TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 2: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Bliźniaki (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=9377)

scully14 15.10.2004 16:16

Ja też tak mam, że np. widzę ducha w TS i słyszę te przerażające dźwięki jakie z siebie wydobywa to aż mi się coś robi...

sushina 15.10.2004 16:19

No ale chyba tacy powinni byc w koncu prawdziwi fani the Sims :D

therifler 15.10.2004 16:54

to ja mam pomysła do basenu :) co się stanie jak by zabrać opiekunce drabinke i zostawić trampoline :P iheiheihe :)
co moze być dopiero wypas :D nigdy nie zginoł mi żaden sim który nie był z rodziny tylko z np usług ;) ale kiedyś w sims1 elektryka mi prad walnoł :) i później duch chodził i all naprawiał za free :D zycie jest piekne... :)

sushina 15.10.2004 17:02

Serio ci naprawiał za darmo? To ciekawe czy jagby sie tak utopiło sprzątaczke to jej duch by puzniej chodził po domu i sprzątał (oczywiscie za friko) ? :D

Adi 15.10.2004 17:23

Cytat:

Napisał sushina
Serio ci naprawiał za darmo? To ciekawe czy jagby sie tak utopiło sprzątaczke to jej duch by puzniej chodził po domu i sprzątał (oczywiscie za friko) ? :D

Tak, albo paniusie takom do towarzystwa, co potem by za froko..........ykhym. No nieważne, ale miał bym całą mroczną obsluge a pod koniec imperezy ze strachu ze 5 trupów w okolicy więcej :/ :P

Blondi 15.10.2004 17:31

eee???
 
bliźniaki??? jeszcze nie spotkałam sie z taka sytuacja... raz zrobiłam 4 os rodzine złożoną z samych rodziców i każda para miała dziecko ... urodziły sie po sobie
Łukasz 02.45
Konrad 03.22

Cocaine 15.10.2004 17:37

Opiekunka??
 
Raz ją zatrudniłam i więcej mi sprawiła kłopotów niż ja sama potrafiłam się zaopiekować moimi kochanymi simami. A props Diny Kaliente: czy onama w sobie bliźniaczy mechanizm>????? Przecież ja dwa razy pod rząd miałam bliźnięta i 4 dzieci w domu!!

sushina 15.10.2004 17:38

Cytat:

Napisał Adi
Tak, albo paniusie takom do towarzystwa, co potem by za froko..........ykhym. No nieważne, ale miał bym całą mroczną obsluge a pod koniec imperezy ze strachu ze 5 trupów w okolicy więcej :/ :P

Nie wiem czy o to ci chodziło ale wątpie czy dało by sie ,,ekhm" ducha :)

rainne 15.10.2004 18:43

Cytat:

Napisał sushina
Nie wiem czy o to ci chodziło ale wątpie czy dało by sie ,,ekhm" ducha :)

nie da się, bo na ducha nie można no... "kliknąć"...
za to, bodajże Oliwka, mieszkająca z Ofelią w Dziwnowie, ma dziwne wspomnienie. Otóż ma tam "bara-bara z Mrocznym Kosiarzem" (czy jak się ta śmierć w Simsach nazywa"... :|

kylie_ 15.10.2004 18:49

Z kosiarzem...wow......mi obie panie widom poszły w piach.......babcia sama z siebie, to młoda podczas ciązy........
wracajac do tematu......JA TEZ CHCE BLIZNIAKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:54.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023