TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 4: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=434)
-   -   The Sims 4 - komentarze do newsów (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=65173)

Shattered 22.08.2015 20:36

Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów
 
Jakich restauracji? Nie bedzie zadnych restauracji

scavo 22.08.2015 23:51

Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów
 
Do TS4 każdy dodatek/pakiet/akcesoria są bez sensu. No może w akcesoriach dodają ładne rzeczy, ale płacimy za nie 40 zł i dostajemy połowę tego, co dostawaliśmy za 20 zł w dwójce. "Spotkajmy się" nie ma żadnego celu jak dla mnie. Można go porównać z jedynkową "Randką", "Nocnym życiem" z dwójki i "Po zmroku" z trójki, tyle że tam dodawali jakieś randki, dużo nowych parceli, auta, zespoły, apartamenty i dużo dużo innych opcji. Jakoś nie wydaje mi się, żeby jakieś tam grupy miały sens w grze. Może dodadzą kilka rzeczy co nacieszy oko, ale to już lepiej wydać kolejny pakiet rozrywki. W ogóle te nazwy dodatków... Boże :x

Mentosik57 08.11.2015 08:29

Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów
 
Co oni robią z tą grą?Ten nowy dodatek to taka mieszanka randki,nocnego życia,po zmroku ,ale tam dodali wiele fajnych rzeczy,a tutaj pewnie będą 3 parcele na krzyż i tyle :< W dodatku to pierwszy dodatek od 11 lat gdzie nie będzie rasy nadnaturalnej...lenistwo ea nie zna granic.Już i tak kosmita z poprzedniego dodatku był strasznie okrojony i nawet nie czułem że nim gram (nawet nie chciało im się dodać jakiegoś fajnego efektu zmiany kosmity na człowieka,tylko obraca się jakby zmieniał kostium...koszmar)
Już drugi nudny dodatek.

Irbis 08.11.2015 09:07

Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów
 
Cytat:

Napisał Mentosik57 (Post 1866002)
Co oni robią z tą grą?Ten nowy dodatek to taka mieszanka randki,nocnego życia,po zmroku ,ale tam dodali wiele fajnych rzeczy,a tutaj pewnie będą 3 parcele na krzyż i tyle :< W dodatku to pierwszy dodatek od 11 lat gdzie nie będzie rasy nadnaturalnej...lenistwo ea nie zna granic.Już i tak kosmita z poprzedniego dodatku był strasznie okrojony i nawet nie czułem że nim gram (nawet nie chciało im się dodać jakiegoś fajnego efektu zmiany kosmity na człowieka,tylko obraca się jakby zmieniał kostium...koszmar)
Już drugi nudny dodatek.

Dodatek o którym mowa nie jest dodatkiem do TS1, TS2 ani TS3, dlaczego więc miałby zawierać to co tamte dodatki? Brak postaci nadnaturalnej (jeśli rzeczywiście jej nie będzie) nie jest wynikiem lenistwa, lecz po prostu nieco innej koncepcji na czwartą odsłonę The Sims. Czy to źle, że robią coś innego? Moim zdaniem nie. Ponadto, jestem pewna, że gdyby powtarzali dodatki, byliby z tego powodu krytykowani, tak jak teraz są krytykowani za to, że tego nie robią :huh:
Oczywiście o grze, jak i każdym dodatku do niej, każdy z nas może sobie myśleć co chce, więc nie kwestionuję Twojej opinii, ale jedynie to, że jest ona przedwczesna. Bo na jakiej podstawie stwierdzasz, że to nudny dodatek, skoro jeszcze go nie ma. Dostaliśmy na razie zaledwie garść informacji i sądzę, że do dnia premiery dodatku pojawi się ich jeszcze wiele :)

Ja lubię każdą z części The Sims i każda sprawiała mi mnóstwo radości, nawet trójka, która dziś jest tą, którą lubię najmniej. Zawsze szukam pozytywów, dlatego lubię czwórkę i z nadzieją wyczekuję kolejnego dodatku. Nie porównuję go do poszczególnych dodatków z poprzednich odsłon gry i może właśnie dlatego bardzo podoba mi się to, czego do tej pory o nim się dowiedzieliśmy.
Miasto widoczne na zdjęciach mnie po prostu zachwyca. Tak wiem, część tego co widać to tylko tło, ale czy tło nie jest elementem świata, na który mój sim patrzy z okien swojego domu? :)
Świetne meble, naturalne baseny, kluby... już wiem, jak dużo to wniesie do świata moich simów i jak wiele nowych historii będą mogła stworzyć. Uwielbiam pielęgnować w sobie dziecko :D

FakeYourDeath 07.01.2016 00:05

Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów
 
Cytat:

Napisał FakeYourDeath (Post 1858263)
nowe akcesoria: https://www.youtube.com/watch?v=NQwRVDcmeHA

czekam na akcesoria z mebelkami do salonu, toalety, sypialni, gabinetu, pokoju dla dziecka <3 oczywiście wszystko osobno

cytat z sierpnia 2015, jak widać niewiele się pomyliłam co do przyszłych akcesorii ;)

crayon 11.09.2016 19:27

Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów
 
dodatki do 4ki sa mega slabe

miłośniczka zwierząt 20.09.2016 13:36

Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów
 
to fakt dodatki do 4 nie są rewelacyjne, ale miejmy nadzieję, że ten dodatek wniesie coś ciekawego do gry i będzie ciekawie w końcu część simowej rodziny będą mogli mieszkać w mieście i odwiedzać resztę rodziny mieszkającą w innym otoczeniu. Co ułatwi mi tylko tworzenie ciekawej historii.

Collina 24.09.2016 10:58

Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów
 
Ja mam bez przerwy wrażenie że czwórka za bardzo żeruje na popularności całej marki the sims. Wydają miliard nudnych akcesoriów czy pakietów które nic ciekawego nie wnoszą, nadal jest za pusto. Byłaby o wiele lepsza gdyby dać to wszystko co dotychczas dodali po prostu w podstawie, jest ona bardzo wybrakowana. We wszystkie poprzednie części byłam w stanie grać godzinami mając tylko podstawę. A tu szybko mi się znudziło. Bo jak już kiedyś mówiłam - nie jest źle ale zapewne nawet w dalekiej przyszłości jakoś przyzwoicie grać będzie się dało dopiero ze wszystkimi dodatkami, pakietami itp.
Ale szczerze przyznam, że z zaciekawieniem czekam na zwierzaki i inne teoretycznie ,,porządne" dodatki. Chociaż patrząc na obecne podejście to wyjdą zwierzaki, potem jakieś akcesoria które dodają 2 nowe obroże a następnie pakiet rozgrywki który doda 2 parcele których można nawet nie zauważyć i nic konkretnego na nich nie ma.
Wybaczcie to ciśnięcie, ale musiałam.

FakeYourDeath 12.01.2017 22:33

Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów
 
chciałam być pierwsza z tym newsem!!! :( W końcu będę miała jakiś powód, żeby pograć w czwórkę <3

miłośniczka zwierząt 21.01.2017 22:56

Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów
 
Dzięki małym dzieciom wróciłam do gry w 4 i nie żałuję,. Na dodatek nareszcie mam ochotę uzupełnić braki w kolekcji ;).


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:58.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023