest tryb życia i moge wprowadzać i wyprowadzać kogo chce. Wszystkich simów widać normalnie więc w czym problem?

chodzi mu o to, że jak wyprowadzisz stamtąd już tą rodzinkę i wprowadzisz nową to już członków tej nowej rodziny nie zobaczysz na parceli. xP

Tajemnicza 27.12.2006 08:58

??
 
Po 1 już to dawno widziedziałam
Po 2 nie "moveObjects on" tylko Move_objects on ;P

rosex 10.01.2007 16:10

Cytat:

Napisał Ona:)
No właśnie o tego komornika mi chodziło bo jak sprzedasz skrzynke i rachunków nie zapłacisz to bedzie przychodził

Haha! Po prostu genialny poradnik. Nieźle się napracowałaś moja droga.
A tak na serio to nie polecam tego sposobu! Bo jak się skasuje skrzynkę to potem mogą się pojawić błędy w grze. Ja tak kiedyś zrobiłam i cała gra mi się zrypała.
A tak w ogóle to co? Szkoda wam kasy na rachunki? Czy tak trudno wpisać kod na kasę (dla nie wiedzącyh to kod brzmi motherlode - 50000$, albo kaching - 1000$). A jeśli chodzi o kasowanie rachunków to przecież można sobie kupić jakiś stoliczek położyć na nie rachunki, chwycić za ten stoliczek i skasować (przedstem oczywiście nie zapominając o kodzie move_objects on. Co za filozofia?
Cytat:

Napisał Tajemnicza
Po 2 nie "moveObjects on" tylko Move_objects on

To nie ma znaczenia. Obie formy kodu działają w TS2.

Vegeta 26.11.2007 17:09

Odp: zero rachunków
 
Nie czytałam ostatnich postów ale nie wiem o co się kłócić.Wystarczy move_objects on przenieść gdzieś skrzynkę np.do domu albo ogrodzić płotkiem i w tedy możemy kożystać z kodu i nikt nie przyniesie rachunków.A jakby co to można ją znowu ustawić na swoje miejsce :)

MysiaPysia19971 27.08.2008 12:24

Odp: zero rachunków
 
dry zabrał mi plazmę z salonu :p


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023