TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 2: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=17)
-   -   The Sims 2: Czas Wolny - Wrażenia z gry (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=42134)

Miyoki 28.07.2008 10:49

Odp: I jak wam się podoba?
 
9/10 Mi się podoba. Nowe ubrania (w końcu faceci i kobiety nie mają 4 rodzajów ubrań sportowych), nowe ubrania i biżuteria (!). Do tego są fajne opcje.
Mnie nie wkurza to, że hobby szybko spada, tylko to, że jak np. chcesz podnieść simowi zabawę i klikasz żeby oglądał tv, to potem zyskuje hobby i potem wydzwaniają, że sim zaczął interesować się filmem i literaturą.
I za każdym razem, gdy sim robi jakąś czynność pewien typ hobby mu się powiększa a ci ludzie z tajnych klubów nie dają mi spokoju i wiecznie dzwonią...
Ale tylko to mnie wkurza :)

Na samym początku jak usłyszałam o takim dodatku jak Czas Wolny, to pomyślałam: "To będzie głupi dodatek, bo przecież jak chcę, żeby moje simy robiły coś w wolnym czasie, to mogą se pooglądać tv, grać na komputerze, pojeździć na wrotkach/łyżwach", ale się myliłam, więc ja w przeciwieństwie do innych osób się nie zawiodłam, bo byłam nastawiona negatywnie na ten dodatek ;).

Adamsims 29.07.2008 14:16

Odp: I jak wam się podoba?
 
Bardzo ciężko jest zdobyć nową range , bardzo szybko spada pasek hobby ,a teraz plusy dużo nowych karier i obiektów oraz fryzur i jeszcze dzięki temu dodatkowi gra szybciej chodzi. 7/10 A tych telefonów to nie odbieram.

Lufrë 02.08.2008 19:49

Odp: I jak wam się podoba?
 
Jeden z moich ulubionych dodatków. Rzeczywiście trudno się zdobywa nowe rangi ale jak dla mnie to jest jedyny minus. Ogólnie czas wolny bardzo urozmaica grę. Moja ocena 9,75/10 ;)

LillyGreace 11.08.2008 17:01

Odp: Wrażenia z gry
 
Super swietny dodatek! Uwielbiam go :) Nie moge sie oderwac od 2 dni. Duzo nowego i dobrego wprowadza...

shizeR 11.08.2008 18:27

Odp: Wrażenia z gry
 
Marzyłem o tym dodatku ale kiedy go włączyłem rozczarowałem się tak samo było z Podróżami

Korlena784 11.08.2008 18:57

Odp: Wrażenia z gry
 
10000000000000/10 Bombowy dodatek mnie nie denerwuje nic w tym dodatku on jest bezbłędny nie moge sie doczekac osiedlowego życia jeszcze tylko 15 dni do premiery!!!

blakistoni 11.08.2008 18:58

Odp: Wrażenia z gry
 
gdy zobaczyłam CW na półce w MM zaczęłam błagać rodziów o nią..kupili mi,zainstalowałam i..rozczarowanie!Fakt - nic superaśnego się nie spodziewałam ale..liczyłam na coś więcej.Było kilka nowych strojów,parę fryzur, 2 rangi,hobby,denerwujący ludzie z tajnych klubów..dlatego go odinstalowałam

Jednak kasy nie żałuję - fakt,dodatek stoi na półce i pokrywa się kurzem..ale może gdy dokupię pamięć..

Holly 12.08.2008 12:22

Odp: Wrażenia z gry
 
Ja też byłam lekko rozczarowana, wiedziałam co dodatek wprowadza do gry, jednak wolę Podróże, bo CW szybko się nudzi.

Sacline 13.08.2008 11:26

Odp: Wrażenia z gry
 
Cieszyłam się.
No ale irytuje mnie to, że mój sim, uczyła sie JEDNEGO PUNKTU GOTOWANIA i już doszedł do prenumeraty, karty członkostwa (Sekretnej) Kuchni Zuzi oraz do 6pkt. zainteresowania hobby.
Denerwuje mnie to.
Nic nie możesz zrobić, bo jak gotujesz, uczysz sie, łowisz ryby, szyjesz etc. to same ci pkt lecą.
A ja sie chce rozwijać w różnych rangach i w jedynym hobby. A nie >.>

pół na pół.

brzos 13.08.2008 15:19

Odp: Wrażenia z gry
 
Najlepszy, wg. mnie dodatek.
Hobby, fajne ubrania, hmm...
Sekretne parcele :D

Kocham ten dodatek x3


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:10.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023