TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   The Sims Videostory (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=153)
-   -   Ellen's Nightmare (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=65127)

Malfurion 07.10.2017 18:55

Odp: Ellen's Nightmare
 
Cytat:

Napisał Diana (Post 1881166)
A jednak to nie był żart :cry:

No, tak wyszlo :O ;P Ellen jest dosc ciezkim projektem z racji swojej natury i teraz na przyklad po wielomiesiecznej mordece, naprawde nie chce sie tego filmu tykac :P

Spoiler: pokaż
Ciesze ze ci sie spodobal ten fragment w piwnicy. Nie powiem, bardzo fajnie mi sie go tworzylo hehe :D

Dzieki za uwagi; postaram sie do nich zastosowac! :)

Mam tez takie pytanko... odblokowalas sekret w tym akcie? :D


O, milo mi ze obejrzalas te dwie produkcje. Muzyka do nich to Thomas Bergersen - Reborn i Illusions ;)

Haha, dzieki! Na tyle na ile czas i sily pozwala, to bede tworzyc ;)):cool2:

Diana 07.10.2017 19:47

Odp: Ellen's Nightmare
 
Cytat:

Napisał Malfurion (Post 1881188)
Spoiler: pokaż
Mam tez takie pytanko... odblokowalas sekret w tym akcie? :D

Chyba nie :O Może jakaś mała wskazówka, jak do tego dotrzeć? :D
Cytat:

Napisał Malfurion (Post 1881188)
O, milo mi ze obejrzalas te dwie produkcje. Muzyka do nich to Thomas Bergersen - Reborn i Illusions ;)

Dzięki! <3

Malfurion 07.10.2017 19:50

Odp: Ellen's Nightmare
 
Cytat:

Napisał Diana (Post 1881189)
Chyba nie :O Może jakaś mała wskazówka, jak do tego dotrzeć? :D

Spoiler: pokaż
Wskazowka? Cmentarz! :D


Cytat:

Dzięki! <3
Prosze! :D

Diana 08.10.2017 19:09

Odp: Ellen's Nightmare
 
Cytat:

Napisał Malfurion (Post 1881191)
Spoiler: pokaż
Wskazowka? Cmentarz! :D

O kurde, okazało się, że całkiem pominęłam część z ogrodem :O Wróciłam się i przetestowałam wszystkie możliwe opcje, warto było :D Następnym razem muszę pamiętać, by sprawdzać absolutnie wszystko.

Malfurion 09.10.2017 00:07

Odp: Ellen's Nightmare
 
Cytat:

Napisał Diana (Post 1881203)
O kurde, okazało się, że całkiem pominęłam część z ogrodem :O Wróciłam się i przetestowałam wszystkie możliwe opcje, warto było :D Następnym razem muszę pamiętać, by sprawdzać absolutnie wszystko.

Chcesz mi powiedziec, ze ominelas fragment, nad ktorym spedzilem najwiecej czasu? :O
W takim razie, jak ci sie udalo ukonczyc odcinek za pierwszym podejsciem? Wzmianka o tym jak ukonczyc akt jest
Spoiler: pokaż
w starej chatce, w ogrodzie


No i sekret! Wiem, napisalas ze sprawdzilas wszystkie opcje, jednak chce sie upewnic, ze widzialas wszystko :D
Spoiler: pokaż
udalo ci sie rozwiazac zagadke z krolikami na cmentarzu? Bo to one prowadza do sekretu. Jezeli tak, to nie mam wiecej pytan i mam nadzieje, ze ogolnie podobal ci sie ten akt :D

Diana 09.10.2017 18:38

Odp: Ellen's Nightmare
 
Cytat:

Napisał Malfurion (Post 1881211)
Chcesz mi powiedziec, ze ominelas fragment, nad ktorym spedzilem najwiecej czasu? :O

Wstyd mi za siebie :D
Cytat:

Napisał Malfurion (Post 1881211)
W takim razie, jak ci sie udalo ukonczyc odcinek za pierwszym podejsciem? Wzmianka o tym jak ukonczyc akt jest
Spoiler: pokaż
w starej chatce, w ogrodzie

Spoiler: pokaż
Na pewno nie dotarłam do chatki. Pamiętam, że w którymś momencie były drzwi ukryte w regale i na tym się kończyło.

Cytat:

Napisał Malfurion (Post 1881211)
No i sekret! Wiem, napisalas ze sprawdzilas wszystkie opcje, jednak chce sie upewnic, ze widzialas wszystko :D
Spoiler: pokaż
udalo ci sie rozwiazac zagadke z krolikami na cmentarzu? Bo to one prowadza do sekretu. Jezeli tak, to nie mam wiecej pytan i mam nadzieje, ze ogolnie podobal ci sie ten akt :D

Spoiler: pokaż
Zaczęłam wciskać przyciski przy królikach od końca. Po prawej - nic, środkowy - nic, po lewej aktywował wejście do kaplicy pełnej szkieletorów. :P Czy tu są jeszcze jakieś ukryte sztuczki? :O

Malfurion 09.10.2017 18:49

Odp: Ellen's Nightmare
 
Cytat:

Napisał Diana (Post 1881221)
Wstyd mi za siebie :D

Spoiler: pokaż
Na pewno nie dotarłam do chatki. Pamiętam, że w którymś momencie były drzwi ukryte w regale i na tym się kończyło.

Spoiler: pokaż
Czyli mialas farta :fun: W tym pokoju dalem sobie zabezpieczenie w postaci swiatel, ktore mialy zapobiec zbyt wczesnemu ukonczeniu Aktu


Cytat:

Spoiler: pokaż
Zaczęłam wciskać przyciski przy królikach od końca. Po prawej - nic, środkowy - nic, po lewej aktywował wejście do kaplicy pełnej szkieletorów. :P Czy tu są jeszcze jakieś ukryte sztuczki? :O

Spoiler: pokaż
Prawidlowa kombinacja z krolikami odpowiada ich ustawieniu w Akcie II, nie wiem czy pamietasz, ale tam byly w jednym z korytarzy, jako rzezby. W kaplicy mozna zginac na 2 rozne sposoby + jezeli uda ci sie przejsc katakumby, na koncu jest notatka z komputerem, ktore to sa wlasnie sekretem ;)

Diana 09.10.2017 22:24

Odp: Ellen's Nightmare
 
Cytat:

Napisał Malfurion (Post 1881222)
Spoiler: pokaż
Prawidlowa kombinacja z krolikami odpowiada ich ustawieniu w Akcie II, nie wiem czy pamietasz, ale tam byly w jednym z korytarzy, jako rzezby. W kaplicy mozna zginac na 2 rozne sposoby + jezeli uda ci sie przejsc katakumby, na koncu jest notatka z komputerem, ktore to sa wlasnie sekretem ;)

Spoiler: pokaż
O, czyli miałam szczęście, bo za pierwszym razem podałam dobrą kombinację, tylko nie przeszłam katakumb :D Udało mi się tam w końcu trafić. Hmm, mam ochotę obejrzeć Resident Evil :P Jak tylko czas pozwoli.

Malfurion 10.10.2017 21:07

Odp: Ellen's Nightmare
 
Hehe, no to teraz mozna powiedziec, ze widzialas wszystko. Mam nadzieje, ze ci sie podobalo :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023