TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 2: Problemy z grą (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=49)
-   -   Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=35186)

Fisia 17.09.2011 05:28

Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik
 
Chyba tak, ale podłoga też musi być po skosie ;p Czyli musisz postawić te drugie fundamenty. A żeby mieć ukośne schody na normalnej podłodze to już nie wiem co trzeba robić, bo chociaż razem z SeeThem można włączyć sobie stawianie mebli na ukos, to nie wiem czy na schody też to działa.

Liv 17.09.2011 05:53

Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik
 
Kod na 45 stopni nie pomaga? :O
Jeśli nie (w sumie nie mam pojęcia, jakby się zachowywały płytki podłogowe), to najwidoczniej nie ma na to sposobu.

Avie 25.09.2011 09:39

Dlaczego pliki .package nie działają?
 
Pobrałam "kilka" dodatków do mojej gry na laptopa, potem przeniosłam je pendrivem na komputer stacjonarny. Były wśród nich pliki sims2pack, które zainstalowałam, ale zdecydowaną większość stanowiły pliki package, które powinny zainstalować się same, po wklejeniu ich do stworzonego folderu "Downloads". Ale tak się nie stało! Pliki są w tym folderze, ale nie działają w grze. Natomiast te sims2pack, które instalowałam, działają poprawnie. Co się stało i - przede wszystkim - co mogę z tym zrobić?

Rhagius 09.10.2011 18:04

Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik
 
Mam the sims 2 Double Deluxe i wszystkie dodatki oprócz Na studiach i Czas wolny.
Z tej strony ściągnąłem te potiony co cie zamieniają/odmieniają np w wampira

http://www.parsimonious.org/furnitur...-Panacea.shtml

Zrobiłem folder Downloads w C:\Program Files\EA GAMES\The Sims 2 Double Deluxe\Downloads
Wchodzę do gry (na stronie pisze że muszę wejść w dział łazienka i te 3 kółka. Ja tych 3 kółek nie mam, są na szaro że tam nic nie ma... W ogóle ani śladu tych buteleczek a wszędzie szukałem... Co ja robię źle?

Liv 10.10.2011 18:45

Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik
 
A sprawdziłeś, czy masz włączone pokazywanie zawartości zmodyfikowanej?

Rhagius 10.10.2011 20:47

Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik
 
A jak to sprawdzić i ewentualnie zmienić?

Liv 11.10.2011 04:20

Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik
 
Opcje -> kółka zębate -> prawy górny róg okna -> "włącz zawartość zmodyfikowaną" czy jakoś tak.

Rhagius 12.10.2011 12:10

Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik
 
Zaznaczyłem, Wyłączyłem grę, włączyłem a po itemach nadal ani śladu ;/ szkoda
Może jak kupię Na studiach i Czas Wolny to się pojawią ;p

Malina91 14.10.2011 16:41

Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik
 
Witam;) otoz tez posiadam gre The Sims 2 po dluzszej przerrwie postanowilam wznowic gre;) dla rozrywki . Problem jest w tym iz nie mam dodatkow w grze akurat sciagalam z internetu;) przedtem działaly...dokladnie wkleiłam do Pliku Downloads. Moze to wina ze mam windows 7 i katalog domyslny przy instalowaniu pojawia mi sie ze mam zainstalowane simsy na dysku c Programow(x86) moze to jest wina tego ze dodatki nie dziaałaja. Przeciez Mam ten folder umieszczony w moich dokumentach ^^ EA Games- The Sims 2 podczas tworzenia folderu Downloads wklejam dodatki do tego folderu a jak odpalam gre wogole nie pojawia mi sie okienko z wlączeniem zawartosci zmodyfikowanej:) Prosze o rade

Liv 14.10.2011 21:09

Odp: Jak i gdzie wgrać dodatki? - krótki poradnik
 
W Win7 jest taki trick, że pojawiają się 2 foldery EA Games w moich dokumentach.
Jeśli masz Downloads tam, gdzie jest więcej folderów + obiekty są zainstalowane tak jak trzeba (wypakowane z rarów/zipów/sims2packów, wklejone do folderu)+zawartość zmodyfikowana jest w grze włączona, nie ma bata, żeby się nie pokazały.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:46.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023