TheSims.PL - Forum

TheSims.PL - Forum (https://forum.thesims.pl/index.php)
-   Pozostałe gry z serii The Sims (https://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=216)
-   -   Historie ze Świata Zwierząt - Zacięcia Amandy i Ciapka (https://forum.thesims.pl/showthread.php?t=48079)

corvus 07.11.2008 14:25

Historie ze Świata Zwierząt - Zacięcia Amandy i Ciapka
 
No więc,w historiach ze świata zwierząt przyszła(to jest historia z Alicją) mi przyjaciółka Amanda...i jakby się zacieła albo zamieszkała!Mam napisane w celu "poczekaj" i tam jest napisane:Uff!Ja nigdy nie mam dość snu,ale Ciapek jest od samego rana gotowy do akcji.No cóż,pora rozpocząć tan dzień.
No to czekam...pierwszy dzień... nic drugi czekam nic...i tak dalej i tak dalej...do piątego(x3)Błagam na kolanach pomóżcie! :P

corvus 27.11.2008 16:01

Odp: Zacięcie sima i Ciapka
 
Nikt mi nie pomoże?? PROSZĘ O ZAMKNIĘCIE TEMATU

Alisha 29.11.2008 18:12

Odp: Zacięcie sima i Ciapka
 
Jest sztuczka:
1. Wpisz moveObjects on ;
2. USUN obydwie postacie;
3. Zapisz gre i przejdz do otoczenia
4. Wejdz do domu...
5. Ciapek i sim beda Stali na chodniku!
:)

Dami 30.11.2008 11:54

Odp: Zacięcie sima i Ciapka
 
kody nie działają w historiach ze świata zwierząt.

justysia133 07.12.2008 17:31

Odp: Zacięcie sima i Ciapka
 
No ja też tak mam i własnie Też tego nie Umiem Zrobić..

Alisha 07.12.2008 19:44

Odp: Zacięcie sima i Ciapka
 
No to potrzeba jakiegos Hack'a - to juz nie moja dzialka...

mysza95 28.12.2008 17:27

Odp: Zacięcie sima i Ciapka
 
W którym momencie gry jesteś (na początku czy tuż przed zawodami)?Jeśli przed zawodami to przed tym powinno pisać że Alicja lubi jak Amanda przychodzi na plotki czy jakoś tak i jak chcesz by sobie poszła to poprostu ją pożegnaj.Chyba że stoi w mjejscu i się nie rusza, to spróbuj tego co radziła Alisha.

corvus 30.12.2008 16:19

Odp: Zacięcie sima i Ciapka
 
zadziałała sila wyszża czyli mój tata ;)
Już jest wszystko w porzo jakiś zrobił...chyba odinstalował grę i już ;)

werka358 18.01.2009 19:32

Odp: Zacięcia Amandy i Ciapka
 
Jestem w trzecim rozdziale(historia z Alicja i Ciapkiem) i nie moge go przejśc nie mam żadnego celu ciągle jest poczekaj... ? Pomóżcie.
Możecie także odp. na [email protected]

psina 17.11.2009 20:16

Odp: Zacięcie sima i Ciapka
 
Dlaczego wszyscy piszą o tym simie i Ciapku ktot jest ?

Frika 10.06.2013 19:26

Odp: Zacięcie sima i Ciapka
 
Witam,
jestem krótko przed zawodami, gdy Alicja wraca do domu, gdzie pies narobił bałaganu. Pies leży na dywanie koło pieca i, co prawda rusza się (rusza głową, pojawiają się chmurki, jego myśli), ale w ogóle nie wstaje. Jego interakcje są koloru siwego, ale nawet jego potrzeby się nie ruszają i na nic nie reaguje. Próbowałam wezwać taxi, ale czekała na psiaka, czekała i nic.. Uśmierciłam nawet sima, ale gra rozpoczęła się od momentu zapisania. Jest jakaś opcja 'odmulenia' Ciapka, poza usunięciem i zainstalowaniem na nowo gry ?
Proszę o pomoc,
pozdrawiam;)

Cocombeer 17.10.2013 14:29

Odp: Zacięcie sima i Ciapka
 
Trochę dni już minęło, ale..

Frika, myślę, że użycie kodu moveobjects on może ci pomóc. O ile w Historiach można wpisywać kody, bo do tego mam wątpliwości. W każdym razie, ja używam tego sposobu na odcięcie sima, gdy się zawiesi w taki sposób, jak Ciapek u ciebie. Jeżeli to nie podziała - niestety nie mam pojęcia, jak rozwiązać twój problem.

Merszyt 18.11.2013 15:00

Odp: Zacięcie sima i Ciapka
 
Frika,
może usuń grę, w którą grasz teraz (tzn. zapis gry) i graj od początku? Jeśli to nie zadziała - niestety, odinstalka nieunikniona :(


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:10.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023