TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims 3: Uwagi na temat gry (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=223)
-   -   Ulubiony i najgorszy cel życiowy (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=56395)

tallje 09.03.2012 15:37

Odp: Ulubiony i najgorszy cel życiowy
 
+
-sim renesansu
-znawczyni kulinariow, czy cos takiego
-i te zwiazane z karierami, np.fenomen mody itp

-
-oportunista
-miec 10 kochankow
- cos tam z pieniedzmi

Rosemarie 10.03.2012 19:16

Odp: Ulubiony i najgorszy cel życiowy
 
Już tu się wypowiadałam, ale tym razem napiszę konkretniej.
ulubione:
- nurzać się w pieniądzach,
- znawczyni kulinariów,
- 10 poziom w jakiejś karierze (najczęściej wybieram lekarza)

nie lubię:
- wychować 5 dzieci do wieku nastoletniego,
- sim/ka renesansu,
- łamacz serc

zuzapets 11.03.2012 08:35

Odp: Ulubiony i najgorszy cel życiowy
 
Ja często biorę Budowniczy Arki :DD nie ma celów życiowych których bym nie lubiła;)

Olik605 19.03.2012 17:56

Odp: Ulubiony i najgorszy cel życiowy
 
Mój ulubiony cele życiowe to te z "osiągnąć szczyt kariery ....."
A najgorszy to ten z mieć 20 chłopaków naraz czy jakoś tak

Troya 12.04.2012 17:57

Odp: Ulubiony i najgorszy cel życiowy
 
Nigdy nie biorę łamacza serc B) Wzięłam raz i stwierdziłam że to niewykonalne.
A biorę ze np. Zdobądź ileś tam zwierząt :P I tak je później usuwam :D

Hefalump 17.04.2012 17:11

Odp: Ulubiony i najgorszy cel życiowy
 
Zawsze biorę nurzać się w pieniądzach bo wystarczy dodać kasę motherlode a potem se z powrotem poprzednią kasę ustawić familyfundsem

Pink Panther 09.08.2012 21:56

Odp: Ulubiony i najgorszy cel życiowy
 
Ja najbardziej lubię cele pieniężne, związane z kasą - chyba najłatwiej osiągnąć, chociaż gram bez kodów :P
No i z umiejętnościami. :)
Najgorszy? Hm... Chyba "Budowniczy Arki", dochodzący w Zwierzakach.

Mikhaila11 25.04.2013 13:06

Odp: Ulubiony i najgorszy cel życiowy
 
Ja najbardziej lubię "Nurzać się w pieniądzach" czy coś takiego bo łatwo to wykonać, a najbardziej nie przepadam za "Złoty język złote palce" nigdy mi się nie udaje tego zrobić,albo nie lubię też "Łamacz serc" więc prawie nigdy tego nie biorę :D

caille 11.07.2013 11:24

Odp: Ulubiony i najgorszy cel życiowy
 
Cytat:

Napisał KarinkaXx (Post 1386423)
x i mieć 13 różnych ryb w akwariach czy coś takiego. Pamiętam,że raz to miałam i kupiłam 13 akwarii i mój sim złowił 13 rybek i nic! Oczywiście powkładał je do tych misek :P. Od tego momentu już nie biorę tego pragnienia. Oczywiście możliwe, że coś źle zrobiłam więc jak coś to wytłumaczcie jak to powinnam była uczynić. ;P

Miałam tak samo i przez to też nie lubię tego pragnienia.

Moje ulubione cele życiowe to te związane z karierą, umiejętnościami i dziećmi. Tak jak większość nie lubię jeszcze ducha zmarłej małżonki, bo takie pragnienie samo w sobie jest beznadziejne, a co dopiero wykonanie :D

nikodem 20.10.2014 11:04

Odp: Ulubiony i najgorszy cel życiowy
 
A ja mam pytanie - postanowiłam zrealizować ostatnio pragnienie chyba przez większość nielubiane - "łamaczka serc" czyli zostać dziewczyną 10 facetów :D (sama za nim nie przepadam, no ale choć raz trzeba spróbować). Moja simka zdobyła pierwszego chłopaka i status w opisie celu zmienił się na 1/10. Przy podrywaniu kolejnego chłopa był problem - żeby zostać jego dziewczyną simka musiała zerwać z poprzednim facetem i dopiero wtedy zostać dziewczyną tego drugiego - status nadal wskazuje 1/10 (zamiast 2/10) a związek poprzedni jest ustawiony na "były chłopak". Czy ktoś wie, jak w ogóle zrealizować to pragnienie życiowe??

edit - już wiem - nie należy zrywać z sympatią smsem tylko osobiście, bo jak zerwiemy przez sms to gra resetuje cel (co jest ogólnie lipą).


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023